Споделена история от Секс и интимност

Какво мислят жените
Темата е основно към жените. Така какво си мислите мили дами, когато някой ви заглежда. Попадал съм в много различни ситуации, когато съм заглеждал жени. На плажа, на улицата било то без сутиен или с прозрачни панталони, клинове и прашките ви се виждат така хубаво или зърната ви. Какво си мислите, когато забележите някой мъж да заглежда дупето ви или зърната ви? Дори и на плажа с мокър бански. "Глей го пък тоя не е виждал прашки"?

Коментари

1.   Колкото и повърхностно да звучи има значение какъв е мъжа и как изглежда. Ако е някой грозен чичак ще се отвратя, но ако е красив мъж ще се изкефя и след като забравя за това след 5 секунди ще си продължа с живота.

2.   Зависи кой ме заглежда - ако някакъв гнусен тип, не ми е приятно. Ако е симпатичен, е по-добре, но пак има различни начини да гледаш - някои са много нагли и директно зяпат, други го правят така, че да ти стане приятно. Като цяло, предпочитам да не ми обръщат внимание.
На плажа е много мизерно да зяпаш, защото е място, където е приемливо да си по-разголен и идеята е да се чувстваш комфортно, защото всички са по бански. Говори за голямо отчаяние според мен.

3.   Ако е готин, ми става кеф. Ако не е, ми става противно.

4.   Не, приятно ми става, стига да не дойде да досажда.

5.   Явно за жените има значение кой ги гледа. Ако е като Ален Делон, може и да ги изнасили с поглед. Ако е някой грозен, веднага да се маха. Много двойни стандарти. Грозните хора не могат да ви гледат ли, какво, хаха.
Ама ако е грозен но с пари, може и да спи с вас.
Това ми напомня за онзи виц:
Как се казва на дебел мъж- свиня.
Как се казва на дебел богат мъж- мечо.

6.   Ти защо мислиш че ходят така ако не да ги заглеждат.

7.   Гкедам, че жените пишат едно й също нещо..."ако бил годин се кефили...ако бил гросен(гнусен)се отвращавали)"...хахахха ама и ние сме като вас бе, и ние се отвращаваме от гнусни жени, само, че ние не си слагаме грим за залъгваме, а сме това, което се вижда меркантилни същества такива...............

8.   #5 и #7, какво се обидихте, вие да не би да заглеждате грозни или дебели жени? Какви двойни стандарти, какво чудо, и пак избиване на комолекси с парите. Естествено, че когато някой те привлича, това променя нещата, които биха ти били приятни с него.

9.   Естествено това вдига самочувствието на всяка жена.

10.   Оплешивяващите шкембелии пак нададоха вой и се правят на скрити лимонки - гримът лъжел, има ли пари - веднага си лягаш с него, лицемерни били жените... Ех, само оправдания защо никоя читава жена не им обръща внимание. И да, вие да не би да гледате разни китове във възторг по цял ден? Точите се баш на тези, които няма и сопола да си хвърлят по вас и после ревете, че ви режат. Анонимен сайт е това, не знам защо се напъвате да се правите на интересни... Много пъти съм рязала подобни навлеци - неугледни, неадекватни, страшно комплексирани и веднага след поканата да се запознаете и логичният отказ, ставаш ку@ва, боклук и какво ли не. Голям смях. И за да не кажете нещо, има го и при жените същото поведение. Много странни хора.

11.   До № 10.
Грозна си. Познах - нали?!

12.   Стига да не е нахално вторачване, го приемам като комплимент. Много често аз самата се заглеждам в добре изглеждащи жени, особено, ако са на възраст, а са с дреха, която ги разхубавява, често съм правила комплимент на напълно непознати дами и винаги е бил посрещан с усмивка. Просто е приятно някой друг, особено пък жена като теб, да оцени тоалета ти. Що се отнася до мъжете: не приемам добре опитите за запознанство, макар че една премерена любезност е ОК. Тази любезност обаче, в никакъв случай не трябва да коментира анатомията ми. Т.е. бих благодарила за комплимент, отправен към роклята ми, но не и към краката или към гърдите ми.

13.   Не обичам да ме заглеждат възрастни мъже и малки момченца... всичко друго ми е все тая... освен ако не го правят ПРЕКАЛЕНО очевидно. Тогава ми иде да се обърна и да им зашия един шамар... голяяямо зяпане...

14.   Ето ти едно обобщение от мен. Казва ти го сравнително добре изглеждащата млада жена. И всяка една като мен, може да ти каже, че заглеждането е една напълно нормална част от моето ежедневие. Не е като да не се случва, напротив постоянно усещам погледите върху себе си. И искам да ти кажа, че това как съм облечена и доколко съм разголена няма чак такова значение. Така или иначе погледи почти винаги има. Ако имам приятел, не обръщам абсолютно никакво внимание. Но ако съм сама и аз се оглеждам разбира се, ако видя някой който ми допадне и той ме гледа, ще отвърна на погледа му. Но само толкова бих направила.
Мисля, че отговорих на въпроса ти, какво си мислят жените. и по-точно какво мисля аз, а именно, нищо, просто съм свикнала с тези погледи. Те са как да кажа, неизбежни.

