Споделена история от Секс и интимност

Лизане
Здравейте! Имам въпрос към мъжете? Нормално ли е докато лижете жена да усещате миризма? Дразни ли ви тва? Защото колкото и да се мие винаги си я има..

Коментари

51-98 от 98

64.   Тук май никой не е чувал понятието "ФЕРОМОНИ". Благодарение на тях половите органи и на двата пола имат специфичен мирис и вкус. Така че дечица природата го е измислила това от 800 милиона години насам.
Моите проучвания сочат че ако миризмата и вкуса на пусето на партньорката ми харесват след облизването секса е върховен, но ако мириса и вкуса не ми допадат секса след това е меко казано "гола вода".
Така че изводите си ги правете сами

65.   Айшето отишла на гинеколог, съблякла се и легнала на магарето. Доктора взел да я ровичка и преглежда, ама тя се размирисала и доктора си сложил кърпичка на лицето.
-Айше, много мирише мааа!
-А бе очилатко, като искаш да ти мирише на хубаво да станал цветар, не путкар!

66.   Като не ви харесва миризмата, не лижете бе хора. кои ви кара.
аз харесвам миризмата на путе и дупе и ако са много измити им се губи чара

69.   След някои мъжки коментари вероятно никога не бих си разтворила краката за това удоволствие. Пддържам си лична хигиена и винаги отивам чистичка непосредствено преди да правя секс с приятеля си, но сега взех да се замислям. Не съм забелязала да му е неприятно да го прави, а и съм лапала члена му след като е бил в мен и не бих казала че е неприятно. За миризма не мога да преценя, може би има специфичен вкус, който не смятам да е лош. Ужас, сега все ще си мисля на какво му мирише.

70.   Номер 3 направо ме разби

71.   Прекалявате с тая хигиена, че по три пъти се къпели, че по пет пъти се подплаквали преди секс, все пак говорим за връзка с човек, не с ходеща парфюмериа, че лятото като превиш секс и се запотиш, дали не понамирисваш

72.   Някой прекаляват с тази хигиена 3, 4, 5 пъти на ден къпане :) живота ви ще мине само в къпане. Май при някой миризмите са на психична основа. Все пак всички сме хора а не стерилни роботи.
Аз съм обезкосмен обрязан и се къпя всеки ден. Но къпане 5 пъти на ден и обливане с парфюм май са прекалено...
М 35

73.   Към 50, Цитирам:
"Мъжете миришат доста по-зле от нас!!! Аз лично се подържам преди да правя секс (къпа се, бръсна се и се усвежавам) Повечето жени го правят!!! А тези който не го правят са мързеливи (не се подържат) Винаги се усеща мирезма и при жената и мъжа. Това е факт!!! Някой миришат добре а други не!!! "
Тези, които не са мързеливи да понаучет първо правописа:
подържам=подДържам, къпа се=къпЯ се, усвежавам=Освежавам,
не се подържат=не се подДържат, мирезма=мирИзма,
и при жената и мъжа=и при жената и ПРИ мъжа ;-)))

74.   № 73, № 50 едва ли ще благоволи да ти отговори. Едно, защото е написала епичната си и граматически издържана творба преди три месеца и второ, защото сигурно няма да й остане време от къпане и хигиенизиране да го направи: )))

75.   Всички говорят глупости. Няма значение колко се къпеш. Дори преди миг да сте го направили всеки човек си има миризма и вкус. Всяка жена има различен вкус и миризма м/у краката. Та не разбрахте ли, че и да се измиете секрета който се отделя като овлажняване при възбудена жена си има вкус и мирис. Няма мначение колко често се къпеш. Съжалявам, че с времето изчезнаха рошавите котета. Даже мъжете се бръснат там.
Аз се възбуждам от вкуса и миризмата на жената с която съм. Мога да я ближа с часове и тя да свършва в устата ми и усещам удоволствието което изпитва. После когато и го вкарам е така свита и тясна, че все едно е детствена.
Не се притеснявайте жени. Този който желае да ви лиже и ви доставя удоволствие е истински мъж а не тези които си правят само своето удоволствие.

