Споделена история от Секс и интимност

Често мастурбиране
Здравейте, пиша защото мисля че имам проблем с мастурбирането нормално ли е да се самозадоволявам по 3-4 пъти дневно. Мъж на 34 год. женен правя секс на седмица по 3-4 и все пак имам нужда от чекия. Моля ви за сериозни коментари наистина съм претиснен. Благодаря

Коментари

1.   Здравей, аз съм мъж на 35г., мастурбирам от 11 годишен, наистина има пристраствяване, и се губи удовоствието, като с всяко удоволствие с което се прекали. Пробрема е психологически, и се овладява с воля! Аз много обичам пред жена да си бия чикия, и тя да ме гледа...

2.   Ми аз съм на 27 години, с жена до себе си, редовен секс, но също мастурбирам. Работя, имам много ангажименти, в момента и пътувам много с колата, но винаги намирам време за една чекия.
Мастурбирам само един път на ден, просто защото графика ми е много натоварен. Но когато ми се отдаде някой почивен ден, задължително мастурбирам по 2-3 пъти на ден, плюс секс с жената.
Не мисля, че е проблем. Радвай се, че имаш желание и си потентен. Много хора на твоите години нито имат ерекция, нито желание. Бих казал, че сме късметлии дори.

3.   Не е нормално, рискуваш да развиеш простатит а от засиленото кръвообръщение в малкият таз се появяват хемороиди. И двете заболявания се лекуват трудно. Намали честотата до два пъти максимум на седмица.
HGF

4.   Аз съм на 25, абе множко ми се вижда. Аз пък гледам да е възможно най-рядко иначе не се чувствам ок, колкото странно да ви звучи. Не бях мастурбирал от 10-15 дни и след това в рамките на 3 дни го направих 2 пъти. Казвам ти след втория път все едно не бях спал три дни, така се чувствах. Буквално сякаш почвах да се разболявам. На мен при прекалено често мастурбиране веднага започват да ми излизат пъппки по лицето. Затова аз спрях и го правя много рядко или секс или 1-2 пъти месечно. Много е, това изтощава огранизма ти, спермата съдържа много ценни вещества, отговорни за това да си здрав, силен и в кондиция Затова и жените я обичат толкова ;)

5.   Благодаря мисля че ще ми е малко трудно да намаля чекиите но ще гледам да ги сведа до 1-2 на ден. Просто много лесно получавам ерекция и за да я премахна трябва да се изпразня и така имам известно време спокойствие до другата ерекция.

7.   Н. 3. Ти сигурен ли си в това, което пишеш?

8.   Няма нищо притеснително, прави си кефа толкова, колкото да се чувстваш добре.

9.   М45
От години мастурбирам всеки ден поне по един път, като е имало дни, когато съм сам - по три, четири пъти! Женен съм и на седмица правим поне по 2-3 пъти секс!

10.   До номер 7 от 3, да простатитът може да се появи до месец, а хемороидите се появяват след пет до десет години ако системно се прекалява, отслабва се венозната система вследствие на честото засилено кръвообръщение в малкият таз, задържането на дъхът ако се прави по усилено довежда до повишаване на вътрекоремното налягане в резултат на което се създава напрежение върху вените в малкият таз и клапите им се увреждат и нахлулата кръв не може да се оттече и така се появяват хемороидите.

12.   Простотитът се появява при липсата на секс, а не обратно.

13.   Спрете се бе прасета такива.

14.   Чувал съм от майстор, че старите бензинови двигатели преди да се скапят започват много да вървят. Може да е същото - разгонване преди финала. После ще си за основен ремонт.

15.   От 9 до 14
Значи от 30 годи чакам да се скапя;)

16.   Може и от много секс или мастурбиране да се сдобиеш с простатит!

17.   На 39 г съм, без жена до себе си от дълго време, маструбирам 2 пъти седмично с изкуствена вагина-маструбатор. Удоволствието е в пъти по-голямо, несъизмеримо, с обикновеното монотонно "ръкоделие".

18.   Ханс Кристиян Андерсен също е бил патологичен онанист. В дневниците си често има бележки колко пъти излъскал бастуна мислейки си за жената на някой си приятел. Освен това за него се знае, че е бил много притеснителен, не му е вървяло много с жените, затова е често е посещавал проститутки, но понеже сексът го е плашил, обикновено само си говорил с тях и после в къщи си набивал по няколко злобарки, редовно по 10-15.

Тъй, че брат, ако си забелязал, че и ти често си мислиш какво си говорят животните, на какви легла спят принцесите или какви са новите дрехи на царя, не се двоуми, ами хващай перото.