Споделена история от Секс и интимност

Когато вече си била негова
Здравейте, ще съм кратка с питането си
Една приятелка казваше, щом вече си била на един мъж, че сте спали, мисълта че може да те има някой друг, това ги дразни. Не говоря за връзки, да кажем че сте имали интимни отношения, и се уважавате и сте правили секс само и сте си приятелчета. Какво ще кажете, мъже жени?

Коментари

1.   Дразни ги да, нас също ни дразни когато те спят с други.

2.   Ами зависи, ако само те е изчукал и няма никакви чувства към теб, едва ли би се дразнил, че се чукаш и с други. Ако те харесва и иска да има нещо повече между вас, тогава вече да.

3.   Що за глупав въпрос? Сигурно си малка ? Като пораснеш ще разбереш. Ако държи на теб ще му е неприятно, ако не държи и само си е направил кефа с теб- все му е тая, не му дреме с кого ще спиш.

4.   Не, на никой мъж не му пука за дадено момиче, ако само е спал с нея, просто я е излъгал, направил й се е на приятел и я изчукал и толкова. Какво като си хване някой друг. За нас мъжете е различно. Да, вие си представяте добрите момчета и приятели, с които може да си правите секс, но за нас в главите ни не е точно така. Ние си сядаме на маса, коментираме си коя каква ку*ва е как гълта и плюе и дали го взима в дупето, а пред вас се държим мило и сякак ви уважаваме, за да имаме шанс да ни пускате. Всичко е толкова елементарно. Вие жените хем се плашите от връзки и чувства в началото, хем се плашите да се говори само за секс, за това подхода е да си мислите, че сме ви приятели, но на нас не ни пука за приятелството с вас, а само за секса. Имам много приятели момчета и всичките са на това мнение, но пред никое момиче, с което са излизали не биха го признали

5.   Да.

Въпрос на его е. Няма общо с чувства и прочие.
Всеки мъж иска да е най-добрият и единственият, който ще пожелаеш. Дори да не иска нищо от теб.

Братан.

6.   Душичка, кажи на приятелката си, а и на себе си, че путките ви не са златни. Да си го знаете.

7.   За пръв път чувам за такова нещо. Това, което наистина дразни мъжете е, че жената която в момента е тяхна, в миналото е била шибана от х човека и не се знае от какъв порядък е това х и кои са те.

8.   Няма такова нещо. Жена съм, имала съм "приятели за секс" и мога да кажа, че за мъжете "само секс" си е само секс без илюзии в повечето случаи.

10.   Номер 8, а с тея дето сте били секс приятели, ти била ли си паралелно интимна с друг и да му го повдигнеш на въпрос? Хм?
Е така да си лежите след секс и да му кажеш, вчера се виждах с един и ебането беше яко.

Почти всеки мъж би ебал при всякакви положения, но почти всеки мъж би се засегнал на ниво его от подобно нещо.

Много знаеш ти какви са илюзиите на мъжете...

Братан.

11.   В миналото съм имала чисто сексуални контакти с приятели и това не е повлияло на отношенията ни. Били сме наясно за какво става дума. Днес, ако тегля чертата, се оказва, че с най-добрите ми приятели някога сме допуснали интимни закачки, които, разбира се, са приключили. Съпругът ми знае това, но неговото мнение е, че истинско приятелство между мъж и жена е възможно само, ако е минало и през леглото, иначе винаги остава някакво сексуално напрежение между двамата. Почти всички тези мои бивши партньори отдавна са семейни и поддържаме съвсем нормални отношения, с удоволствие ни гостуват с жените си, с част от тях имам и професионални отношения, помагаме си, споделяме си лични неща. Това, че някога преди 20 години след някакво парти сме правили емоционален секс, е някакъв много мъглив спомен, който не е съществен.