Споделена история от Секс и интимност

Прекъснато уриниране
Здравейте,
Имам един въпрос към мъжете. Случвало ли ви се е, когато ходите по малка нужда сруята урина да е прекъсната, например когато ви се пикае по-малко? От известно време се заслушах, че когато приятеля ми ходи по мялка нужда и стуяда ту тръгва, ту спира. Аз го попитах и той казва, че така се случва, когато му се ходи не чак толкова много. Според мен това не е нормално и вече се страхувам да водя полов живот с него. Вие как мислите, проблем ли е това, при някой случвало ли се е?

Коментари

2.   Ти не си добре и аз съм като приятеля ти и брачеда също както и 95%от мъжете

3.   "Страх ме да водя полов живот с него."... А, ти можеш ли да си вързваш вързалките на обувките, или да стоиш права?
Жена съм, да уточним, все пак. Недей да водиш полов живот, момиченце, че ще народиш един куп безпросветни същества като теб.

5.   Това е признак на уголемена простата, тя притиска пикочният мехур и струята е тънка и излиза на пресекулки, казва се простатит, задължително да посети уролог за да се направят изследвания дали има бактерия и увеличена простата.

6.   И ти уринираш на пресекулки, ама така са невежите като теб...
Нормално е, когато уринираме да изтласкваме остатъчната течност, за да се изпразни мехура до край.

7.   Щом питам значи не съм запозната, не разбирам защо веднага започвате да ме нападате. Просто искам да питам дали и при други мъже е така или по-скоро се дължи на заболяване?

8.   Тц тц тц.... Ами като му се пикае по-малко и го форсира се случва да прекъсва към края. Също така като е надървен е почти невъзможно да се изпикаеш - само с форсиране и струята винаги прекъсва....

9.   Да отиде да си види простатата. По принцип не е съвсем нормално (освен ако не е надървен, тогава е голяма гимнастика :D )