76.   жените миришат долу,
това си е самата истина, възбуждащо било, направо си е гадничко и те го знаят, затова се комплексират

77.   До Авторката:
Задай тъп въпрос и ще получиш тъп отговор.
1. Нормално ли е докато лижете жена да усещате миризма?
Да, сетивото се нарича обоняние. (изключвам хремавите)
2. Дразни ли ви тва?
ТВА ни дразни, ако е дразнещо.
3. Защото колкото и да се мие винаги си я има..
Някой ти е казал, че понамирисваш, ти пък си парирала,
че се миеш, май? Или сама си се надушила?
Не си пъхай носа, там където не ти е работа ;-)

78.   Миризма... Миризми колкото искаме в пространството. Всякакви!
Въпросът е в това, колко е развито нашето обоняние и как реагираме. Когато става въпрос за секс, нещата са по-различни. Тук основен играч е химията. Има хора които реагират на женското излъчване с реактивна възбуда(природната ни даденост), но има и такива, които просто им се повдига и бягат като дявол от тамян. Всяка жена излъчва различно. В голяма степен това зависи от нашия организъм, каква храна приемаме, телесната ни хигиена и др. подобни. Била съм с жена(аз самата съм жена) и ще Ви кажа, че не лезбийска наклонност ме е пратила при нея! А самото излъчване на тази жена, ароматът който отделяше така ме удари в носът, че загубих контрол над себеси. Същото се получава и когато попадна на мъж, не на всеки.
Вагиналният секрет, както и спермата при мъжете притежават миризма и вкус. Те не могат да се избегнат по никакъв начин!
Но могат да се направят опити за подобряване, чрез промяна на хигиенните навици, храната и евентуално внимателен ретуш с парфюм. Но нека се знае, че много често парфюмите създават в комбинация нашият вагинален секрет изключително неприятна комбинация. Трябва да сме наясно, че природата ни е съдала такива и тези миризми са сигнал към провивостоящият пол.

79.   Няма нищо по-вкусно, приятно и възбуждащо от миризмата и вкуса на една хубава вагина. Казах. Мъж на 27 години.

80.   бил съм с жени с които миризмата си е нормална и възбуждаща, но оня ден ми се случи с една жена когато се възбуди докато я барах по вагината и като си пъхнах пръста и после си извадих пръста се размириса цялата стая отварително като на лайна направо всеедно й бях бръкнал в гъза и к-ра ми спадна, даже не става дума за лизане,

81.   Има една стара бълг. поговорка; " Ягода и путка не се мият, защото си губят вкуса" ;)

82.   Абе, я се замислете. Та ние сме си животни, нормално е срамните ни части да издават миризма. Вижте кучетата, при запознаване се душкат едни други, за да разберат кучето отсреща дали е мъжко или женско. Те не могат е така с поглед да разберат. Има пенис, значи е момче, нема такова при тях, трябва да си помиришат.
Така и при нас хората. Нормално е да издаваме и ние миризма, която най-силно е при гениталиите. Животни сме и ние все пак ;)

84.   И аз имам същия проблем, спазвам изключително висока хигиена, точно поради причината, че съм маниачка на тази тема (интимна миризма) Понякога, когато правя секс с приятеля ми миризмата е много приятна, днес обаче, а ми се е случвало и друг път, при положение, че съм се измила преди 4-5 часа, интимните ми части имат изключително неприятна миризма. Ходила съм на гинеколог многократно, казват, че нямам никакви здравословни проблеми. Отчаяна съм, много ми е неприятно, вече ще започна май и аз да се къпя по 10 пъти на ден. Ще пробвам с периодични промивки с дамски душ, дано помогне. Ако има някой с проблем като моя или може да ми даде съвет, моля!

85.   Така си е било винаги и така ще си бъде. П... а и сирене колкото и да ги миеш винаги ще си миришат.

