Споделена история от Секс и интимност

Отвратен съм от нормалното
Здравейте на 21 години съм, момче и искам да кажа колко съм отвратен от нормалното около мен става дума за сексуалните отношения между хората. Депресира ме фактът че толкова масово жените правят орален секс на мъжете разбирате ли аз искам да си намеря приятелка, която смята това за ниско, долно и нестойностно защото е ТАКА, и да не го прави никога, вижте аз няма да кажа че това е ненормално, точно това е гадното ЧЕ Е НОРМАЛНО? !! , просто не мога да си представя, че ако ценя и обичам някоя до мен да поискам да си сложа знаете какво в устата и, но още по-гадно би ми станало ако чуя от нея това че иска да прави такива неща, само като си представя гледката се отчайвам. До сега не съм имал приятелка, но не ми казвайте само нещо от сорта -""а ти не си пробвал"" аз много добре познавам себе си, стига! . Та с други думи не смятам че ако една жена има потенциала да направи орален секс на някого просто би ставала за мен, не искам да съм с такава, а това е масово, дори и сред най-нормалните и умни хора... за бога преди години познавах едно много добро момиче беше възпитана и добра оценки всичко красива и интересна и после разбрах какво е правила.. от тогава тотално не вярвам на хората ии честно казано ми писна няма ли някого, който мисли с главата си бе?? ! как можете така да разбирате тези отношения говорите за любов и чуства, а пък накрая правите тези неща? !!? изказвания от сорта на това че тези неща са красиви и свързани с любовта просто не приемам.... ааа хора много е зле работата честно..

Коментари

51-79 от 79

57.   Боже, доживяхме време, в което дърти, злобни и завистливи мастии да наричат млади и свестни момичета с МОРАЛ "фригидни". Никое от тях не е споменавало да има проблеми със сексуалността, но и така да е, не е фатално. Фригидността се лекува, но курвалъкът - не. Ще си останете злобни, комплексирани и самотни курви завинаги. За вас няма лек, обречени сте на жесток сърбел и самота. :)

Повече от очевидно е, че завиждате на младите момичета, че харесвани, желани, обичани и могат да избират какъв секс да правят, с кого и дали въобще да правят секс. А вас вече никой не иска даже и за свирки, защото срокът ви на годност е изтекъл отдавна. Старост нерадост, а? Колкото и да злобеете, по-млади няма да станете. Свиквайте с мисълта, че вече за абсолютно нищо не ставате. :)

В предната тема "любов без секс" едно, две момичета ви сложиха на място и позеленяхте от злоба и завист. В тази пак се проявихте с неадекватните си и злобни коментарчета, ама не се учудвам. Дърти, зли миндили има навсякъде.

Направи ми впечатление, че основната дума, която повтаряте е "фригидна". Повечето от убедена съм, че много си мечтаете да сте такива, защото сте дърти, загорели курви, но даже най-грозните не ви искат. Сърбелът отдолу не прощава. Много поздрави на котките. Само с тях ще си останете.

59.   Оф, що ли му се връзваме на този дришльо, дето гола жена е виждал само на картинка или в порно клип? Да лъска там бастуна , пък ние ще си правим кефа както си искаме.

60.   Ей, мърши долни, умрях от смях с вашите идиотизми. Един въпрос, на който много държа да ми отговорите : през анонимен сайт, как разбрахте коя е фригидна и коя не? С фенер, или факел светихте?

Много ви личат всичките комплекси, завист и злоба. Само си вижте коментарите... Като почнем от това, че сте брутално неграмотни и стигнем дотам, че си служите с брутално банални, клиширани обиди към хора, които въобще не познавате. Хаххахахах. По-жалки не можете ли да бъдете?

