Споделена история от Секс и интимност

Секс шоп
Искам да попитам дали мога да вляза в секс шоп и да си купя нещо ако съм под 18 (на 16 съм). Всеки магазин ли има тази политика?

Коментари

1.   Мисля че не можеш. Не че ти искат лична карта, ама ако нямаш вид на голяма, няма как да стане. Пробвай онлайн да купиш. Amazon примерно и да ти го пратят до пункт откъдето да си вземеш пратката. Най-лесно, ако помолиш приятелка която да е пълнолетна

2.   А бе според мен няма да има проблем. Къде ще изпуснат оборота. То по принцип и алкохол не се продава на лица под 18 ама ако знаеш как само продавачите не правят на проблем с изключение на хипермаркетите.Та едва ли ще ти направят проблем , секс шоповете не са много оборотни , паричките на всеки клиент са важни

3.   На плод-зеленчука лични карти не искат. И краставиците са евтини.

4.   Ако толкова се притесняваш, вариант Б - поръчваш онлайн. Има толкова много доставчици в БГ.

5.   Усъмнят ли се, че си под 18 не само няма да ти продадат нищо, но дори ще те помолят да напуснеш магазина. За това или помоли някой над 18 да напазарува или се пробвай да поръчаш онлайн.

7.   Здравей, аз работя в секс шоп от няколко месеца и досега не съм правила проблем на никого. Имало е пъти в които не съм била сигурна, че клиентът е пълнолетен, но съм му продавала каквото иска. Разбира се ако влезе дете няма да му продам нищо, но за тинейджърите не виждам проблем. Повечето ни клиенти са млади хора. Лично аз смятам, че няма нищо лошо да се експериментира, много по-добре младежите да дават пари за нещо, което носи удоволствия и не вреди, отколкото за алкохол и цигари :)
Ж19

9.   Браво номер 7 права си, само един въпрос. Промени ли се отношението ти към секса с новата работа?