86.   Имах едно гадже, което скъсвах от лизане. Тая мадама, ако щете вярвайте, нямаше никакъв мирис или вкус. Никакъв! Все едно, че лижеш стъкло. Такъв секс правеше, такава въртележка беше, че не ми се връща назад, защото почвам да се изнервям от съжаление... Как поддържаше тази хигиена - не знам, но едно беше сигурно: никога не дойде потна или неизмита. И други са се миели, дори пред мен, но тази беше уникална. Кеф ми беше да "влизам" с език до край... Колкото можех да го тикна вътре толкова го тиках. Никакъв вкус или миризма...! Тая се разреваваше винаги от удоволствие. Почнех ли я, не можеше да не зареве от кеф... Питам я: "Защо плачеш Ели? ", а тя:"Мили мой, хубаво ми е...! "А за рожденния ми ден веднъж ми направи подарък - секс с една нейна приятелка. Леле-е-ееее, какви години бяха тогава... А онази и трите пъти когато свършвах все ме "придърпваше" да свърша в нея...

87.   По себе сисъдя... Има значение с какво се храните. Ако ядете по-пикантни храни, ако в храните ви има лук, чесън или подправки като (пикантина) след ден или на същия ден може да усетите аромат при отделения секрет. За хигиента си е задължително. Същото се отнася и за мъжете, ако се хранят с изброенитепо- горе продукти при отделянето на сперма и тя ще мерише както и половите органи. Защото когато ходите дотоалетна се пак отделяте части от храната. То вие се миете но пак си остава. просто избягвайте храни с натрапчиви аромати :)

88.   Миризмата не винаги е свързана с хигиената, дори секунди преди това да сте се мили, търкали, ползвали интимни продукти - миризмата идва от жлезите - а при възбуда, миризмата се засилва. Факт. Ползвайте лизане с обич, не при всеки секс.

90.   Извинете, ама вие, дето все се къпете ПРЕДИ секс - само с предварителен час и номерче ли го правите??? Все сте изкъпани и подготвени?? Ами ако ви свари на плажа, на улицата, в парка, е, не е задължително да се ближете, ама като чета половината, все едно сте някви професионалки, дето се търкат и чешат един час и после пускат горкият човек да ги оправя. Къде е тръпката бе, хора???

92.   Абе хората са казали риба и путка колкото и да ги миеш все миришат.... точка по въпроса...

93.   92, незнам дали си мъж или жена, но си тъп като галош! Нали от там си излезнал(а). Всяко тяло си има своята специфична миризма. И добре че я има!

94.   така говорят хора незапознати с процедурата според мен

95.   Дали си мъж или жена, ако не поддържаш добра лична хигиена(полът не е определящ)си миришеш... Тестостеронът на некъпаните самци е привлекателен колкото миризмата на пора.

96.   Абе хора лапайте и лижете наред чак до ануса докато не ви изтръпе езика. След това преглъщайте без да дишате!!! Е та тва е от мен

97.   96, да ти е казвала майкати, че си правен от аутист. Просташките коментари за докзателство за ментална недоразвитост!

98.   Възнамерявам да се присъединя към просташкия коментар на 96 - лапайте и лижете, винаги и на всякъде :)
97, темата е за лапане и близане, а НЕ за ментална развитост, нали така.
А да, аутистите май не правеха секс. А ти, 97? Само ментално ли го правиш? Опитай и с език:)

Y D

99.   палете една клечка кибрит да не ви мирише и тва е ;d

100.   ИСТИНАТА Е ЧЕ КОГАТО ИМА ЛИЗАНЕ ПОСЛЕ СИ ТРЯБВА ЯКО ЕБАНЕ НО СИ Е ХУБАВО ТОВА

101.   Много зависи от храната. Ако ядете пикантни неща, много подправки и т. н. секрета ще е с по-наситен аромат ;)

102.   КОЛКО ПЪТИ ЕДНА И СЪЩА ТЕМА ЩЕ СЕ ПУСКА???? Колко пъти ще ви се отговаря, че миризмата на половите органи при жената специално не идва само от нечистоплътност, а от половите жлези, които при възбуда отделят миризма! Също както става и при животните /например котките/. Образовайте се най-сетне! Ако имате терен, мийте се основно преди секс, ако сексът е "случаен" и сте на гости, навън или в офиса, просто не прибягвайте до лизане и толкова! Просто се нае****те и така, престанете да пускате тъпи теми и тъпи въпроси!

