Споделена история от Секс и интимност

Защо не изпитвам удоволствие?
Здравейте, момиче на 18 съм (девствена). От както се помня мастурбирам само по 1 начин и той е с притискане на бедрата, по една време дори си мислех, че е странно и съм единствената, която го прави така. Истината е, че просто "класическият" начин не ми доставя удоволствие. Не ми е неприятно, но не изпитвам нищо. Например, дори когато съм възбудена, като си вкарам 1, 2 пръстчета, не изпитвам никакво удоволствие, нищо. От скоро това започна да ме притеснява, нормално ли е или какво не ми е наред?

Коментари

1.   И аз съм така.. но когато правя секс е по-добре. Но за оргазъм няма смисъл да говорим, не мога да го изпитам

2.   Чакай сега.... девствена си уж, а си вкарваш по един два пръста... а сега де....

3.   Класическият начин, според мен е стимулацията на клитора, а не да бъркаш с пръсти. И аз не мога да си представя да свърша така.

4.   Абе момиче, какви бедра стискаш, какви 5 лева?
Тук ли да те учим как да мастурбираш...
Виж в порното, горе долу така е в действителност - настройва се и почваш да се докосва около, но не директно върху клитора, докато усещаш, че вече не издържаш. После виж там кво ти харесва, бързи движения с 2,3 пръста или с върха на единия директно върху клитора.
Аз лично не обичам да си бъркам по дупките, ако ме пипа мъжа ми и му е кеф може, иначе не ми е удоволствие и самоцел. В началото докато опознаеш тялото си и какво те възбужда, е по трудно. Имало е моменти, когато клиторната стимулация ми е била неприятна или дразнеща.. Особено като момиче.
Сега съм го отработила и знам как да свърша без да ме заболи ръката от търкане. Пипам се и когато правя секс, даже карам мъжа ми да ме пипа по клитора, за да свърша по силно. Преди се притеснявах, но желанието е толкова неистово, че вече не се сдържам. Да нямаш някоя психическа бариера и от там да идва проблема...
Опознайте телата си и стига стискахте бедрата. Разтваряйте краката и осигурете достъп до най важната точка, за достигане на оргазъм.

5.   Темата е измислена.

6.   От авторката, до номер 2, всъщност се опитвам да ги вкарвам, но не мога (не влизат) и това много ме тревожи. :/

7.   Нормално е това. Един пръст не може да се сравнява с пениса на мъж (а ти няма как да знаеш, понеже си девствена). Притискането на бедрата ти харесва защото по някакъв начин успяваш да си стимулираш клитора, а реално той носи удоволствие и оргазми на жените (поне на повечето). Пробвай с ръка по него, вместо да си вкарваш пръсти. На 18 трябва да познаваш вече по-добре тялото си. Какво ти харесва и какво не. Дерзай.
Ж22

8.   номер 2, ей такива написани глупости говорят, че историта е измислена. Ами тя и краставица да си вкара пак ще си остане девствена.
Авторке, а като мастурбираш с притискане на бедрата получаваш ли оргазъм?

9.   Авторка: Номер 8, не знам дали е точно оргазъм, защото оргазъмът който си мисля, че получавам трае само около 3 секунди. :/ То всъщност какво друго може да е де.. :д