Споделена история от Секс и интимност

Курва/развратница ли съм?
Здравейте!
От много малка имам едно вътрешно терзание, което не ме оставя на мира. Момиче съм, на 18 години и се чувствам извратено различна от останалите момичета на моята възраст. От малка съм супер сексуална и с времето започна да удря на перверзия(най-вече последните 6-7 месеца, когато вече не бях способна да се сдържам). Постоянно мисля за перверзни неща, всеки малко по-привлекателен мъж ме кара да си представям сладострастни сцени, които, уви, за разлика от станалите бих изпълнила без да се замислям при възможност, макар и придружени от вътрешна вина. И ако не ме поставяше в опасни ситуации, бих преглътнала този проблем, и не бих мислила, че е кой знае какво, но само тази година това ме доведе до съд(уж, аз съм жертвата, но сама си го навлякох) и работа с полиция, защото неразумното ми поведение ме излага на опасност, която би унищожила бъдещето ми. Родителите ми вече не знаят какво да правят, обещавам им, че повече няма да правя глупости, но отвътре ме гложди и не знам до кога ще издържа. Нямам никакви граници нито морални, нито в сексуална гледна точка. Страхувам се, че ще се погубя, че ще пропилея целия труд с ученето и борбата ми винаги да съм от най-добрите и като цяло това, което съм постигнала до тук.
За проблема ми, донякъде обвинянавам ниското си самочувствие и мисълта, че заслужавам най-лошото, но колкото и да се опитвам, комплексите взимат превес и ме задушават.
Благодаря, че прочетохте този роман, но не можех повече да самозалъгвам и да обвинявам “пубертета”... Непонятно ми е какво да правя.

Коментари

2.   Намери си момче, с което да имате отворена връзка - приятели с привилегии. Хем ще си те чука, хем ще сте на една възраст, хем няма да излиза, че си курва, тъй като ще си само с него.

3.   Трябва да се запознаеш с момче което има самоконтрол и да се оставиш на него да те наставлява

4.   Защо казваш, че заслужаваш най-лошото? От какво идват тези комплекси? Намери си сериозен приятел и действайте с него. Явно имаш много високо либидо. Посети психолог и му сподели всичко това, също се информирай как да се предпазваш от полово предавани болести и забременяване.

5.   Може да е някакъв вид нимфомания - преди имах нон стоп желание за секс, но нормален, защото имах нелеко детство и натам ме избиваше. Нимфомания е заболяване, което може да се прояви временно, и въобще не е приятно.
И ще ти кажа друго - в момента се случват големи промени... Човек трябва да избере по кой път да поеме... Някои хора стават по - духовни, а други напротив - вибрациите им се доближават до тези в животинското царство и естествено започват да го чувстват с телата си. Внимавай!
Ж23

6.   Нищо не рзбрах:(

8.   Според мен е просто фаза, ще премине. Просто се постарай да не се заразиш с нещо. Предпазвай се винаги от полово предавани болести и забременяване.
Опитай се да действаш по-бавно като си хванеш някое момче на твоя възраст и отложете малко секса.

9.   Просто баща ти не ти е обръщал достатъчно внимание по време на израстването ти.

10.   Здравейте, много благодаря за отговорите ви и ще имам предвид съветите!
-авторката