103.   възбужда ме касто лижа да осештам този аромат супер е

105.   Миризмата от женските полови органи за мен се е превърнала в аромата на секса. Всяка вагина отделя секрети и специфична миризма, която не бих казал че е приятна, но когато съм възбуден въобще не ми пука - освен това след качествен бурен секс, аз също не ухая на рози.

Но наистина има жени чийто вагини си миришат ужасно. Имах гадже, което си държеше много на хигиената, ползваше всякакви козметики вкл. интимен гел и въпреки това вагината й миришеше страшно когато е възбудена. Миризмата се усещаше дори през дрехите - когато започвахме да се натискаме, все още облечени.

106.   По принцип не ме дразни, всяка путка си има своя аромат, като е изкъпана няма проблем. Лизал съм само естествено окосмени путки, тъй като съм върл фен на естественото окосмяване на женското тяло, и космите нямат абсолютно никакво отношени по въпроса.
По-острия и неприятен мирис показва че жената има някакво течение, т. е. промяна в естествената микрофлора на влагалището, възм. и инфекция.
За последен път лизха преди 5-6 години, когато правихме четворка с едно семейство. Лизах не моята а другата жена и аромата на путката и беше много приятен.

107.   зависи от жената и от путката, аз съм лизал 5 мацки досега. и петте бяха с перфектна хигиена, но едната винаги имаше много лек дъх а другата винаги си миришеше, но не бих казал, че е отвратително, просто се усещаше. другите 3 все едно стъкло лижеш-никакъв дъх и вкус!

108.   Препоръчвам на жените с такива проблеми да си правят процедури с мед, които са следните: преди лягане, след като жената се е измила да си приготви 1 малка лъжичка със захаросан пчелен мед до леглото и след като си вдигне високо краката да вкара меда във влагалището си, да постои докато той се поразтопи и навлезе навътре. Тези процедури се правят 10-15 дена най-много и не прекалено често. Меда има загряващ ефект и почиства лигавицата от всякакви бактерии и лоша миризма. Пробвайте, дори е приятно, особено когато не се усеща неприятната миризма, характерна по принцип за интимните части.

109.   Мъж с доста опит съм. Първо ще кажа, че няма по-възбуждаща миризма за мъжа от миризмата на добре поддъжана путка. На който не му харесва си е негов проблем. Като се замисля, няма путка която да съм ебал, а да не съм я лизал. В това число и 2 циганки. По възбуждащо ми действа само когато лижа чисто женско дупенце. Там в специфичната миризма дори има нещо диво. Който не е пробвал лизане на ануа ще кажа: при първа възможност го направете да лижете и вас да ви лижат. Велико е усещането. После напишете как е.

110.   Евала на 26- абсолютно точно казано !!! Съгласен съм с 56 и 57... Е.

113.   Мисля, че всяка жена има различна миризма. Някои миришат а други не.