Някои, за разлика от вас, имат висши ценности, принципи, чувства, морал, могат да обичат. Ама на вас тези неща, очевидно са ви непознати, за което мога само да ви съжалявам. Бих ви нарекла емоционално-фригидни и неадекватни. (От това по-лошо няма. ) И сте именно такива, признайте си поне веднъж. Лишени сте от най-ценното и красиво нещо на света - любовта. Толкова ви личи, че не знаете какво е да обичате и да бъдете обичани. И, да, любовта няма нищо общо със секса. И някои хора в името на любовта биха се отказали не само от секса, но абсолютно всичко, защото не са животни като вас, а ХОРА СЪС СЪРЦА, КОИТО МОГАТ ДА ОБИЧАТ. Тук е най-основната разлика. Ама съм сигурна, че и това не разбирате. Толкова сте малоумни и жалки, че няма накъде повече. Ударили сте дъното.

Четейки прозиращите ви коментари, предполагам, че живеете, за да ядете, пиете и да си чешете гениталиите, ама последното няма с кого, нали? Затова ръсите злобата и завистта си тук. Съжалявам, но обидите към нормалните и моралните няма да ви направят по-щастливи, нито пък тях по-нещастни. Думи от чудовища като вас просто не могат да достигнат нивото на тези хора.

Научете някоя нова дума, с която да бомбардирате свестните жени, посещаващи сайта, понеже фригидна стана много изтъркано. Опитайте да се научите да пишете, че сте най-смешни, когато лепите етикети на непознати, пък нямате нито едно правилно написано изречение. С тази неграмотност и тъпанарщина наистина ли смятате, че можете да обидите някого? Единствената реакция, която предизвиквате е смях. А, пардон, забравих, че не можете да учите, защото нямате мозъци, но все пак се надявам да сте попили поне мъничко от изписаното.

Изключително много си благодаря, че съм на светлинни години по-високо от вас. Давате добър пример какви да НЕ бъдем. :) Докато вие тънете в злоба, завист, комплекси и самота, някои други се развиваме, радваме се на живота, има кой да ни обича и да обичаме.
Успех ви с маймунския начин на живот и примитивния манталитет.

61.   60, много агресия, защо ли?...

62.   До номер 60 - гледай сега. Някои хора на тоя свят са спасили хиляди животи, други са измислили лек срещу страшни болести, трети са велики писатели и хуманисти. А ти, ти пък не правиш свирки. Сигурно и не пърдиш. Трябва да ти издигнат паметник, о, чисти човеко! Толкова си полезен за света със своята чистота и велика доблест :D

63.   Само една е злобната дърта мърша, ама пише по много коментари, в опит да ни заблуди. Сори, мършо, ама става. Интересно ми е защо млъкна. Толкова много ли те заболя от истината?

64.   Номер 60 - Като ти чета помията, с която заливаш хората, се питам колко ли мъже са те отхвърлили и зарязали? Не са били само 5-6... На никой не му дреме правиш ли минети или не и къде даваш да те онождат. Нещастница!

68.   Абе хора....... ОБИЧАЙТЕ СЕ, НЕ ПРАВЕТЕ ВОЙНА!!! (Weed)) ;)

69.   Къде видя агресия? Прави разлика между агресия и истина. Агресията е в твоите коментари, които така яростно се опитваш да защитиш, представяйки се за различни хора, само че неуспешно. А аз просто те зашлевих с истина. Кажи много ли боли, самотно, комплексиран бабче? Интересно ми е за твоите агресивни коментари какво ще кажеш? Или не ти изнася? Броя ти хашовете, броила съм ги и в други теми за секса. Всъщност ти само в тях се включваш със супер идиотизмите си. Най-често почваш със "сексА е важен. " Важен е, бабче, за тези, за които го няма. Ама за такава като теб няма и да има. Продължавай да повтяряш "фригидна", "фригидна", "фригидна", докато наистина станеш такава. Знам, че това ти е мечтата, сърбелът отдолу не ти дава мира, нали? Наистина единственият ти шанс за спасение е да станеш такава. Пък и нали се сещаш, че едно нещо, повторено сто пъти, става истина? Никой мъж не би обърнал внимание на парцал като теб, и с право. Тука постоянно злобееш към младите момичета, понеже са желани, красиви, обичани, а теб никой не те поглежда дори. Сигурна съм, че даже и за свирки не те искат. Чак толкова си противна. Остава ти само да си мечтаеш, пък и е безплатно. Свиквай, бабенце, животът на самотните баби е жесток. И спри със завистта и злобата, ще погрознееш и ще се състариш още повече.
Индивиди като теб се наричат несбъднати курви. Цял живот си мечтаеш да си курва и да даваш на всички, но даже най-големите противняци те режат, нали?

