Споделена история от Секс и интимност

Мастурбация по време на секс при мъжете
Здравейте,
Искам да споделя нещо със вас, което аз намирам за странно.
С моя приятел правим страхотен секс. Много интересен, разнообразен и за двамата всичко е страхотно. Обаче той винаги докато ме целува отдолу се пипа и сам :) Тоест мастурбира. Не за да му стане, винаги има ерекция. Понякога като го извади за малко за да сменим позата или мястото пак го прави. Не че ме дразни, но ми е странно. Веднъж, два пъти го питах. Той първо ми излезна с някаква лекция за това как пениса бил мускул и трябвало постоянно да се помпа. Окей, но аз си имам своя опит и самочувствие. Имала съм и други партньори преди него и никой не го е правил. Мисля си да не би да има неустойчива ерекция или нещо подобно. След като веднъж пак позасегнах тази тема, защото си мисля, че не му е достатъчно хубаво и сам си го поддържа да не падне, той малко ми се ядоса и ми каза, че го правел, защото така му харесвало... и пак историята с мускула, който постоянно трябвало да се "помпа" един вид.
Вие какво мислите по-въпроса? Има ли и други мъже, които го правят?

Коментари

1.   Аз също щях да се ядосам на глупавите ти въпроси!
Мъж 28

2.   Защо пък да са глупави? !

3.   моя приятел понякога го прави по време на френска. Не мисля, че е нещо странно. Може би наистина така му харесва :)

Мег*

4.   номер 1 съм.
Въпросът е дразнещ и идиотски. Все едно да го питаш защо се чеше. Ако има нещо което наи-много мразя в женската психика то това е да се търси под вола теле. Когато няма проблем ровите в нещо, което не е проблем докато не създадете такъв! Що за уникална глупост е този въпрос?

5.   Пенисът бил мускул!? Деца, майко мила, колко сте неграмотни!!!

А е достатъчно в Google да напишете просто "Мъжки полов член (penis)" и да прочетете материала за няколко минути, ако сте пропуснали да го научите в училище в 8-и клас (а сега може би и по-рано се учи), вместо да дращите глупости по форумите или да приемате на доверие малоумните обяснения на приятеля си - илитерат.

Та оставете "помпите" за американските екшъни. Отделно, че №1 е прав относно естеството на въпросите. Но то явно едното си върви ръка за ръка с другото...

6.   подкрепям номер 1/4.
Всеки си има някакъв стил, същото се отнася 100% за авторката. Как би се почувствала, ако те сравнява с негови бивши - ами тя си разтваряше краката по-така, не онака.
Какво ти дреме, нали ти е готино, нека си прави каквото иска с члена, негов си е все пак!
Според мен ти дори пренасяш своите комплекси и притеснения, че не си достатачно добра в леглото върху човека. Ужас - не знам какво бих направила, ако приятелят ми почне да ме ръчка, защо се пипам по
п..то по време на секс!

7.   Пенисът бил мускул!!! Абе как правите секс, като не знаете нищо за половата система? Аз съм на мнение, че в училищата трябва да се въведе някаква такава дисциплина, като полова култура или нещо от сорта. Децата масово се ч**ат, без да зная ни най-малко за половата система, предпазване от забременяване и т. н. А после гъмжи от аборти на непълнолетни ще се появяват глупави теми от рода "Искахме да правим секс, но не знаем къде да го вкараме", както и "Хванах мускулна треска на главичката на пениса" и т. н. Смешно и тъжно.

8.   Авторката:
Това обяснение за мускула беше по-скоро образно. Разбира се, че не съм му натяквала или натъртвала този въпрос. Задала съм го възможно най-тактично и дискретно, когато сме си говорили такива неща.
На мен това нещо не ми пречи. Просто ми беше интересно дали и други мъже го правят и какво ви е мнението по-въпроса. Не търся нападателни коментари. Благодаря все пак за изказаното мнение до момента.

9.   Ами правят го, да, но не непрекъснато.

10.   Аз съм на 13 години и мастурбирам от година или година и половина и чесно казано мисля, че няма нищо лошо. Не съм правил секс(то е ясно), но момчето започва от 12-13-14 години да мастурбира и да се запознава с всичко и това мъж като го прави от малък просто няма как да се забрави. Мисля си, че дори и да правя секс докато съм го извадил ще си дана, защото чуството е суперско, но аз имам друг проблем. Много бързо ми идва.

11.   Значи на 13 съм.. Когато съм в ерекция не мога да го забеля... Някакви идеи..?

13.   Аз не можех да разбера какъв ти е проблемът, щом не ти пречи!???

14.   Не виждам нищо странно или особено.. Жените винаги търсите причина за всичко!

