Споделена история от Секс и интимност

Съпругата ми е мизерница
Направо се чудя какво да правя със съпругата си. Откакто я познавам зная, че има бяло течение и си слага носни кърпички или тоалетна хартия отдолу и щом ѝ сваля бикините, започвам да се цапам с гнусни бели течности, които са като сополи. Според мен тези течности са причината за обрива, наличен пак там отдолу, и има някакви големи пъпки, които са като циреи. А да не ви споделям каква миризма се носи от това място. Колко пъти съм ѝ казвал да отиде на преглед и да спре да си слага хартии и какво ли още не отдолу, а тя ми отговаря, че всички жени така правели и да не съм обръщал внимание на това. Като добавим и факта, че като се къпе въобще не ползва сапун или интимен гел, направо отвращението е пълно. Та моля ви, дайте ми съвет как да я вразумя. Нещо повече - по задника си има по-дълги косми от моите. Неведнъж съм ѝ казвал да ги махне, а тя все ми отвръща, че някой си лекар ѝ е казал, че не трябва да се махат космите, тъй като това оказвало влияние на половата система, от което мен ме хваща бяс

Коментари

1.   Виж какво приятелю, изобщо не е добре,че така уплюваш собствената си жена - тя е лично твой избор! Също така ще ти споделя една женска тайна

2.   Ужас, направо гнууус.
Аз усетя ли, че имам бяло течение в повече ще ида на гинеколог, даже си ходя 2 пъри годишно на преглед. Когато тепението е в повече (в овулация като съм или съм болна примерно) рядко ще сложа тоалетна хартия или кърпичка, има си специални ежедневни много тънки превръзки за тази цел.
А миризма щом има може и инфекция да има - пази се.
Около ануса си бръсна косъмчетата от както съм започнала да се бръсна навсякъде.. Дори ми е неудобно някой път като не съм ималанвъзможност да се обръсна на 2-3-4 дни и приятелят ми като започне да ме докосва там. Камо ли пък да си ги отглеждам като гора. А дори не са ми нещо страшно.
Една приятелка пък ми каза, че не си махала там космите. Веднъж я видях по къси гащи, но беше легнала и крачолите и се бяха разгърнали и се видя по сгъвката на дупето доста окосмение, което не е махала. Аз лично не мога да го търпя това нещо.
Проблеми от бръснене не съм имала. Да, космите си имст предназначение, да предпазват от протриване/удари и тн, но сме в 21 век. Накарай я да иде на гинеколог и да поддържа добра хигиена, че може да ти лепне нещо.

3.   Братче, съчувствам ти!
Но вземи един варел, разтвори хлорна вар, накисни я вътре за 2-3 дена и съм сигурен, че няма да мирише на кенеф, а като се качи в трамвая, хората няма да слязат на другата спирка!!!
Ти сигурно у вас живееш с противогаз и си в тежка химична среда, нали?
Не ти ли се иска да промениш това положение-прати я на сметището в Суходол за рециклиране или в Завода за Боклук на Фандупкова, има шанс!

4.   Темата е измислена, при това от жена. Каква е целта, не зная. Народът съвсем изтреща! Не се връзвайте и не си губете времето.

5.   Вие сигурно сте се оженили на първата среща? ! Абе до кога ще одобрявате очевидни измислени и дебилни теми? !! Върнете администраторите от преди 10 години.

6.   Не мога да си обясня как така си се оженил за нея, ама... Квото било, било. Сега какво? Това с космите е кофти. Относно бельото, попринцип тези места при жените си имат някакво течение и съответно миризма. Затова и хигиената трябва да е на ниво. Както описваш твойта обаче, наистина е възможно да има здравословен проблем и трябва да посети гинеколог. Големият въпрос обаче си остава, как да я вразумиш? Според мене, трябва да действаш мъжки. Заяви й твърдо, че подръжката и хигиената трябва да станат на ниво. Натискай, докато не поддаде - режи секс, пари, помощ, каквото там зависи от теб. Не спирай да я притискаш. Обясни й, че тая работа е гнусна и няма да я търпиш. Отстъпиш ли, битката ще е изгубена безвъзвратно. Не я жали, или ще те манипулира и пак ще си в изходна позиция. Дано успееш, че е кофти да се търпи такъв партньор.

