Споделена история от Секс и интимност

Газове по време на сън
Жена съм на 25 и отскоро се виждам с един мъж.
Преди няколко месеца разбрах, че имам непоносимост към лактоза и фруктоза, което доста затруднява при избора на храна когато си на среща, което често води до неминуемо получаване на съпътстващите проблеми- болезнено подуване и газове.
Та... след една от вечерите ни нощувах у тях и докато спахме, усетих в полусън, че "пръцнах"... абе срам, не срам- направо си се изрязах юнашката. Южасно ми е тъпо, защото на сутринта си спомних и знам, че по принцип докато спя ми се случва, защото не мога да се контролирам. Не знам дали ме е чул, ама ми е страшно конфузно.
Въпросът ми е по-скоро към мъжете дали им се е случвало да "дочуят" такова нещо и дали това би им променило по някакъв начин мнението за момичето до тях. Развенчава ли се ореолът на мила, нежна и красива дама след подобно изпълнение?

Коментари

1.   Доста пикантна тема си избрала.

2.   Някъде четох че жените пърдът повече от мъжете.

3.   Зависи той какъв е, има хора и хора. Може грам да не му пука. Най добре просто му сподели, че имаш непоносимост към това и това и не е добро за здравето ти. Следващият път, той ще го има предвид и няма да имаш повод за притеснения. Ако му пука за теб, няма такова нещо като сложно(за храната) и ще го измисли.

4.   Изобщо не ме интересува! И на мен не ми харесва шкембето, ежедневното уригане и лошия дъх сутрин но се примирявам.
Нека и мъжете с едно нещо се примирят!
Ж29

5.   При мен пък мъжете са се влюбвали точно в непукизма ми и именно такива са мъжете, които ми харесват и на мен. Не говоря да не се уважаваме или да се тормозим ваимно, нито пък сме някакви простаци, неуки или невежи, тъкмо обратното, но да пръцне някой е доста човешко, сега, ако има проблем с миризмите, хуаво е да иде на балкона или в банята, или до магазина, или да прави нещо в съседната стая, но иначе - за звук... се смеем, сред сродни хора. Когато съм харесвала и/или обичала някого - мъж или жена, никога не ме е притеснявало да пръцне неволно, даже ми става умилително :))) Колкото до това със стомашните ти проблеми, не пий прясно мляко, взимай си само кисело - бактериите регулират този проблем, както и кефир. (освен ако доктор не ти е збаранил тези храни), набавяй си витамини чрез зеленчуци, вместо плодове (но това пак доктор да ти каже). Има и подуване на корем при притеснение, в началото, когато хората нямат много опит във връзките, газовете са си част от любовнята картинка, важното е да не се притесняваш, едва ли някой, който те харесва и е свестен човек, би те омаловажил заради това.
Сещаш ли се за вица с борчето... - "Един борец завел гадже на кръчма. Стоят си те, хапват, пийват, обаче разговорът не върви и не върви... По едно време момичето се извинило и отишло до тоалетната. Борецът веднага се хванал за джиесема и се обадил на шефа: - Шефе, кажи к'во да й кажем на тая, бе? - Ами, ще я заговориш за нея, какво прави, какво работи, изобщо по-интимни и деликатни теми... В този момент гаджето се върнало. Борецът затворил телефона, погледнал я и попитал: - Сра, а? ... "
Ами, да, и на жените понякога ни се случва, макар и само теменужки и рози да изхождат от нас. Та, не се суети да си ходиш и до тоалетната, вместо да се мъчиш с часове. Ако те е срам, можеш да кажеш, че искаш да си вземеш душ, да си направиш квото си ти е на душата, да се изкъпеш и си ок.

6.   Той не пърди ли? Айде стига глупости, в къщи пърдим без да се стесняваме!

7.   Въобще не се притеснявай от това! Супер нормално е, не показва ниска култура. На мен пък ми е секси да чуя жената да пръцне. Това разбира се, почти не се случва, но така или иначе проблема, който си описала не е никаква драма! Радвай се на живота и връзката си :)

8.   Следващия път се наяж яко с фасул и люти чушки и отпусни гаубицата да гърми здраво. Хич да не ти пука. Веднъж в един съседен кенеф една яка мацка такива яки пръдни пускаше, че и тираджия с 30 годишен стаж и шкембе стигащо до километража не може да произведе. Докато си пишех коментара даже и аз се изрязах с кеф охаа. Машаала.