15.   Независимо дали ме заглеждат момченца, възрастни господа или супер красавци, на мен ми става добре, ако съм ядосана, ми се оправя настроението. Не съм най - голямата красавица, но се старая да се поддържам, не се обличам чак толкова предизвикателно, чак да ми се виждат зърната, но често ме заглеждат, отварят ми вратата или ми правят път да мина. Явно, не само разголените, наконтени куклички привличат мъжете.
Ж32г

16.   Ужас, не очаквах такива коментари. " ако е хубав се кефя, ако е дебел се гнуся" Защо тогава ходите така? С големи деколтета, клинчета, без сутиен и т. н. егати. Ще споделя пък какво се случва, ако ме видят да ги гледам. Най- често се умихват и продължават по пътя и се обръщат да видят дали ги гледам или пък ме заглеждат мен с усмивка. Автора съм, но с една идея, че не живея в България. Може би вие в България гледате за коремчета и косми по краката... а не няколко секунден флирт с очи

17.   Ужас. Много бих се притеснила. И първо на първо аз никога не бих излязла облечена така че да направя впечатление. Предпочитам да съм невидима.

18.   Хубав или грозен, млад или стар, няма значение - винаги е комплимент. Стига да не тръгне да ми намига, да ме занимава, да прави неуместни намеци и опити за запознанства... Тогава хубав, грозен, млад или стар, просто искам да потъна в земята или да избягам от него.

19.   До жените пишещи че ако мъжете били готини и ги заглеждали се кефели а ако бил някой по-възрастен, подрастващ или не дай си Боже жена - били погнусени.
По тази "логика" крак не трябва да стъпва на по-възрастни мъже, подрастващи и други жени на фешън шоу на Victoria's secrets или подобни мероприятия.
Допуск да има само за мъже избирани чрез конкурс за красота. Другите аут.
Простотията женска е безгранична уви и за още по-голямо съжаление се предава от майките на децата като най-близък човек контактуващ с тях в годините когато им се оформя характера и възпитанието.
От това че някой те е загледал на улицата примерно защото си готина или добре изглеждаща до това да стигнете до леглото и секс разликата е огромна, почти невъзможна - е за какво е тогава тази простотия и погнуса???

20.   Това не обичали, онова не обичали - а вие да не си помислите че имате злато между краката?
Аз ако искам да разглеждам подробно на плажа примерно си слагам огледални слънчеви очила и никой нищо не може да ми каже.
За жалост рядко си заслужава да си направиш труда да слагаш очилата за да разгледаш нещо стойностно. Просто НЯМА, рядко се среща. Всичко е шкарт и брак, едно ако му е наред, другото куца. Много рядка е комбинацията всичко на мадамата да и е наред и да е без забележки.

21.   Жените се кефят, ако е готин, ама тоя готин иска само да ги изчука и да си отидат по живо по здраво. Никой не го е еня, че съществуват даже, започнали да се правят на кой съм аз. Всеки мъж е победител свали ли и изчука ли една жена, а за нея всяка бройка е загуба.

22.   Хахаха, мен си ме уцелил в десетката авторе. "Глей го пък тоя не е виждал прашки"? Това си мисля и за хубавите, и за грозните, и за Ален Делон. Когато един мъж ме заглежда, когато съм облечена и говоря вече е друго, ама не ми е приятно, когато някой се вторачи в задника ми. Аз съм леко нарцистична и се обличам така да си го гледам аз и да му се кефя аз на плажа. Разбира се, това е задача без решение, защото мъжете по природа сте с открита сексуалност и като видите стегнат, навирен задник си го зяпате, защото сте такива. Но на мен наглото зяпане ми е просташко и от красив мъж да идва.

24.   Според мен една красива жена не обича да я заглеждат, защото й е писнало. Няма как да е приятно. Досадно е.

25.   Автора. Ето един пресен пример от днес ,но не в България. Паркинга на голям магазин жена си прибира покупките в багажника, а колата е точно до моята. Русичка, хубава, нормално тяло облечена с тънка прозрачна рокля, която изчезваше под лъчите на слънцето и откриваше гледка сини дантелени прашки и син дантелен сутиен. Еми извинявайте ама сляп трябва да си да не гледаш... И така прибира си тя, прибирам си ги и аз нещата обръща се към мен и се усмихва, а преди това на няколко пъти само се обръщаше леко. Това се повтори няколко пъти и от нейна страна и от моя. Моето мнение е,че ви възбужда някой да ви гледа така било то прашки, сутиени или зърна прозиращи под блузата. И ако е необвързана и ако подходи човек отдалече играта е станала. 101% съм сигурен, че беше много възбудена. За българката може би ще й хареса ако той стой до скъпа кола съдейки по коментарите...