Споделена история от Секс и интимност

Срам ме е да правя секс!
Здравейте ня всички! На 19 години съм и много ме е срам да правя секс.. Правила съм го няколко пъти със бившият ми приятел (който, всъщност ми беше и първият).. но много ме е срам. Първо срам ме е да се съблека (ами ако той не хареса тялото ми - нямам много галеми гърди и имам доста стрии, аз лично не си га харесвам, не съм дебела просто не си харесвам тялото, както и да е), второ не знам какво да правя, срям ме е да съм отгоре, не знам как точно и дали ще мага да му доставя удовалствие.. , трето - след като вече правим секс - ме е спам да го погледна, чествам се странно.. Как мога да превъзмогна това, как да се отпусна? Други имали ли са такива проблеми? :(

Коментари

1.   Нормално е. Опитай да го правиш, както и когато на теб ти е приятно. Примерно на тъмно в мисионерската поза. Ако някой не е съгласен, прав му път. Сексът трябва да е удоволствие. Иначе и аз съм с малки гърди, а стрии имаме почти всички, но не ни пречи на секса.

2.   Оф и аз съм така, но съм на 21г. Винаги съм отдолу и го правим на тъмно, но все не мога да се отпусна и поради тази причина не получавам толкова голямо удоволствие.
За свирките да не говорим какъв срам изпитвам.

5.   Като се има предвид, че още си в началото на сексуалния си опит е напълно нормално да е така. Аз също бях така през цялата си връзка с първия ми партньор. Лека полека срамът и сковаността ще изчезнат от само себе си, когато натрупаш повече опит. И все пак при следващите ти сексуални контакти се опитай да бъдеш малко по-дейна в любовната игра, не оставяй цялата работа на мъжа - това ще ти помогне да започнеш да се отпускаш и да видиш, че няма нищо срамно и нередно. Все пак писане се учи с писане, четене - с четене и съответно секс - със секс. Опитът учи.

6.   Ами като те е толкова срам, не го прави!? Кара ли те някой с бой, насила? Щом го искаш, ще преодолееш срама. Друга алтернатива няма. Погледай порно, макар, че там нещата не са 100% реални, а режисирани и изиграни, но все пак ще научив нещо. Да се срамуваш от тялото си е тежък комплекс, перфектни тела в обикновения ни живот почти няма, пък и като правите секс партньорът ти хич няма да мисли дали имаш стрии, целулит и не знам си какво, особено ако сексът е на висота. Ще свикнеш, отпусни се, не мисли за нищо, освен за удоволсвието, което получаваш и даваш.

7.   Качваш се отгоре яздиш го като див бик после ако му направиш и свирка и всичко е точно това ако си го дигне преди да сте почнали ти харесва тялото споко

8.   Не е нужно да го гледаш, достатъчно е да се харесвате, не го мислиш и това е, щом е с теб значи те харесва.

9.   Ти не беше ли писала вече тук?

10.   Малка си още, не на възраст, а на акъл. Недей да го правиш сега защото с това притеснение няма да усетиш никакво удоволствие. До 1-2 години ще успееш да се отпуснеш или ще срещнеш някого който да те отпусне.

11.   Трябва да се приемеш такава каквато си. Знай, че не си 1та или последната с малък бюст и стрии. Но както някой беше написал - това с времето ще се промени. А и има доста козметика за премахване на стрии и всякакви други нежелани "бонуси" по тялото. Обичай се!

12.   Когато обичаш някого трябва да му се довериш и да се отпуснеш. В крайна сметка щом му даваш значи трябва да си готова психологически. Не си внушавай че не си хубава. Грозните никога не са критични към себе си. Ти си, значи не си грозна.