Тук просто те забих в земята (и страшно много ми хареса) после ти казах истината, която не смееш да си признаеш дори анонимно, понеже толкова много те боли. Ще отречеш ли? Стиска ли ти? Вярваш ли, че някой ще се върже?
Години наред си пишеш коментари, после сама си пригласяш. Оплюваш младите, за да избиваш комплексите си, но не става, а? Една лоша новина : свикнали сме, а и сме наясно, че винаги най-добрите и най-качествени хора, са и най-оплювани. Запомни, че колкото и кал да хвърляш към свестните, тя никога няма да ги стигне, защото са много по-високо от дома ти - лайната. Там ти е мястото и там ще си останеш, дърта мършо. Даже и задника да си съдереш, пак ще си останеш дърта, злобна комплексарка. Не отричай и не се прави на различни хора. Познавам те по хашовете, а дори и да не ги гледам, познавам по еднаквите глупости, винаги в темите за секса, и то адски неграмотно написани. 'Айде отречи де. Но няма смисъл, знаем си те отдавна и сме наизустили репертоара ти от простотии. Неграмотността също те издава винаги и, за твое съжаление, няма как да я скриеш. Такива като теб има много и не ни изненадвате. Не можете. И един съвет : понеже грам не разбираш нито от анатомия, нито от секс, нито от взаимоотношенията между хората, почни да четеш. По-тъпа си от гъз и жалка на ента степен. Направо не мога да повярвам колко малоумни хора съществуват.

И знаеш ли? Слагайки те на място, сега ти гледам жалките, отчаяни опити да се защитиш и умирам от смях и кеф. Много те моля, не спирай, продължавай все така да се излагаш. Смехът ми се отразява изключително добре.

Номер 60

70.   от 61
Леле, леле, не позна, уважаема - имам точно един коментар и този е вторият. Не броиш хашовете, както трябва. Ама, пиши си тирадите, не ми пречиш, само внимавай да не вдигнеш кръвното. Особено смешно ми стана, че съм неграмотна, но нейсе...

71.   Ха, хората които правят свирки и им правят се чувтват засегнати, защо? Ами, защото е грозно бе! Аз имам жена и не правим такива неща. И на мен ми изглежда животинско и гнусно, но това че една жена/мъжна е правила такива неща не означава непременно, че е толкова лош човек и не трябва например автора да и даде шанс. Но хората трябва да си говорят и да са наясно какво търсят във връзката, ако е зашаметяващ секс и удоволствие, „свобода”, забавление по-добре не си правте илюзии. Търсете си човек само за това. Връзката базирана на любов е трудно нещо, чакат ви и тежки години в които веднага хората търсещи личния кеф се разделят.

72.   Ох не мога... Четох простотии, четох, сто пъти щях да коментирам, сто пъти се отказвах, но не, не издържах.
Едно не разбирам.. Как може да обичаш един човек и да се гнусиш от него и да не припарваш по-надолу от кръста, да не би да се докоснеш до “мърсотиите му/й”?
И как ако се докоснеш все пак до тези “мърсотии” си неморален, разгонен, курва, с промит мозък и неспособен да изпитваш ЛюбоФ? А да.. и нямаш ценности!
Жена съм, на около 30 години, не съм била никога с мъж или с жена, не съм правила секс, не са ме харесвали или пожелавали никога, защото съм дебела, винаги съм била сама, но не мога да си представя да се озлобя и да пръскам злоба и малоумщина наляво и надясно кой какво правел или не правел. Не мога.
Оралната любов, така да се каже, е нещо напълно НОРМАЛНО!!!
За съжаление все по-малко хора могат да изпитват истински чувства и от там започват проблемите.

