Споделена история от Секс и интимност

Дали е нормално да се обличам като жена
Здравейте на всички Мъж съм на 19 години искам да попитам нормално ли е да се обличам като жена нося рокли, поли, високи токчета, чорапогащници, кожени клинове, ботуши и боти на токчета, сутиени, жартиери, и много женски дрехи. Дори си бръсна краката и други неща. Една вечер нямаше какво да правя и си облякох едни секси розови прашки от онези с триъгълника и тънките ленти, розов сутиен в него натъпках чорапи да стане като ц**и, един черен тънък чорапогащник, една къса прилепнала рокля над колената, високи токчета около 15см, малко грим и червило и една дамска чанта и излязох навън разхождах се около 3 часа и по едно време огладнях и минавам край един магазин и си казвам на акъла как да се появя с тези дрехи и си викам ко ми пука и влязох купих си солети и вода. И като отивах към касата продавачките взеха да се смеят и викат да ти скъсам чорапогащника хубави токчета по къса рокличка нямаше ли и такива неща. На другата вечер отивам до един дамски магазин и си купих 2 кожени клина един червен и един черен и една пола на излизане в съблекалнята облякох черния и излязох и така се прибрах до нас. И на другия ден облякох червения една секси блузка и едни дамски сандали и отидох до мола да пия кафе хората ме гледаха ама никой нищо не каза и се прибрах и си обух едни черни прашки едни жартиери и един черен сутиен и станах топ!! и стоях така цял ден. Така че нормално ли и жените да ми се смеят?

Коментари

1-50 от 90

1.   Пиленце, хайде стига вече! То не бяха теми нормално ли е дамски потник да нося, не бяха нормално ли е да ходя с чорапогащник, не бяха нормално ли е да ходя с прашки, още три-четири мога да изброя. Ами не е нормално! Знаеш го! Иначе нямаше да питаш. Мъжете не питат нормално ли е да се бръснат, а жените - нормално ли е да слагат червило . Ходи си както си искаш, но спри да ни занимаваш с глупостите си. Затова хората са негативно настроени към гейовете и всякаквите там техни разновидности - защото постоянно ни навирате в очите различността си и настоявате да кажем "Да, нормални сте!" Искрено ти съчувствам за обърканото съзнание и неизяснена идентичност, но трябва да потърсиш баланса в себе си, а не да очакваш от околните да потвърдят или отрекат това, което и сам си знаеш.

3.   Не е нормално да ти се подиграват, но в България хората не са свикнали да приемат различните и да не им се подиграват. Аз също съм кросдресър, но пазарувам дрехи само по интернет и не се разкарам по улицата с рокля или пола. Има жени, които се кефят на кросдресърите, но има и такива, които не се кефят на кросдресърите, но това не им дава право да ти се подиграват.

4.   Пич,
Да ти имам и проблемите, и въображението. Не ни впечатляваш Ти си поредният, седнал да ни занимава с безсмислиците си... обличай си се както щеш, щом като ще ти е по-удобно. Какво си седнал да пишеш тук?

5.   Да, нормално е. Защо ни питаш?

6.   Ужас! Силно се надявам тази тема да е майтап!

7.   Да, нормално е, не си единствения мъж който го прави. Историята обаче ми изглежда измислена. Ако не е, съвета ми е да си по-дискретен и да се пазиш. Хомо и трансфоби има навсякъде. Успех! :)

8.   Вече всичко е нормално. Тук един писа, че чукал майка си и всички коменитращи бяха единодушни, че е нормално. Па ти си тръгнал за това да се притесняваш.

9.   Ами да истина е това не е майтап

10.   Нормално е. След време ще т исе прииска да ти го набута някой отзад - това също е нормално. След това ще налапаш първата си пишка и си готов. Хич да не ти пука.

11.   До 4

Не съм автора на темата, но ако хората бяха толерантни и ако не се подиграваха и ако не се присмиваха на кросдресърите в България едва ли щеше ада има такива теми.

12.   До 1

Носенето на женски дрехи не определя сексуалната ориентация, но много от българите ще кажат че този човек е хомосексуалист.
Аз съм хетеросексуален и нося женски дрехи.
Българина е роб на стериотипите и за него всичко, което е извън неговите ограничени разбирания е ненормално.