Ж31

7.   А преди да ти стане съпруга ти гола не си ли я виждал? Ама че хора! Оженили се и чак тогава се сещат за хигиената!

8.   Много сте ми интересни всички като почнете, че това боли измислена история път то чак и от жена как го разбрахте не знам. Според мен изобщо не е измислена историята ами е нормална. Та ще карам по същество, аз съм жена също така имам бяло течение което тече примерно когато жената е настинала или преди мензиса. Аз когато имам бяло течение си слагам мънички дамски превръзки, приятелят ми знае, че кмам бяло течение и знае че е нормално и мне му обръща внимание моето е безцветно и не мириш, била съм на генеколог и ми казаха, че ако има по цвят като бял или дори жълто и миризма тогава имаш проблем, инфекция и трябва да се вземат мерки за това. Опасно е за теб също така защото може да те зарази и теб с някоя бактерия по-добре го прави с презерватив. За пъпките и не знам може да са от бръснене и аз съм имала мънички обривчета понякога когато се избръсна, да бръсна си и дупето защото съм по космата и ме е малко срам пред приятелят ми да ме гледа окосмена, ако наистина не ти е приятно когато тя има косми влезте се искъпете заедно и я избрасни като тя сама не иска. Нали не знам какво точно да ти кажа за това, че тя не иска да отиде на гинеколог и да се прегледа... наистина не е добре ако имам миризма със сигурност има инфекция. Някой ден и кажи да се оправи, че ще излизате някъде и я заведи на доктор тогава няма как да не отиде.
Дано да се оправите
В :)

9.   Ужас!!! Това да не е измислена история? На всяка жена може да се случи да има бяло течение, но това не е безобидно, а си е здравословен проблем. Трябва да посети лекар, да и предпише лекарства и да го лекува. Освен това защо използва кърпички и хартии, за целта си има ежедневни дамски превръзки, които са по-малки от тези за цикъл, но се залепват за бельото и е по-хигиенично с тях. За хигиената - тук вече няма какво да кажа... то тя не се ли усеща, няма кой даи го каже...

10.   Измишльотини на квадрат.

11.   Ти също си мизерник щом толкова грозно говориш за съпругата си!Ако има някакъв проблем бих говорил направо с нея и то нормално ,тя е човек и ще разбере,а не да я плюя злобно по сайтовете!

12.   8 Веднага се разбира, че е измслена. Който е мизерник си е бил мизерник винаги, а те били женени?!!! Та идва въпросът- в 21ви век са ги оженили като индийците и са се видели за първи път на сватбата?!!! Или до сега толкова време си е търпял тая гнус при положение колко злобно и отвратено се изказва?!! Ако е чак толкова отвратен, то нямаше толкова време да търпи. ;) Повечето тролове- комплексари са глупавки и още на първото изречение се издават. ;)

13.   Забравих и другото съмнително... Колкото и тъпа и мърлява да е някоя, едва ли докато излиза с някое гадже ще му се показва в такъв вид, с омазани салфетки, дълги космища, миризми и обриви. ;) Все някога сигурно са били нови гаджета тъкмо опознаващи се и опитващи се да впечатлят другия може би.... ;)

14.   12, виж ѝ грамотността на номер 8 - как очакваш да различи измислица от истина?!

15.   Нищо ново. Една порно звезда, Holly Heart, известна с аналните си сцени, я питат наскоро в интервю дали има някоя пикантна тайна. И тя отговаря, че никога през живота не си е правила клизма. И вместо всички да се възмутят, станало точно обратно. От студията заваляли покани за филми с нея и цената и се вдигнала до небесата.

16.   Какво толкова! И аз не всеки път си правя клизма.