Споделена история от Секс и интимност

Странни чувства към жена
Здравейте! От няколко месеца изпитвам силно сексуално влечение към майката на мой приятел. Аз съм на жена на 22 и тази жена буквално не ми излиза от главата щом стане въпрос за секс. Имам си приятел от две години, но всеки път, когато го правим, аз си мисля за тази жена, как искам да правя секс с нея, да почувствам възбудата ѝ, да я докосвам и да ѝ доставям удоволствие. Искам да подчертая, че не съм влюбена в нея, изпитвам само сексуално привличане. До този момент никога не съм изпитвала нещо подобно към друга жена, нито харесвам жени. Не мога да си обясня чувствата ми... от една страна съм любопитна и много ми се иска, от друга мисля, че това, което изпитвам е грешно и ненормално. Моля за съвети и мнения! Благодаря Ви!

Коментари

1.   Ами що не се пробваш,иначе няма как да разбереш,давай смело и яко !!!

2.   Понякога се случва така, когато си харесаш някоя жена, да си мислиш, че е само тя сега е просто увличане но колкото и да не ти се иска става така, че просто се влюбваш от личен опит го знам. Може би е хубаво да посетиш психолог защото при мене така започна със една жена, и после след около 6 месеца разбрах всъщност коя съм. Супер много се срамувам за това и не съм казала на никой, и дори се подигравам на обратните, за да не ме разберат всъщност каква съм. За твое Добро посети психолог! Това е много важно не го пренебрегвай!

3.   Хаха алооо какъв психолог! Няма нищо ненормално в това да харесваш жена! Ама нали е откачено щото другите са лепнали тоя етикет!