115.   Мисля да се включа в темата защото съм хомосексуална жена на достатъчно зряла възраст и със сигурност имам богат опит с жените(като един средностатистически мъж)А И СЪМ ЖЕНА И АЗ! И съм имала интимни контакти с много жени орални/вагинални/анални! Всички вулви(не ми харесва тази дума на латински "вулва" означава външни полови органи при женските индивиди-аз ги наричам "котенца")та всички котенца, имат специфичен аромат <преди много години за последно правих секс с мъж в интерес на истината не помня да е имал неприятен аромат, но не помня и да е нямал? !? >мисълта ми е, че за мъжете не съм сигурно и вещо лице-но за жените смея да твърдя, че добре ги познавам и всички котенца си миришат специфично дори кажи-режи по един и същ начин! Да има някои които миришат по-малко и други по-силно, и това не е плашещо а нещо нормално! Естествено една жена трябва да е винаги обръсната добре епилирана, измита и при аналния секс след клизма! За свое успокоение и комфорт на партньорката/партньора! Хигиената, че трябва да е номер 1 - това е важно! Понякога ако аромата не е като нормалния за всички - това може да е симптом на бактериалната вагиноза(разрушаване на бактериалната среда на влагалището в повечето случай поради честа или липса на хигиена), гъбични заболявания като канидоза, трихомиаза, хламидия, гонорея и т. н. :) Всяка жена се познава достатъчно добре за да знае сама за себе си кое е нормално и кое не! :) Всичко "не нормално" трябва да се сигнализира на личния гинеколог-за редовните гинекологични прегледи да не говорим те също са ясни!!

116.   Напръскай си я с някакъв хубав пърфюм.

118.   да напиша и аз. едно време харесвах да лижа много. един ден си харесах една адска мацка, почти сигурен бях, че няма да ми върже, тя пък взе, че върза. толкова и бях навит, че за 2 минути бе полугола. викам си сега, ще и сваля клина и право, ще и захапя срамните устни. клекнах дръпнах клина надолу заедно с прашката и... като ме удари една миризма а аз сам си гнуслив от миризми, направо повръщам. толкова лошо ми стана нещо тежко като загнило с примес на риба. майко мила =повръщах като луд. направо я изгоних. от тогава даже и жената не съм лизал все си мисля. че може пак да изживея този кошмар. стана ми мания правя секс с жена само след баня. направо незнам

123.   Аз лижа жена си вече почти 10 г. поне по веднъж дневно, но не съм усетил нещо неприятно.

127.   Почти всички сте доста прости! Съдейки по тази дългогодишна тема си представям нещастните жени, които са с вас! Да вярно е, че повечето жени са по - мързеливи от мъжете( бил съм студент и знам), но да приказвате за екзотични вкусове като някои пишман гастрономи ми звучи налудничево. Коментарите "лъхат" на неопитност! Хора спали с 5-6 жени за по 7 минути са "компетентни"! Може да звучи прекалено поетично за някои, но жената е цвете, следователно колкото повече я поливаш.... Може и по-грубо хуй оправя - хуй разваля! Женската вагина е самолетен механизъм - и там си има асове! А ако трябва да бъда сериозен всяка ЧИСТА вагина си ухае на сурово месо! Който го отрича е чекиджия!!! А за тези, които ще се чудят от къде знам какъв е вкусът на сурово месо - ял съм много пъти!!! ... и съм спал с достатъчно жени, за да го констатирам! Има два типа мъже - единият се причислява към овчето стадо, а другият е единак! Размишлявайте кой тип мъже харесват жените?

128.   Почти всички сте доста прости! Съдейки по тази дългогодишна тема си представям нещастните жени, които са с вас! Да вярно е, че повечето жени са по - мързеливи от мъжете( бил съм студент и знам), но да приказвате за екзотични вкусове като някои пишман гастрономи ми звучи налудничево. Коментарите "лъхат" на неопитност! Хора спали с 5-6 жени за по 7 минути са "компетентни"! Може да звучи прекалено поетично за някои, но жената е цвете, следователно колкото повече я поливаш.... Може и по-грубо хуй оправя - хуй разваля! Женската вагина е самолетен механизъм - и там си има асове! А ако трябва да бъда сериозен всяка ЧИСТА вагина си ухае на сурово месо! Който го отрича е чекиджия!!! А за тези, които ще се чудят от къде знам какъв е вкусът на сурово месо - ял съм много пъти!!! ... и съм спал с достатъчно жени, за да го констатирам! Има два типа мъже - единият се причислява към овчето стадо, а другият е единак! Размишлявайте кой тип мъже харесват жените?

51-98 от 98