Споделена история от Секс и интимност

Най-добрата ми приятелка пропада
Здравейте на всички! Никога не съм вярвала, че ще стигна да споделям на някой за най-добрата си приятелка, какво остава в анонимен сайт, но ето, че се случи. Просто не мога да я позная в последно време. Не е човекът, който беше. Познаваме се вече от 6 години и сме си като сестри, винаги сме си помагали, споделяли сме си и всичко е било перфектно. Разбира се, че е имало и скандали, но винаги сме се сдобрявали и сме продължавали напред. Сега също не сме скарани, но ако продължава така ще съм принудена да спра всякакъв контакт с нея, колкото и да не искам. Тя е на 19 (00 набор), аз съм 01. Тя скъса с гаджето си през 2016-та в средата, имаха доста дълга връзка и дотогава се опитваше да завърже контакт с други момчета, но все не и се получаваше, докато аз бях гадже с още поне 5-6 момчета за тея години. В края на февруари тази година отново се събрах с един от бившите ми (за трети път), отново си дадохме шанс и се радвам, че все още сме заедно. Аз му пуснах седмица след като тръгнахме (бях девствена преди това), споделих и на нея и тя го прие добре. И до днес си водим често полов живот и всичко ни е окей. Моята приятелка също беше девствена, въпреки, че миналата година и се отдаде възможност за приятел с привилегии, тя много се замисли, но в крайна сметка отказа и според мен постъпи правилно. Но миналия месец почна да си пише с едно момче и в крайна сметка се видяха и още на първата среща го направиха (да, той я отвори, демек и е първия). Видяха се още 1-2 пъти и отново се случи същото. И двамата не искат връзка и тя каза, че се чувства добре така и не съжалява, че го е направила. Една седмица по-късно се запозна с друго момче и пак по същия начин се видяха и го направиха, но се оказа, че са си допаднали доста и тръгнаха - издържаха точно 5-6 дни, което за мен дори не е връзка и той я заряза, буквално се възползва от нея и най-стряскащото е, че въпросното момче е на 29 години, което хич не е малко. И така 2 седмици отново не правеше нищо, седеше си сама и всичко окей, докато преди 2 дни не ми сподели, че отново се е видяла с първото момче (което я е отворил) и пак са го правили. Аз супер много се ядосах и тогава се скарахме много жестоко, нарекох я парцал, боклук, че буквално е станала като лесно момиче и на нищо не прилича, почнала е да се облича по-разголено (не си представяйте буквално като проститутка, но определено е по-така), слага си повече грим, вдигна си супер много самочувствието, докато преди беше доста депресирана и срамежлива. Просто не мога да я позная. С мен се държи по същия начин, всичко си е окей, но не мога да приема факта, че ако продължава така ще завърши на някоя магистрала. Тя го приема за нормално, но не осъзнава, че има проблем. Да, и аз водя полов живот, но аз си имам гадже, а тя като няма - просто няма да го прави и това е. Изглежда като някаква нимфоманка. Дори нямам желание да излизам с нея, защото ще ме е срам. След време може и хората да помислят, че едва ли не аз съм такава, защото тя ходи насам-натам и си прави кефа с кой ли не. Да - само две момчета са, но не са малко. Според вас права ли съм да и се сърдя? И какво мислите за нейната постъпка? Лесно момиче ли е? Аз прекалявам ли? Дали трябва да и се извиня? Кажете ми.

Коментари

1.   Момент, момент.. това не е пропадане. Момичето е младо и експериментира! Нормално е.
Аз съм на 20 и работя на Слънчака, преди да дойда имах приятел, но му изневерих и сега общо взето с различни момчета.. Това не е НИЩО лошо. На 20 сме, любопитни сме, живее ни се. Нормално е, човек.
Смисъл преди и аз мислех такива момичета за курви и т.н, ама всички около мене са на мнение, че на по-млади години е окей. Ся на 35 да курвееш така вече... е кофти хаха. Няма да стигне до магистрала, просто се отваря като жена. Кво като се гримира и се облича по-разголено? Като се чувства по-секси и красива така, защо да е проблем? Стига с тия остарели разбирания вече..

3.   Какви са тези детски истории, остави я да си прави каквото иска не ти правиш секс с нея а другите. Хормоните явно яко блъскат, което е нормално ако 19 години не си видял секс. Половия и живот и приятелството ви са две отделни неща, тя не е длъжна да ти се води по акъла както и ти на нейния за секса.

4.   Според мен прекаляваш. Какъв точно ти е проблемът? Не на всеки му се получава от първия път, сега е млада и е нормално да прави грешки. Ти вместо да я подкрепиш като приятелка, я обиждаш все едно ти е длъжна за нещо. Така няма да й помогнеш, по-скоро наистина да я тласнеш в лоша посока.

5.   Да, супер нимфоманка е като е правила секс два пъти...
Остави момичето да си живее и да се радва на каквото желае.
Щом не си е променила държанието към теб - защо ти го правиш?
В случая ти си "лошата", а не тя.
Много е възможно тя в бъдещето да има много по-успешна връзка, когато му е времето, а ти да си супер обременена от "сериозните" си връзки на 19 години...