73.   Браво, номер 72! Много точно го каза. Пожелавам ти да намериш своя човек, защото ми звучиш като много свестна (не по някакви там тъпи правила за чистота и пуританство, а като наистина готин и хубав човек)!

75.   Напълно подкрепям автора, жена съм!
"...влюбва се щастлива е и всичко това завършва с член в устата в някой момент от живота.. " Много правилно казано!
Гледайте филма "Незабравимата" с Манди Мур и ще разберете смисъла!
Ще видите и други аспекти на любовта, няма да подреждате всичко вече всичко така: Привличане, Секс, Чувства, член в устата..Или Секс, член в устата чак после чувтсва или Член в устата, секс.. а любовта дори не се вмества някъде из тея редове....щото някои почват и така от самото начало във връзките си!
Ами ще изглежда нещо такова привличане, любов, секс и тук няма да завърши дори с член в устата!
С Члена в устата обикновено завършват "връзки" когато и с такъв са почнали, но жалкото е тук, че все повече и повече хора подкрепят такъв род връзки, където тук любовта дори не намира място! Не казвам че няма "любов с член в устата" Но то драги хора има и различни видове любов! Изгледайте филма и ще разберете за какво ви говоря!
И тогава може би ще разберете какво всъщност има предвид автора!
Запознайте се с ролята на героинята какво момиче е, каква й е историята и мога да ви кажа със сигурност, че не е започнала с член в устата и предвид същността й едва ли някой мъж, влюбвайки се в такова момиче дори няма да си помисли да иска такива неща в секса! Защото истинската и чиста любов не поражда такива животински плътски желания, един нагон, който на всяка цена трябва да задоволиш, да завираш на някой нещо в устата..щото си го видял в някой порно филм..истинската и чиста като сълза любовне започва така...
За съжаление повечето коментари са как това е бил реалния живот, така е да, за съжаление! Как лзбов нямало! Не, любов има , но когато търсиш истинска такава- чиста и неподправена!
Ама ако търсиш някаъв си вид "любов" там, само с цел да си завираш нещото си в устата й, стига! До тук!
Не обвинявам жените, които са решили сами да задоволяват мъжете си по този начин, не! Не ме разбирайте погрешно! Харесва им, правят го! Но е грозно примерно и долно някой мъж много да държи да си завира нещото си някъде, където жената далеч не желае, и да я кара да се чувства виновно щото " не го обичала достатъчно"
За мен всеки търси такова, което го кара да бъде щастлив по някакъв начин, ако си такъв, търсиш и намираш такава, ако си друг и харесваш стандартни неща в секса, намираш подходящият партньор!
За съжаление обаче наистина реалността е таква:
"...влюбва се, щастлива е и всичко това завършва с член в устата в някой момент от живота.. " Но тук, в реалният живот, преди думата "влюбва се", често преди това всичко започва с "член в устата"!
Не разбирам също защо това, което показват в порното хората си мислят, че всичко това трябва да се прави в секса с любимия човек! Порното толкова, ама толкова извърта представите за секса, че не е истина! Съжалявам, но това е моето мнение!
Ако срещнете момиче като героинята от филма в реалният живот със сигурност ще се изненадате как дори няма да се сетите за почти всичко, което показват в порното! И точно затова всеки търси такъв партньор, който ще го задоволява! И да дам пример, за да обобщя, ако е някоя, която ще ви го налапа още на първа среща с извинение, не се учудвайте, че го прави но и не се чудете още повече, ако един ден я вземете за жена и я видите да излиза от комшията!
Може би затова и истинската любов, таква каквато я идеализират, чистата като сълза..не я среща и всеки! Повечето просто се задоволяват само с късчета любов, понеже са погълнати повече от това, какво мъжът, респективно жената трябва да правят в секса, понеже бил от много голямо значение, и ако е и такъв, какъвто го показват по порно филмите, още по добре за тях! Именно и затова има и толкова изневери, понеже немогат да спят, защото видиш ли "онзи или онази, дали пък не прави нещо повече от моя партньор и я да проверя" Много е просто всичко, намираш това, което търсиш! Привличаш само това, от което имаш нужда" Но всичко си е до човека,
всичко е супер индивидуално! Иначе за члена в устата всичко е ясно! Предвид това в кой свят живеем! Но не виня никого! Сега ще кажете, какъв филм, какво говориш.. знам аз! Но нещо, което вече е като стандарт в секса, нещо, което е напълно нормално и се налага, че всеки едва ли не трябва да опита,че видиш ли не се мине, ходи ги убеждавай, че не е така, каква любов кви пет лева! Модерни времена!
Ж, 33

