Споделена история от Секс и интимност

Лизане
Здравейте! Имам въпрос към мъжете? Нормално ли е докато лижете жена да усещате миризма? Дразни ли ви тва? Защото колкото и да се мие винаги си я има..

Коментари

1-50 от 98

1.   Разбира се че е отвратително ..... отиди на гинеколог. Как можеш да питаш "Дразни ли ви тва" изобщо !?!

2.   Попринцип като лижа моита мацка първия път нямам проблеми но след 1 час като свуршим и се измием и пак на ново, тогава има проблеми но е разбирам защото се мие пред мен смятам че е нормално но зависи от партниора. Успех.

3.   На теб чурката не ти ли мирише бе пич?

4.   Че то всички миришат.. или поне тези, с които аз съм бил..?? Според мен е нормално..

6.   Аз съм жена и имам този проблем.. ходила съм на гинеколог десетки пъти специално заради това, но винаги са ми казвали че всичко е на ред.. Не съм била с друга жена, а и никоя приятелка не ми е споделяла, че и тя се притеснява от то това, затова не знам до колко е нормално..

7.   По принцип когато става въпрос за интимните части, няма как да не се усеща миризма, колкото и добра хигиена да се поддържа... Може би единствено, ако твоичкият те излиже веднага след като сте се изкъпали, няма да му у чак толкова неприятно, въпреки че както разбирам в твоя случай отделянето на секрети е по-голямо.

Окосмяването колкото е полезно (според някои доктори), толкова и пречи, особено в случаи като твоя, защото задържа секретите, така че помисли и по тоя въпрос.
А моята лична препоръка е да си купиш т.нар. "Дамски душ" (продава се в аптеките) и с него да си правиш промивки на вагината преди в нея да се зарови нечий... нос.
Пък като не ти е приятно, не му давай да те лижи.

8.   Ако ти е направил забележка за някаква миризма ... другия път, преди да му дадеш да те лиже, го дръж здраво - с двете ръце за ушите .... задължително първо му защипи носа - по негов избор ....с пластмасова или стара дървена щипка ...

9.   Ми няма да се лижите хахаха.

10.   Аз моята я лижа с противогаз и хич не ми пука ...

11.   Абе вии за интимен сапун чували ли сте бе ?!?!?!?!

12.   Ужас това не е нормално. Бил съм с доста жени веднъж ми се е случвало и е ужасно. Всичко е до хигиена. Жените трябва да ходят на гинеколог на всеки шест месеца (профилактично) дори и да нямат проблем. Използването на интимен сапун, дамски душ но не трябва да се прекалява с промивките защото може да се наруши бактерялната среда. промивките се правят или със смрадлика или с калиев перманганат много слаб разтвор. ХИГИЕНА всичко зависи от семейната среда и възпитанието.

13.   Ами то е нормално една жена да мирише от долу дори е възбуждащо.

14.   Не е нормално да мерише аз съм генеколог и разбирам от работата даже е мн неприятно мъжете да те лижат и да им мерише

15.   Хахахахаха, Гинеколог, който да не знае как точно се изписва професията му! Бе деца, спрете да поствате!

16.   коментар номер 15 ти ме разби! :) :) :)

17.   Ами при всички жени се усеща миризма от интимните части. Просто при някои е по-силна. А за каква миризма става въпрос? Възможно е да е свързана с някаква инфекция

18.   Попринцип лижа ... Миризми има но не зловонни и зловещи и така на татака. Жени не се притеснявайте! След като спазвате добра хигиена тази миризма е нормална напълно :) смея да твърдя, че това предизвиква до някъква степен и възбуда у мъжете .

Колкото до тези мъже,който не са добре запознати с женската анатомия и природа вземете прочетете някоя статия из нета или надникнете в списанието на жена ви примерно cosmopolitan пишат всичко, което ги вълнува и притеснява :) не е гейско да надникнеш в женското списание, защото и жените го правят без да са с объркана сексуалност и това не ни се струва извратено, нали ...

19.   Който не е лизал , той не знае какво изпуска:) няма нищо по възбуждащо от това! СУПЕР Е!!!!!!

20.   А какви са опасностите от лизане на женският полов орган ?

21.   Моята дама е винаги избръсната, намазана с лосион, чистичка. Лижа яко, нон стоп, и никога до сега не съм усетил някаква миризма- въпрос на лична хигиена. Ливадката и е добре окосена, розовичка и влажничка- обожавам да я галя и лижа, да разтварям устничките и и да я пипам до като стане мокра- жестока е!