15.   Тука мъжката солидарност се обади. Момичето пита нещо конкретно, а вие веднага я нападнахте. Ами на мен също ми звучи странно. Какво, ще застане срещу мен и ще си бие... Де да знам, би ми било доста тъпо. А още повече и всеки път да го прави....

16.   Приеми го като част от любовната игра!

17.   11 - отиди на лекар да ти цепнат кожичката (уролог се казва лекарят, прави се при местна упойка и е рутина)

иначе - 16 е прав, за каква мастурбация говорим, щом имаме двама човека?

18.   Леле леле голяма работа станала че си пипал оная работа. Като те ч..ка здраво и всичко ти е наред за какво си седнала да размисляваш.

19.   Моят интимен партньор също го прави докато ме целува отдолу, не намирам нищо обезпокояващо, щом в крайна сметка те задоволява, важното е и на него да му е приятно.

20.   Май само аз разбрах момичето, скъпа и на мен би ми било неприятно ако дори и за секунди го извади и си го "припомпва" хахаха, а и самото обяснение, което ти е дал, показва че той хал хабер си няма от тия работи...

21.   Добре де, в крайна сметка на какво може да се дължи това поведение? Може би има неустойчива ерекция? В миналото е пил разни анаболни стероиди и други подобни. Възможно ли е от тези неща да се е засегнала ерекцията му?

22.   Вероятността за неустойчива ерекция е малка. По-скоро иска да се занимава нон-стоп с атрибута си, защото много си го харесва - при повечето мъже е така, но при него е подчертано явно. А и сигурно е под 25 години. Не е насочено към теб и не е лично отношение, просто човекът си е такъв. В някои моменти това си е съвсем обичайно, например когато прави френска на дамата. Може би при него е малко повечко, но едва ли ще се откаже, само защото ти искаш. Ще се откаже когато порасне, ако вече не е, но може и така да си продължи завинаги.

23.   Мъжът ти е прост като фасул. Що не пробва да си напомпа мускулите на ноктите, това е добра идея за него. Пенисът бил мускул.... господи. Мозъкът му и той ли е мускул.

По въпроса - ти си го питала защо го "помпа" и той ти е отговорил: "защото ми харесва". Еми ето го отговора. Не мога да разбера какво питаш повече. Че е тъп е ясно, че не е учил в училище когато е трябвало - също е ясно. Че обича чекиите - и това е ясно.

Сега остава да го накараш малко да прочете преди да говори глупости, ама не е зле и ти да се пообразоваш.

24.   Аз пък искам да ви питам друг въпрос тои е свързан пак с мастурбацията но само че при женита.
защо по време на секс гаджето ми се ми казва че мога да си помагам дане би да си мисли че не ми харесва секса или иска по бързо да свърша това не ми е ясно

25.   24 - просто тя иска да ти даде свобода да правиш, каквото си щеш. Може да е имала в миналото подобен приятел или да е гледала такова порно и иска да ти подскаже, че не ? е неприятно. А може би ? се иска да свършиш върху тялото ?, знам ли - с питане и до Цариград се стига!

26.   Mного благодаря за отговара ти 25 но аз съм жената на което гадже ми казва че мога да си помагам по време на секс

27.   Мила 26, нищо лошо не ти е казал. Явно е наясно, че чрез стимулация на клитора ще стигнеш до оргазъм и за теб ще е по-хубаво. Казва ти да го правиш- смисъл да не се притесняваш от него.

28.   Аз съм жена и също докато правя секс се галя по п.... о. Би ми станало доста тъпо, обаче, ако някой мъж започне да ме разпитва защо го правя. И да търси какви ли не причини като теб.

29.   28, при жените е друго. Аз също го правя докато ме ч. ка, обаче не и през времето докато не е вътре в мен. Или все едно докато му правя орална или във всеки един момент като го извади да започна да се пипам. Това ще означава, че той не ме възбужда достатъчно.

30.   Аз не виждам нищо лошо или странно в мастурбацията по време на секс, взаимна мастурбация или ползване на секс играчки.

до 11: Имаш фимоза, иди на хирург, докато не е станало прекалено късно. Манипулацията е проста и обикновено се прави до една година, ако главичката на бебето не се забелва (само някой да не си помисли, че става дума за обрязване)

31.   много благодаря на 27 твоя отговор много ми помогна и ми донесе голямо успокоение вече ще слушам съветите на приятлят ми.

32.   Да! Това е един много добър метод, който и аз използвам. По време на секс третирам пениса са си с бързи и методични движения наподобяващи мастурбация и резултата е винаги на лице! Мускул е все пак трябва да бъде трениран.

33.   Това за мускула е лаф бе хора, да не ви обиждам, че няма да ми одобрят коментара. 100% нормално.

34.   Мисля, че си е друго да си праснеш една злобарка, особено докато таковаш някоя. Хубаво е, спор няма. А и мацките решават, че не те кефят и се стараят повече. Найс!