76.   Имаше една сцена в един филм, в която жената се питаше защо в романтичните филми не показват какво става след голямата целувката. Той и отговаря, че има такива сцени, но им викаме порно. Сексът е израз именно на тази любов, страст, привличане. Няма срамни и гнусни неща, стига да харесват и на двамата. Няма как да обичаш и да се гнусиш от тялото на другия. Няма смисъл от излишни морализми и да се правим на ангели и непорочни. Не е гордост, че правиш скучен секс и нямаш въображение.

77.   Номер 76, къде се казва, че хората се гордеят с това, че правят скучен секс, и защо скучен? Или ти така го разбираш като вид хвалба! Хората, които правят секс си го праят според това, какъв го обичат! Това, че ти го намираш за скучен ми говори единствено твоят вид секс какъв е! Какъвто и да е той това ще да е плод на твоето въображение, желания, нужди! И никой не те вини! Никой никого не вини, но защо когато човек си казва какво предпочита всички му казват ей ти луд ли си, знаеш ли какво изпускаш, малък си още.. Всичко си е до човека! Но за мен нормалният секс не е сексът, който го дават по порното, защото в порното дават и всякакви оргии и извратености! Има доста хора, които никога за ничии чужд кеф няма да се пречупят.. и това не означава, че не обичат половинките си! А почнат ли да бъдат насилвани в леглото щото видиш ли партньорите им прекалили с порното, било то мъже и жени и искат да видят как е, то това според теб какъв вид любов трябва да е, щото аз си мисля, че любовта е една!?? Да, съгласна съм, че секса е израз на страстта, но тук аз говоря за любов! Едно е страст, друго е секс, секса си е секс, но тук има едно но! А именно, че любовта си е любов! За повечето индивиди се знае как секса може и без любов! Ама айде сега да видим може ли любов без секс!?
Така че, секса сам по себе си си е просто секс, един с любов, друг без!

79.   Аз имам друго виждане - за автора не е достатъчно уважителен този вид секс, защото счита, че тази част от човешкото тяло е гнусна и срамна. Всъщност ако мъжът се поддържа и си е взел душ/ измил се е добре след тоалетна, няма полови/ урологични болести, тази част е доста по-чиста от устната му кухина и устните му. Според мен става въпрос за психологичен проблем, най-вероятно свързан с детството, когато възрастни хора са си позволявали да се шегуват грубо с половия орган на автора (не знам зашо това е сякаш някаква традиция - да се подвиква на малки момченца, ръсте ли б.. та и т. н. ). Съчетано с романтична и чувствителна природа, това създава образ на един вид унижение за жената, след като и се "налага" да докосва с уста "мръсното и гнусно нещо". Реално физически не е така, и символът на мъжественост е просто силно ерогенна зона.

