Споделена история от Секс и интимност

Свършвам само от свирки
Здравейте,

Мъж на 40 години съм. Имам си приятелка, с която живеем заедно. Всичко в отношенията ни е нормално. Сексът е на ниво, няма от какво да се оплача - задоволяваме фантазиите си, правим го често, всичко е наред.
От доста време насам обаче забелязвам постепенни промени в себе си. Става ми все по-трудно да свършвам при проникване. При вагинално проникване не съм достигал до оргазъм вече няколко години. Приятелката ми харесва анален секс, но свършвам трудно дори когато я чукам отзад. Много трудно и много рядко. Не знам какво става. С други жени, с които съм бил по-рано тенденцията беше почнала да се проявява. Забелязвам го от около 31-32, но сега вече е ясно отчетливо.
Всеки акт по необходимост завършва със свирка. Приятелката ми е добра - духа много дорбе и ме довършва бързо и лесно. Но контрастът с проникването е огромен. Едното е мъки, пот и голямо усилие. И никакъв шанс да свърша. И накрая всичко става толкова лесно.
Забелязвам и промяна в това, което харесвам - свирките постепенно почнаха да превземат мозъка ми. Все повече гледам устните, започнах да настоявам да слага червило, да се гримира възможно по-курвенски. Влечението ми към дупета и цици не е същото - изчезва. Никога преди не съм обръщал такова внимание на женски маникюр, а сега чакам да го видя върху члена си. Луда работа.
Далеч по спокоен съм, когато ми правят свирка. Не се налага да внимавам кога да го извадя и дали е твърде късно или рано. Стимулацията е далеч по-силна. Самото триене, самото енергично действие на женската ръка и устни са недостижими при вагинално проникване. Да я виждаш коленичила пред тебе и да свършваш в устата й.... Проникването просто не може да се сравнява. Не знам докъде ще стигна след няколко години. Това не знам нормално ли е.
Споделих. Надявам се денят ви да е приятен!

Коментари

1.   Явно приятелката ти е майсторка, както личи от написаното и това е добре
Защото има хубавици, които не знаят какво значи добра свирка в живота!
Не се коси, щом и на нея й харесва така да те свършва, нямай грижи, но за всеки случай пробвай и с някоя друга, може пък и да ти се получи, знам ли

2.   Ами остаряваш, пада ти нивото на тестостерона и либидото. не можеш ти да си активната страна, да проникваш както се очаква от мъжа, по-лесно е да ти духа жената, а ти само да се кефиш. И тя как да свърши- като тебе от свирки ли? Или от лизане? Че то е само загрявка, истинския секс е да проникваш в нея, смяната на позите. Като и писне да надува кавала може да те смени с по-млад жребец. Иди се изследвай.