Братан.

6.   А защо да има проблем? Момичето е на 19 и може да прави каквото намери за добре. Щом й харесва ти каква работа имаш да се бъркаш, пък и да я обиждаш даже. Аман от комплексари. Преди била по-депресирана ама сега като се е променила и вече не е, теб не те кефи. Аз ако бях на нейно място да съм ти теглила една майна и толкова. Ебаси приятелството. Комплексарче малко.

7.   Много си крайна спрямо нея, да не си й майка... Тя гадже сигурно ще си намери, ама дотогава на сухо ли да стои. По-скоро я питай ползва ли презервативи, щом си толко загрижена

8.   Аз пък мисля, че ти просто й завиждаш....а и не си била по-различна след като си се занимавала преди с 5-6 момчета наведнъж, както сама казваш......

9.   Не, че приятелката ти подхожда със завиден разум, но и ти много преувеличаваш. Как може да се сърдиш на твоя приятелка, че е спала с двама, с които няма връзка!? Главата ми не го побира. Сърдиш се на най-добрата си приятелка, че интимният ѝ живот е такъв. То си е найна работа с кого ще си ляга. Нейното тяло, нейните желания, нейният живот. Интимният живот на другите хора не е твоя грижа, затова е интимен. Да ѝ беше гадже, че да се притесниш, но ти си ѝ най-добра приятелка. Или я харесваш като човек и я уважаваш, или не. Тя не е променила отношението си към теб, просто е правила секс и започва да опознава сексуалността си. Спала е с две момчета. С първия се е чувствала добре, но не се е получило. Вторият я е преметнал. Върнала се е към първия и ти си я нарекла боклук. Не си права. Харесва го това момче, направила го е с него, чувствала се е добре от отношенията им тип sex buddy. То това момиче, твоята приятелка, сега започва сексуалния си живот, тепърва се опознава в тази светлина. Преди да правя секс за първи път изобщо не харесвах тялото си. На практика мъж ме накара да се видя в друга светлина и да се приема. При много момичета се случва същото. Не съм почнала да се обличам като проститутка, но спрях да се притеснявам да нося рокли, например. Не е нимфоманка, правила е секс с две момчета, сигурно го е правила максимум 10 пъти общо. Обвързана или не, тя си решава. И най-долната к*рва да е, пак не е твоя работа да я съдиш. А тя дори не е направила нещо фрапиращо.

10.   Определено прекаляваш. Младо, свободно момиче е напълно нормално да прави секс. Това, че не е във връзка не я прави курва и две момчета са страшно малко. Остави я да си живее живота и не давай мн мн мнение, че аз, ако съм на нейно място ще ти се ядосам здраво и по възможно е аз да прекратя отношения с теб отколкото ти с мен.

11.   Нормално е, сега е открила сексуалността си. Прави си секс, харесва й, какво лошо има? Нали никого не лъже. Не е станала на 40 години с мъж, две деца и неизживени сексуални фантазии. По-добре да се наживее сега, отколкото да изживява криза на късни години.
И не разбирам какво толкова лошо има да прави секс с някой, който не й е сериозно гадже? Стига да се пази от забременяване и венерически болести, всичко е ок. Сексът е за удоволствие. Интересно защо винаги се заклеймява момичето, нали в акта участват и двамата. :)
Бях на 26, когато се запознах с половинката ми. Вече сме заедно 9 г. И, познай - спах с него на втората ни среща. Нямам предразсъдъци, правеше ми се секс и беше страхотно. Ако една жена търси сериозна връзка и се плаши, че ако спи с мъжа, той ще я зареже, изводът е само един - тази жена нищо друго не може да предложи извън секса.
С предишния ми приятел спах на трета среща и бяхме заедно 3 години. А преди това имах друг, с който вече не помня кога легнах, но не съм чакала месец. Имам приятелки, които чакат по един-два месеца преди да предприемат тази крачка. Аз не искам да пазя поведение пред обществото. Сексът е нещо толкова естествено, защо да се лишавам от удоволствие в името на това да изглеждам много морална. :)))
Приятелката ти нищо кой знае какво не е направила, просто е открила, че е привлекателна и може да прави секс. Скоро ще улегне и ще разбере, че няма нужда да доказва нищо на никого. :)))

12.   Даже са малко двама, може и на повече да пусне. Не виждам какъв е проблема?

13.   Завистта е лошо нещо, може да те разболее. Помисли за себе си. Ти имаш проблеми, не приятелката.

14.   Малей, каква динамика в живота на 18-19. За 5 дни стават чудеса и драми. Ама вие май и двете не сте от много красивите, щом така драматизирате коя става лесна и коя не.

15.   Ти не си добре.

16.   Най- лошото от всичко е, че си я нападнала лично с такива обидни думи. Тези думи трудно човек може да прости. С любов можеш да помогнеш на човек и с казване на истината по нежен начин. Ако кажеш истината с обиди и грубо отношение, това не е истина, а жестокост и само ще нарани човека.