22.   Ами моето мнение е наистина първо хигената, но колкото и да я търкате все си има едно леко такова усещане на путка както се казва:-) При някои е по силно при дуги по слабо- бил съм и със жени които току що излизат от банята и пак миришат доста, бил съм и с такива които въобще не миришат, при положение че са се къпали преди 2 часа примерно.Зависи от тялото на жената.Лелеееее а пък имаше един смръдлоч изкарвам го от ваната и като се приближих надолу ми залютя на очите- отврат!!!Тя затова не искаше да излиза от ваната щото си знаеше- сигурно и е било много гадно!!!Според човека е, но миризма винаги има, но при някои е по силна.

23.   Mиризмата може да се появи според мен от 2-ва фактора инфекция или по конкретно казано "Бяло течение" ,или липса на хигиена!!!!!И за 2-те има лек , и 2-те се пораждат от мързела на жените!!!

24.   Съгласен съм с номер 3

25.   номер 10 ахахаха брат ти си ненормален !!!

26.   Има два вида миризми. Едната е от женските хоромони и е страхотно приятна, другата от болести или мръсотия....
Който не понася първата не е нормален мъж!

28.   Ако кажете,че мъжете не миришат,ще излъжете,всеки си мирише,нормално е.Топките и те понамирисват.

29.   Ами понамирисват...Ако Вуте е орал и не се е къпал...

30.   а какво мислете за лизането на ануса ! след 100% хигиена разбира се

31.   4. Че то всички миришат.. или поне тези, с които аз съм бил..?? Според мен е нормално..
хахаха давай все така

32.   На мен ми харесва, жената да има лек аромат на урина, много обичам да е облечена с чорапогащник, и да го вдишвам. Какво ви е мнението за парфюма с аромат на вагина? някой пробвал ли го е?

33.   Като искате да Ви мириши на цветя отидете в цветарски магазин.Женските интимни части имат спечифичен мирис.

34.   При добра хигиена няма проблем,даже сте сладки.

39.   Лизането в върха! Миризмата и вкуса само подсилват ефекта!

40.   Хм, , аз пък мисля, че само някой адски неинформиран може да каже че чисто хормоналния мирис на жената е гнусен. Както казаха някои преди мен точно това е страшно възбуждащо.

41.   Аз пък адски много съм се навила сега да си разнообразя интимния живот. С мъжете е малко как да се изразя.. еднотипно. Сега съм си харесала една мацка за лизане и падне ли ми удобен момент ще я подлудя :) В момента събирам информация и разни техники, за да остане доволна та чак да иска още който се сети нещо полезно, слушам с широко отворени уши ;д

42.   41, ти сериозно ли?

Определено добра идея, но не знам как си намери мадама. Иначе, слушай си ти с отворени уши, но не забравяй да затвориш устата, че господата, които четат и си представят намеренията ти, ще вземат да те опръскат с една не толкова благовонна и благородна течност.

43.   Ммм мисля че не е нормално това, бил съм със 2 жени до сега нито 1 от двете не миришеше... Ноо всичко зависи от хигиената.

44.   Всяка слива има специфична миризма. Аз съм голям лизач и много ми харесва да усещам миризмата на "мръсно коте" докато лижа. Не ми харесва когато не е вкусна само. Ck0pni0H29

46.   Като не ви харесва как миришем ние жените правете секс с мъже вместо с нас!!! И ПОСЛЕ КАЖЕТЕ КОЙ МИРИШЕ ПО-ДОБРЕ!!!

47.   Не в толкова до хигиена. Всяка жена си има специфична миризма, миризмата на вагиналния секрет. Това че при някои не се усеща е или защото не е толкова силна, или защото ползват агресивни сапуни, което е доста вредно.

48.   Ако хигиената е добра и на двамата партньори, миризми няма да има, ще има само Ухание на страст, възбуда и хормони, ако има миризми, значи има и проблем..

И препоръчително е преди секс и двамата да се освежът ако е възможно, ако ли не, да са го направили преди да отидът на срещата с гаджето. За след душ има страхотни лосиони с който да намажете тялото си, с аромат на папая, пъпеш или ягода, който всъщност са толкова силни и приятни че дори няма да имате нужда от парфюм, та чак и на следващият ден дрехите ви ще ухаят на тях ;)

Добре е и когато жената е обезкосмена ИЗЦЯЛО!!! не набола или с прическа, а да е гладко и нежно мястото като бебешко дупе... Всеки ден се старайте да бъдете така за да се чувствате добре в кожата си, че знае ли се кога ще настъпи момента :)
Винаги трябва да се готови за любов.

Иначе е нормално и при мъжете и жените ако не си се освежавал от около 4-5 часа да имаш лека специфична миризма, къде по лека и възбуждаща, къде силна и натрапваща идеща ти да повърнеш, но това си е до тип хора-кожа, интимни гелове и гинекологични проблеми.