80.   Номер 76, къде се казва, че хората се гордеят с това, че правят скучен секс, и защо скучен? Или ти така го разбираш като вид хвалба! Хората, които правят секс си го праят според това, какъв го обичат! Това, че ти го намираш за скучен ми говори единствено твоят вид секс какъв е! Какъвто и да е той това ще да е плод на твоето въображение, желания, нужди! И никой не те вини! Никой никого не вини, но защо когато човек си казва какво предпочита всички му казват ей ти луд ли си, знаеш ли какво изпускаш, малък си още.. Всичко си е до човека! Но за мен нормалният секс не е сексът, който го дават по порното, защото в порното дават и всякакви оргии и извратености! Има доста хора, които никога за ничии чужд кеф няма да се пречупят.. и това не означава, че не обичат половинките си! А почнат ли да бъдат насилвани в леглото щото видиш ли партньорите им прекалили с порното, било то мъже и жени и искат да видят как е, то това според теб какъв вид любов трябва да е, щото аз си мисля, че любовта е една!?? Да, съгласна съм, че секса е израз на страстта, но тук аз говоря за любов! Едно е страст, друго е секс, секса си е секс, но тук има едно но! Любовта си е любов! За повечето индивиди се знае как секса може и без любов! Ама айде сега да видим може ли любов без секс!?
Така че, секса сам по себе си си е просто секс, един с любов, друг без!

81.   77 и 80, явно автора, от 76
И какво значи дадена половинка да се пречупи за нечий кеф да прави нещо, все едно това от темата е мъчение и изтезание за жената,създадено от Испанската инквизиция? Тук не говорим за оргии, извращения, играчки и т.н, а за орална любов от жена към мъж. Има разлика между играчки, ролеви игри, фетиши и оралната любов. Да, жената не бива да се насилва, ако не и приятно да го прави, но затова хората говорят за тия неща. Затова с даден партньор се сяда и се говори открито кой какво обича и не.
Под скучен секс имах предвид в само една поза, без никакво разнообразие, както явно авторът си го представя, че е секса. Щом е толкова против оралните ласки от жена към мъж, какво мисли за обратното?