13.   Щом се чувстваш конфортно аз те подкрепям. Ама мола те престани да пескаш едни и същи теми!

14.   Мъчно ми е за такива като теб и особено за тези, които ти казват, че е нормално... не знам с какви очи го виждате и какво си мислите и с какви разбирания сте мамка му! А нормално ли е да правите секс с кучета? с деца? с трупове? с храна? Нормално ли е бе, състрадателните?
Цял живот ще ме е яд, че съм роден в този свят и в това време. (95набор)
Да бях живял в 20те години като е нямало такива като вас или поне не сте били на показ, да ви еба и модата малоумна.

15.   Аз съм автора който ме подкрепя Благодаря 2ро Аз за първи път пускам тема тук!!!

16.   Подкрепям 14

17.   14, не мислиш ли, че има разлика между това някой да се облича по определен начин и да посяга по един или друг начин на други живи същества?

18.   Ама разбира се, че е нормално. Я виж по улиците колко много мъже в женски дрехи се разкарват.

20.   Номер 12, зная че има всякакви чудаци, но с какво точно те привличат женските дехи? Ами доста по-неудобни са от мъжките. Вечер като се прибера от работа с такова облекчение си събувам високите обувки и си свалям роклята, за да намъкна панталон и тениска, че не мога да ти опиша.

21.   Съвсем нормално е. Даже може да си забиеш един бът плъг с пухкава опашка отзад за разкош. То сега всичко е нормално стига да е достатъчно ненормално и извратено.

22.   До 20

Разнообразието при дамските дрехи и голямо. Някои дамски дрехи имат дантела и това също им придава допълнителна красота. Харесва ми да пробвам секси дрехи и да се гледам в огледалото, да си правя снимки и да танцувам с тях. Досега не съм се разкривал пред жена на живо.

23.   Мисля че но. 1 изчерпи темата.
Един приятел ей така изведнъж "стана " (то това е много интересен глагол) кросдресър. Ходи при двама психолози и двамата му казаха че е нормално. Сега прави свирки на някакви първобитни дегенерати ,които просто искат някой да им го лапне.

Приятелю . Търсиш си идентичност, защото поради една или друга причина се чувстваш безличен. Теб те кефи, че е ненормално и си различен. Даже те кефи и че ти се подиграват. Малко тъпа идентичност си избрал ,но на хората наистина не им дреме за теб. Поне на тези с акъл в главата си.

24.   Твърдо подкрепям н14.И на мен ми се иска да бях роден в 20те или дори много преди това...В 1890те дори и да бях умрял през 1950,1960та за да не видя нещо от това

25.   Питаш дали е нормално, ами не, не е нормално и е смахнато. Не знам как бих реагирал ако видя същество като тебе някъде навън, сигурно ще се подхилквам.
Не знам как не ти е неудобно да се наричаш мъж, като носиш такива неща.

26.   14, малко хумор имаш ли?

27.   Извинявай, ама си чисто куку. Не е нормално!

28.   14 и 24, пожелавам ви да измислят машина на времето и да отидете в тези времена - да ви напъне войната и глада. Да не сте посмяли да се оплачете, нали няма да има кросдресъри. Не ги защитавам, но подобни изказвания и изхвърляния са тъпи.

29.   До 25

Дали е нормално или не е въпрос на гледна точка. Но eдин човек с добро възпитание не би си позволил да се подиграва на другите, само защото са по-различни от него.
Дрехите не определят мъжа, а държанието.