Аз съм жена и само веднъж (т. е. два пъти) ми се е случвало да осетя неприятна миризма у партньора ми, нямаше как да се примиря с това и да продължа, стана ми гадно и изгубих желание за секс, но му казах къде е проблема, той си взе душ и постепенно желанието си дойде, но след два дена ситуацията се повтори и аз сложих край на вижданията ни и може би бъдещата ни връзка, след като не си е взел поука от това, аз неискам да му бъда майка и да го уча на хигиена, да си измие пилето и зъбите преди лягане, аз съм на 28 години жена с главно Ж :) и нямам намерение да понасям НЕчистоплътници, нека този миризливко да го понася някоя като него на която няма да и направи впечатление, а подяволите... супер годин си беше пича (визуално) но как да предположиш че ще има изненада :( Затова, мъже... къпете се всеки божи ден, нищо че не е неделя и вашите пишки меришат и могат да насълзят гримираните ни очи.

Аз лично обожавам да ме лижат и едновременно да проникват с пръст отзад, това ме побърква, но както сте се освежили отпред, по същият начин трябва да сте го направили и отзад, всички мъже обожават да си ровят отзад, стига да е перфектно чисто мястото и да няма инциденти.. за съжеление много малко жени могат да се отпуснат и насладят изцяло на удоволствието, може би защото се притесняват че не са се постарали достатъчно с хигиената, а имаи такива който не са очаквали мъжа да прояви интерес и към това място :)

За това моят съвет и към двата пола е: Поддържайте се чисти и свежи за да ни е приятно когато се любом, да ни е толкова приятно че да искаме още и още, а когато сме далеч един от друг и се сетим за някой интимен момент да омекват краката ни, а не да разказваме или се сещаме кой как меришел-блякС..

49.   Bсяка "сливка" си има миризма!

50.   Мъжете миришат доста по-зле от нас!!! Аз лично се подържам преди да правя секс (къпа се, бръсна се и се усвежавам) Повечето жени го правят!!! А тези който не го правят са мързеливи (не се подържат) Винаги се усеща мирезма и при жената и мъжа. Това е факт!!! Някой миришат добре а други не!!!

51.   Мъжете и сливите миришели лошо ли??? Трябвало е да се родите през средновековието или дори преди това... нещастници!
Много са ви се изнежили нослетата от парфюмчета, ароматизаторчета, прахчета, спрейчета, сапунчета... Не всичко в живота мирише на ванилия! А и не е нужно.

52.   50, мъжете не миришат по-зле ;) :Д

54.   Да не дава господ, но неискам да ми се случва това, мърлячи и миризливци да не ми са пред очите, човек е научен така както е възпитам, идете на гости в някой приятел и ще разберете какъв всъщност е и той, ако домът му е подреден и чист, значи и той се доглежда и поддържа, няма как да си винаги ОК а да живееш в кочина, няма такъв вариант, ако един ден се пропусне душ и за мъжът и за жената става еднакво ЗЛЕ, със сигурност няма да е по добре единият от другият, и от двамата ще ви се доповдига, бъдете сигурни...
Има и нещо друго.. един мъж ако е "обрязан" това гарантира по добра хигиена, и това изобщо не го прави НЕхристиянин, препоръчително е мъжът да е точно така, разликата е огромна, не задържа мрасотий, докато жената е няма тази опция и затова е необходимо да си взима душ 1-2-3 пъти на ден, в зависимост от това как се чувства тя и дали има нужда от това, а когато се ходи по голяма нужда е АБСОЛЮТНО ЗАДЪЛЖИТЕЛНО да се измият (да се вземе душ) че ако не се направи това възможно е от микробите да се появи бяло течение или някакъв друг проблем, ако сте на въм и нямате възможност да се измиете, тогава НЕ СЕРЕТЕ, стискайте докато се приберете :) :)

56.   Аз, съм жена и се мия всеки път, когато ходя до тоалетната, без значение дали е по-малка или голяма нужда. За мен интимната хигиена е много важна, но факта, че интимните полови органи си имат специфична миризма, не можете да го промените.

57.   Чистопльтността няма пол,
еднакво неприятни са нечистопльтните мьже и жени.

61.   Доста интересни и полезни неща научих благодаря. ( :

62.   Според мен няма как да има миризма ама непосредствено преди акта се измиеш. Ако обаче все още има значи става въпрос за някакъв гинекологичен проблем.
Още повече, че на пазара има различни видове интимни душ-гелове с много приятни аромати, има дори интимни дезодоранти. Тоест при едни елементарни хигиенни навици няма как да има неприятен мирис.

1-50 от 98