83.   Да, Номер 81, хората сядат и говорят, но кога, на първа среща ли, след три месеца ли, след година ли, кога...? А някои дори не стигат до тоя въпрос, усещайки какъв тип е половинката му още от самото начало, и много добре знаят, че някои неща едва ли ще ги получат в секса, и след това много е удобно за някои мъже например да ходят на проститутка щото виждаш ли жена ми е пън в леглото, респективно и жени изневеряват! Е аджеба в началото не се ли изяснихте кой какво обича?!
Къде казах, че оралната любов е нещо гадно и гнусно?
И не, не позна, не съм автора а и какво значение има това? Нима толкова странно, че има тук в тая тема негови поддръжници! Момчето си казва какво му е мнението без значение дали тук играе психологичски фактор или не, не говорим за причините! Едни им допада, правят го, е да, ама други не! Но трябва да им се каже веднага „мале, какво изпускаш, пич”
Дай да обърнем палачинката, сега тези, дето не го правят според теб са скучни? Хм, а я представи си, че правят пък други неща, които пък ти не правиш, а? Разбрахме, че за теб е нормално и най вероятно го правиш! Или усети, че някой те вини, няма такова нещо!?!
Ми да, много ясно, че жената не бива да бъде насилвана да го прави и ако е насилвана, то в кой етап на връзката става това?! Сайта е пълен с истории за незадоволени мъже и жени, а нали се сещаш, че на първата седмица още след тръгването няма как да попиташ жената дали можеш да си засееш дръвчето си в задния й двор!? Всичко е много индивидуално, усеща се партньора малко или много дори без да говорите за това! Можеш с докосване да опипаш първо почвата преди „засаждането” щото се знае колко трудно някои почват тая тема в началото, и ако не си паснат, най вероятно се и разделят като големи хора без приказки къв си пън, колко си извратена, колко си скучна и еди си какво... И нали се сещаш и че завърши ли една връзка с член в устата, както казах в предния коментар, е много вероятно и да е започнала така? Знаеш ли, че много мъже и жени тайно се надяват да получат такива неща в секса ама никога не ги получават и затова ги получават другаде, е сега какво, трябва да им ръкопляскаме, че изневеряват защото не са задоволени ли? Но така е супер, нали, и вълкът сит, и агнето цяло!!? Казваш, че под скучен секс е секса в една поза, да! Съгласна съм! Но тук да говориш на някой колко го обичаш, да спиш с него и паралелно с друг, понеже бил такъв, тука моля не съм съгласна! Но какво значение има това като всеки гледа в колко може повече дупки да си го вкара, а респективно жените се оплакват, че им е влязло само на две места, а е трябвало на три! Всичко е индивидуално, и никой не съди никого! Но както вече казах, любовта си е една, и всеки да усеща какво му се харесва на другия, и да го прави, за да не се стига до изневери! То една жена или мъж пък знаем, че и задоволени ли са и откъм секс или пари, винаги ще подушат в чуждото дупе, да видят аджеба, не е ли на другото място по-хубаво! Но пак казвам, лесно се разбира кой кого колко обича! Играят ли пари знам единствено, че там всички биха се „обичали” Но друго си е да се начешеш при комшията или другаде, или ако си мъж да чукнеш тук и там.. ето тук вече можем да говорим за това каква истинска любов има, какви пет леа..щом секса бил от толкова голямо значение! Има явно за някои, щом се дръгнат другаде, а партньорите им сами вкъщи, айде айде... И разберат ли изневярата, криво им е, казват си, ето получаваше туй и онуй и от мен, и член в устата, и какви ли не други благини, ама на.. ето пак връзката ни завърши с член и то пак в устата! Абе мани.. плюя на нестандартните представи за секс на някои хора, щом любовта някъде удобно почти винаги се слага на второ място!

84.   Достойнството на една жена не се свежда до секса, който прави. Никога не съм харесвала мъже, които ще ме ценят заради девствеността ми или ще смятат, че сексът ме омърсява. Това значи, че в техните очи няма значение какъв човек съм, няма значение дали съм умна или какви способности имам, има значение само дали и как някой мъж ме е пипал. Е как това е по-добре от мъжете, които ме искат само за секс? Всъщност е много по-зле.

85.   Да бе да знаеш сигурно и майка ти не духа на баща ти и той на нея, в кой век живеете и най-вече какъв съвет по-точно очакваш? Очакваш тука да намериш някое добро момиченце, което никога не е лапало? ахаххаа

86.   Има ли нещо по-гнусно от това да галиш гърдите на жената? Те са млечни жлези да храни бебета. А пък това да смучеш зърната - ужас просто! Не стига, че нищо не пускат, ами и ги олигавяш целите. Не стига това, ами искат и по косите да ги галиш. Това са косми, бе хора! Отврат. А най ме кошмаришва задната прашка. Едно дупе и гръб. Няма къде да погледнеш, няма къде да се хванеш. Най-правилно е въобще да не правите секс, но ако все пак ви се наложи - само на тъмно, с вързани очи, лягате върху нея без въобще да я пипате, правите, каквото правите и веднага в банята за пълна дезинфекция. Ако не правите точно каквото и както ви казвам, то всичките сте гнусни, отвратителни животни.

88.   Първо - гледаш много порно и си създаваш нереални представи доколко често се практикува. Второ - никоя няма да ти се разсърди, че не искаш. Поне никоя нормална, а не бивша проститутка. Трето - сякаш нямаш представа за истински извращения какво са. Това лапането е абсолютно невинно нещо.