9.   Жена ми получаваше газове, не само пръцкане, но и оригване. Вземаше таблетки за това и въпреки че до някъде вършеха работа, не лекуваше проблема. Един ден четох в интернета, за рецепта която е добра за всеки който иска да се поддържа здрав и в същото време, може да предпазва от всякакви заболявания, в това число и от рак. Направих я и започнахме да я вземаме заедно с жена ми. Не очаквах някакви видими резултати, защото я вземахме профилактично, а не да лекуваме определено заболяване. След няколко дена, ми направи впечатление, че не съм забелязал жена ми да се оригва. Не бързах със заключения и започнах за няколко дена да я наблюдавам. Наистина се оказа че този и проблем е напълно изчезнал и така вече трета година, като аз все още продължавам да я вземам. Жена ми от дълго време я спря, защото не и харесва вкуса, но въпреки това, проблемът и не се е върнал. Не зная дали ще помогне в твоя случай, но си заслужава да пробваш.
Рецептата е;
Счукваш или нарязваш на дребно скилидки чесън. Смесваш ги с пчелен мед в буркан, (като чесъна е много повече от медът) и го държиш в хладилника. Няма давност, сместа издържа с месеци. Преди да започнеш да я вземаш, трябва да престои поне 24 часа за да има пълен ефект. Взема се по половин чаена лъжичка на гладно, но ако не искаш да имаш дъх през деня, вземай го вечер или само в събота и неделя.
Пробвай го, нищо няма да загубиш от това. Надявам се да ти помогне.

10.   номер 8 готин коментар,разсмя ме.....

11.   Най-кофтито на новата връзка е, че мъжа трябва да се учи, да го пуска по търлъци . . . в очакване дамата първа се ицепи.

12.   Абе по време на сън не знам, ама сутрин като се събудя, обърна се по гръб и си свия краката в коленете - такъв ФАРТ се получава, че чак си удрям главата отгоре в таблата на леглото!

14.   Жена съм и не ми пречи мъжът ми да си пърди вкъщи спокойно
Би ми станало неудобно, ако го прави публично пред други хора, но е човешко да се случи. На мен като жена ми е по-притеснително и определено не бих го направила умишлено, ама като стане, стане. Пък ако някой има чак такъв проблем с невинни естествени нужди, значи изобщо не трябва да живее с хора.

16.   Тая па... пръцнала ... Аз си пърдя като Крали Марко и не ми пука.

19.   Някога нямах проблеми и аз... с чуването. "Аромата" се разсейваше сравнително бързо. Откакто смених дограмата, основно през зимата, положението сутрин доста често е ужасно. Докато спя, разбира се, не усещам. Но особено след връщане от тоалетната (там прозореца винаги е отворен независимо от сезона)...
Та "чуването" си е по-малкия проблем.

20.   Женен съм от 23 години и с жена ми редовно си пърдим в къщи като сме сами, по всяко време. И не само пърдим ами се и оригваме. Пърдим и като се храним и като спим и като се ебем. Спомням си един път така се изрязах през нощта, че жена ми се стресна и се събуди. Тя пък е пърдяла по време на секс та го чувствам като полъх към мъдете. Така че майната им на тия предразсъдъци, пръднята е нещо така естествено, само дете намирсва, ама карай да върви: Дзъррррръъъътъъ! да живей културата и да прощавате, човещинка!

21.   Мен пък ме възбужда жената да пърди, започвам да си мисля за секс на другото място даже.

23.   Да ти кажа аз съм от хората които ако един ден не отида до вц по голяма и не пръдна започват да ми каркорят червата ам едно звучно направо ужас. И като съм на път или даже при техните на приятеля ми срам ме е да ходя по голяма ако са там защото може да пръцна и нямам търпение да се прибера в нас

24.   Мъж съм, женен от 25 г. Пускането на газове е неминуемо и не е полезно да се спират. При нас това не е проблем, и не го забелязваме, когато сме сами. С хора около нас се въздържаме. Жена ми винаги пръцка при малка и голяма нужда, даже за мен това е много секси. Усещам се че се заслушвам. ПО време на секс също се е случвало от нейна страна, което ме докарва до по голяма страст. Възбуждам се и от вагиналното пръцкане, което се поражда от излизане на вагиналния въздух при влизане на члена. То разбира се няма мирис, само звук. Това е естествено и ние го приемаме като част от живия живот.

25.   Я стига в къщи със жената си пърдим, кой когато му дойде, и детето така се научи, хич да не ти пука, това си е естествен процес.

26.   Аз един път, се наядох с печен на фурна смилянски боб с кисело зеле и бира, легнах си и като се започна, жената вика, ти така пърдиш, че ще събориш блока.