Споделена история от Секс и интимност

Секс чатовете
Здравейте, момиче съм на 18. Въпроса ми е, какво е мнението ви относно секс чата с непознат/непозната? Интересно ми е, тъй като от известно време си пиша с едно момче, не се познаваме на живо, но понякога ми написва и някоя мръсотийка, от което честно казано ми става доста приятно.. Казвам му да спре обаче, защото чувствам, че ако и аз му отговоря така, или му кажа, че ми харесва, сякаш е нещо неправилно, нередно.. Затова просто го лъжа, че не ми е приятно, а всъщност цялата настръхвам от кеф когато ми напише нещо такова хаха.. Девствена съм, не знам дали е от значение, просто, сякаш бих се почуствала като курва ако му напиша и аз нещо по-мръсничко.. Но понякога просто ми се иска, още повече и защото не съм го правила, та какво мислите вие, неправилно ли е да се води такъв чат с непознато момче и прави ли ме това "курва"?
Благодаря предварително, милички :)

Коментари

1.   Всеки може да чати за секс. Мнението ми е, че ако толкова се възбуждате от чата по-добре да се видите пък каквото стане.

4.   Няма нищо срамно или дори ужасно в това, ако ти харесва прави го, опитай. Само имай няколко неща на ум. Първо не му пращай никакви снимки, ако например поиска голи или на някаква част от тялото ти и се опитва да те убеди, че лицето няма да ти се вижда, пак недей. И знам, че сега си казваш, ама не никога не бих направила такова нещо, но имай предвид, че когато например се възбудиш от това което ти е говорил и той поиска снимка, няма да си способна да мислиш трезво, ще поискаш да се чувстваш още по желана. Просто внимавай в това отношение, още повече девствена си, а мъжете си имат начини да те накарат да направиш подобни неща. И наясно си какво могат да ти причинят разпространени голи снимки в интернет. Другото, което е за тези чатове. Особено ако е във фб. Възможно е и с самите чатове да те заплашва, ако дойде такъв момент, което е почти равносилно на това на качи твои голи снимки. Може например да те заплаши, че ще публикува чатовете ви, което пак няма да те покаже в особено добра светлина. Не познавам момчето, не знам отношенията ви и доколко го познаваш и му имаш доверие, но просто искам да те запозная с всички рискове свързани с подобни чатове. Просто бъди внимателна. Не би искала заради подобни неща, после да ти лепнат етикет "курва", при условие, че ти дори секс не си правила още. Успех :)

5.   Няма никакъв проблем щом ти харесва. Само ако ползвате камери НЕ си показвай лицето, защото той можепда прави клипчета с компютъра и после не знае човек дали са самопза лично ползване, апможе да се появят в порно сайт или да те изнудва за пари, за да не ги качи някъде.

6.   Няма нищо лошо в нещата доставящи ни удоволствие.

8.   Първо научи значението на думата курва... Курва те прави само котато спиш със различни мъже!

9.   Няма лошо, но приеми факта, че ние момчетата се хвалим с това, а не като вас просто да се позабавляваме. Така, както имаш чат да речем с мене, така са нясно всичките мой приятели, ще те добавят и те да имат такива чатове с тебе и накрая снимките ти и чатовете ги знаят не 1, а 100 човека. Просто сме такива. Не визирам само себе си, даже аз по-малко от другите, визирам това, което виждам отстрани всичките ми приятели и познати и техните приятели, всичките момчета сме така.