30.   Според мен не е нормално, нормално е да съществувате, но не сте нормални за обществото. И ще се обоснова - преди няколко години, по Коледа бях безработна и срещнах един Ром, нали сме политкоректно общество, пред магазина. Той ме заговори, за да ме помоли да му спра такси. Отидох с него до булеварда и му казах, че искам нагледно да видя как не му спира такси. И така, три таквита минаха и наистина не спряха. Каза ми той, тогава - ще ти дам 30 лева, 15 за теб (за да ме бил почерпил, че е Коледа, майка му оживяла и още сантименти...) и 15 да предплатиш на таксито. Казах му, че съм съгласна. Първото следващо такси спря. Качих го, предплатих, разстоянието беше 1 километър, далече под 15те лева. На следващата година седях с приятели в заведение, където той мина с женски дрехи, явно се проституира някъде около площад Македония, молеше за пари, върнах му парите - дадох му 30 лева. Но това е един циганин, който има отклонения, както и ти, но който има сърце, някакво, докато при теб прочетох, че се радваш да се снимаш в дантели и да се оглеждаш. Оглеждай се, намери си форум или се опитай да възстановиш баланса си, но не очаквай, че нормалните хора, наричани по модерному закостеняли, ще позволят на миноритарни групи да опорочават обществото. Неадекватен си и замини към англия или германия, където ще можеш да се разгърнеш с охота.

31.   Хорааа благодаря на тези които ме подкрепят също и на тези които ме плюят аз съм си себеси и ме пука за нищо. Преди 3 години бях на море и реших да разходя из курорта и си обух едни черни прашки и една къса рокля и като минавах край магазин за дамски обувки реших да си купя токчета и още при влизането имаше 4 мацки които ме гледаха и продавачката каза какво търсите и аз и казах токчета. Пробвах 3 чифта и накрая взех едни сребристи и точно преди да изляза те казаха стой ела и аз. отидох при тях и едната ми каза бъди такъв какъвто си и ме целуна и се запознахме

32.   И аз като теб обичам да нося поли. Дори си позволявам да се разхождам из квартала. Мъжете се правят, че не ме забелязват. Някои жени също, но други проявяват нескрит интерес към моята облечена в пола персона. Тогава или тръгват да вървят след мен, или идват и ме заговарят. Така че спри да страдаш нормално ли е или не да носиш женски дрехи. Тегли една майна на стереотипите и бъди себе си.

34.   Нормално е, как да не е, само че в лудницата!

36.   34: Римляните не са познавали панталона. Мъжете са носили поли. Древните гърци, египтяните, и т.н. Ако всичките им мъже са били ненормални и с отклонения заради полите, които са носели, да са изчезнали още със създаването си като нации и да не знаем нищо за тях. Така че, уважаеми философи, които определяте, че не е нормално мъже да носят поли и рокли, заврете си поученията и моризаторстването отзад. И оставете човека да се облича и носи, както му харесва. Аз също нося пола, и то не само вкъщи, но и на улицата. И не ми пука от такива като вас.

38.   За мен не е нормално поведение, но всеки си има странности. Аз съм толерантен и ако не ми пречат хора като теб, нека правят каквото им харесва. Най-големите психари са тези, които са имали някакви желания и някой друг ги е ограничавал. Така че носи си каквото искаш. Ако си подбереш хубави дрехи и си направиш прическа, може и да те помислят за жена и няма да ти се подиграват.

39.   Така че нормално ли и жените да ми се смеят?
-Сега разбра ли колко гадни и долни са жените.
Някакви първобитни маймуни ще подиграват момчето- не ги е срам!
Те ти завиждат, защото си по секси от тях.
Следващия път си облечи някоя скъпа пищна рокля украсена с кристали Сваровски, наеми си един Майбах та като те видят да излизаш от задната врата да се пукнат от яд.
Накрая си извади пениса и най нагло им заяви че отиваш да чукаш 2 манекенки лесбийки. Да ги видим дали ще се смеят пак тези нагли кокошки. Ще им объркаш понятията отвсякъде.

40.   От авторa! Благодаря на всички, които ме подкрепят, а сега понеже идва зима съм си проготвил кожените клинове, чаропогашниците, ботите, ботушите и др дрехи. Когато съм си вкъщи съм обиновенно по жартиери и прашки понякога и със рокличка. Миналата седмцица петъка като ходих да пазарувам бях с една кожена къса прилепнала пола, бежов чаропогашник, прашки, защото бикините се отбелязват на полата ботуши, а на горе едно яке. След това се отбих до един магазин и си взех едно пухено елече и един черен кожен клин с вата защото другите са без... продавачките го намират за странно но не ми пука. Иначе за блузиките имам всякакви, които да топлят.