89.   Оралната любов и аналният секс са измислени от извратени мозъци... Природара не напразно е измислила вагината, овлажняването й и т. н. Не разбирам какви са тия разбирания за удоволствие. Защо сменяме бельото си всеки ден? Защото половите органи не са никак чисти, а относно оралната любов хората приемат куп микроби. Как може да не ви е гнус? Да не говорим, че днес масово хората, особено мъжете, са полудели по секса и не могат да мислят за нищо друго.. било то любов, чувства... Жените се превърнаха в ходещи вагини и средство за удоволствие. Просто съм отвратена на къде върви тоя свят!

90.   Въпрос на вкус е, но защо го взимаш така присърце. С твоето момиче ще правиш каквото си искате, имаш определено някакъв проблем, не защото не ти харесват свирките, начина по който реагираш не е нормален, аз не си падам по аналния секс, но просто не го практикувам, на който му харесва си го прави... за оралната не съм съгласна, обичам да правя орална любов - повече от колкото да получавам дори!
Не мисли толлкова много, когато с човек който обичаш, нещата се случват съвсем естествено :)

91.   Всъщност, нормалността е концепция, която за всеки е различна. Ако изпитваш дискомфорт от това някоя мацка да прави орална любов с теб, комуникацията е ключът към това, въпросният тип акт да не се случва. Говорете с партньорите си, хора. За мен, обаче, не е окей да съдиш някого, защото е правил свирка. Аз съм страшно влюбчив човек и не бих могла просто да спя с накого или да си слагам всеки, където и да е, но не съдя хората, които харесват този тип отношения. Сексът и сексуалните взаимоотношения са, именно, акт на взаимно удовлетворение, не са нещо, което трябва да бъде съдено или лейбализирано като табу. Ако момичето е искало да прави орална любов и всичко се е случвало по взаимно съгласие, кой си ти да я съдиш!? За всяка тенджера си има похлупак и твоето момиче те чака, това не значи, че имаш правото да съдиш всички други.

Ж19

92.   Мъжки, ако наистина се представяш за такъв, какъвто си, МОЛЯ ТЕ, остани си такъв и недей да се ръководиш от мненията на просташкия народ! Моля те! И аз съм на това мнение, но какво мога да ти кажа? !! Уви, малко са днес хората с акъл и разум в главата, с чувство за чест и достойнство! Моля, без хейт коментари, изливайте си хейта някъде другаде! The sensible хора много добре ще ме разберат. Хмм, прошльовци такива-#ZAKARYебъдещето!
Само още едно нещо от мен мъжки преди да млъкна-моля те, не разваляй представата си за това кое е приятно и кое отвратително, това кое е красиво и грозно, особено в секса. Днес, интимността като цяло е меко казано, даже направо ОТВРАТИТЕЛНО!!! Има само извращения и нищо повече. Мъжете търсят само да чукат и това е! Стане ли дума за секс те са като разгонените кучета! Младежта в България тотално опростя! Колко жалко! А някога наричаха страната ни, , люлката на Европа"! Обещай ми, че когато си намериш половинка в живота, няма да действаш поради натиска от отвратителното общество днес, в сексуален план говоря. Винаги имай представа кое е красиво и кое не-това ще включва и сексуалните ти действия за в бъдеще! Успех и горе главата, мъжки! Аре, к'во толкова ще му мислиш! Теглиш им една майна за тяхната представаза секса и това е! Ти си гледай своята представа и си живей живота!

93.   Както в секса, така и в останалите сегменти на интимността- нещата, които ни носят удоволствие или са ни чужди са специфични за всеки.
Има хора, които обичат да прекарват на романтичен уикенд сред природата, други го прекарват по клубовете в града, трети си стоят вкъщи с партньора.
Така и в секса , разни хора- разни идеали. За някой двойки секса е по-разчупен, за други по-консервативен. Важното е да не съдим и да приемем ,че всички са различни и да си доставяме взаимно удоволствие с партньора. Няма такова нещо като нормално и ненормално под общ знаменател.
От Ангелов , мъж 30г.

51-79 от 79