41.   От автора до 39 Хахах това е добро мн ще е яко!Днес като бях в кварталния магазин бях със едни тесни бели дънки ,а под тях чорапогащник и прашки а на горе една блузка и пухено елече ,и едни дами стоят и гледат и нищо не казват най-вече се загледах по ботите ми на ток. Аз харесвам жени не съм обратен,но се кефа да ходя така. Имам и мъжки дрехи и тях нося дори приятелката ми одобрява това ,което правя.

42.   От автора: Здравейте доста време не съм писал тук, но все пак по задачи насам натам. Вече дойдоха големите студове и как излизате навън? Аз например кожени клинове чорапогащници, дънки. Имам доста видове чорапогащници от най тънки до най дебели но мн се кефа на тънките! Днес си сложих едни секси прашки, един кожен ватиран клин, една блузка едно хубаво червено яке и ходих да закусвам. Едни познати ме попитаха защо винаги когато нося прилепнала рокля или клин съм с прашки било си личало хах. Предпочитам така отколкото да ми се отбелязват бикините (грозно е). Приятелката ми също одобрява мнението ми! Когато нося мъжките си дрехи под панталона клин или чорапогащник зависи от времето. Но определено е рано още за рокли поли това онова.

44.   От автора! Скоро не съм писал тук и реших да напиша нещо!
Идва лято горещи дни и вече си извадих късите поли ,роклите, токчета,прашките и други неща. Харесал съм си доста рокли по интернет и се чудя как да ги взема на място или куриерска фирма...Снощи гледах една къса рокля с кройка по тялото мн е хубава прилепнала ммм имат няколко цвята и освен да взема червена и черна. Също съм си отделил и мъжки дрехи няма как 24/7 да съм със женски. А за прашките нося онези тънките с триъгълника отзад защото в жегите не запарват.

45.   Това идва оттам, че не си започнал да се идентифицираш с баща с в един момент. Виж има много като теб, даже са облажени в момента.

46.   Защо не опиташ,да се облечеш като циганин,от тези,дето ровят по кофите

48.   Много сиирджи има тук казват че е нормално но знаят че не е просто искат да гледат цирк на чужд гръб. Ако го правиш само. у вас иди дойди но да се правиш на маймуна по улиците не е много нормално.
М45

49.   От автора! Дали ще ме хейтите дали не на мен не ми пука! Аз си падам по жени не съм обратен, но това че обличам дамски дрехи не ми пука защото са ми удобни дори в момента нося една прекрасна червена рокля по тялото и прашки и ми е хладничко все едно не нося нищо

50.   От автора! Здравейте на всички скоро не съм писал тук и реших да видя какво се случва. И така дойде зимата аз вече
издавих клиновете, пухените елечета, чорапогашниците и др зимни дрехи. Обаче съм си оставил по 2-3 рокли и поли все пак има и топли дни. Снощи си облякох едни хубави черни прашки и сутиен и една моя любима червена прилепнала рокля с кройка по тялото един тънък бежов чорапогашник и едни кожени ботуши на ток и към 00:30 реших да се разходя из квартала той е голям все пак и аз както се разхождах седнах в една беседка и си цъкам на телефона и 3 момичета дойдоха изненадващо и казаха добър вечер мацка как е? Ама видяха че съм мъж и като почнаха едни подигравки смеят се бъзикат се дори не ме пускаха да стана. Една от тях ми вика това на майкати ти дрехите ли са? На кака ти ли? На леля ти ли? Аз нищо не казах те продължаваха да се шегуват и тамън ставам и едната ми надигна роклята и видя прашките за тях най ме хвана срам и като видяха чорапите в сутиена край…Аз им обясних, че харесвам момичета не съм обратен просто се обличам така защото нямам жена до себеси и искам някакъв женски допир. Те ме разбраха до някъде обаче забелязаха и токчетата защото от масата ни ги бяха видели и викат ох да ти завиждаме на обувките и ние искаме такива и аз се шашнах. Аз като се прибирах те бяха с мен ама ме оставиха на паловината път. На сутринта си сложих един черен кожен клин и една блузка с паети и отгоре пухено елече и отивам за кафе и за лош късмет видях същите момичета (явно сме от един квартал) заедно и викат охо мн ти ходи това клинче имам същото и тръгнаха понеже отивали на работа. Аз дори съм влизал в магазин за дамски дрехи по една къса пола и един секси потник и на високи токчета дори по чудо нямаше бъзици и ме попитаха какво търся и аз казах някоя рокля за парти и аз нали почнах да ги гледам и тъкмо пробвам една сребриста рокля и ми хареса как ми снои и дори им казах купувам я! И аз се качих на колата и потеглих към вкъщи и стоях с нея цял ден дори вечерта се напих и понеже пиенето не ми стигна ходих за още ама хич не ми пука че съм с рокля в магазина ми викат да ти имам рокличката мн си секси и тем подобни глупости. Ама да си гледат работа да правят квото искат.

51.   Здравейте на всички от автора отново

52.   Здравей, авторе, и аз си падам по тези неща, най обичам да облека прилепнало потниче, да обуя тънка черна прашка и така да позирам пред огледалото, да правя женствени пози и да си мачкам гърдите. Дупето ми е тип бразилско и добре оформено от тренировки и като се обръсна от кръста надолу съм като моделка от инстаграм. Не знам защо, но на моменти направо се побърквам от възбуда като позирам, паля си цигара и се чувствам като долна мръсница. Понякога ми се иска да намеря някой със същите интереси, не знам дали би се стигнало до секс или просто ще се преобличаме и гримираме, жена ако участва също би било интересно.

53.   От автора до 52
Маркар и да е зима аз вика нося дамски прашки и изобщо не ми пука

54.   Здравейте аз съм автора!
Вече взе да се постопля и май е време да вадя летните дрехи?
Миналата седмица през уикенда реших да си оправя гардероба и прибрах клинове, пуловери и др такива зимни дрехи, но си оставих 2 кожени клина и едно елече. Изкарах си вече роклите, потниците, късите панталонки. След това си подредих и мъжките дрехи все пак и такива нося. Най накрая си сложих едни мои любими черни тънки прашки, сутиен, една червена тънка рокля с паети и едни 13 см тънки токчета. Стоях така цял ден защото просто роклята не ми се събличаше доста комфорто се чувствах с нея. Обаче изкарах 1-2 с обувките и ги събух защото не издържах хахаха. Дори тъкмо отварям входната врата да оставя едни празни шишета, когато излизам да ги хвърля. Обаче една съседка ме видя…. аз дори не видях, че слиза по стълбите и аз затварям
врата и се позвъни не отворих но се престраших и тя каза мн хубава рокля от къде е? И чак накрая ме пита защо съм облечен така аз естествено не и казах че имам фетиш. Казах и просто реших да пробвам нещо различно и тя взе малко да се смее.

55.   Лошо няма, щом ти харесва. Стига разбира се, да можеш и да се гримираш, да говориш като жена и т. н т. е когато излизаш навън наистина да приличаш на жена. Иначе картинката ще е грозна.

57.   От автора до 55
За обреклото съм мн добре ,но за грима и говора съм 50/50.Имам си хора, които ме гримират и по външност не си личи ,че съм мъж защото добре се издокарвам. А пък за говора гледам да не говоря много но все пак се старая да си преправям гласа

59.   Здравейте от автора!
Понеже вече идват студените дни и се налага да вадя зимните дрехи. Може ли да ми кажете с какво да съчетае кожен клин? Тая вечер бях с моята компания на бар пиехме
уиски и си прекарахме мн добре, а аз бях облечен със сутиен, прашки, бежов тънък чорапогашник, една къса с паети по тялото рокля и високи тънки сребристи токчета. Дойде време да се прибираме и аз тръгвах към нас и като ме завари един силен дъжд и се спрях на една спирка докато спре. Дъжда спря и аз тръгвам ииии срещнах 4 момичета, които само започнаха да се бъзикат за облеклото ми хубава рокля, я си дай обувките, какво имаш в сутиена и тем подобни. Не мога да разбера защо трябва да се унижаваме заради едни дрехи? Аз така се издокарвам, че мн хора ми викат госпожо

1-50 от 90