Споделена история от Секс и интимност

Някой знае ли какво означава това?
Тази история е напълно истинска и не си измислям.
Опитаха се да ме отвлекат. Преди време видях нещо и от тогава се чудя какво е това. Мислех си това не е истина не съм го видяла, но беше истина.
Един ден когато си бях в къщи на прозореца имаше една много голяма оса! Като казвам голяма имам предвид колкото птица. Тя гледаше към мен и аз реших да избягам в другата стая, но после веднага се върнах и нея я нямаше.
След това бях излязла на вън и имаше двама много страшни, които ме следяха и гледаха към мен. Аз продължих да ходя на горе по улицата. Бяхме на центъра. Тогава техния шеф ако мога така да го нарека ме настигна и говореше с мен да отида с него. Аз глупачката не знам как се съгласих. Мислех си този иска да ме отвлече. Не трябва да отивам с него. Но някак успя да ме накара да отида.
Бяхме в една пещера. Там беше той. Търсеше си жена и искаше да има деца. Плана му беше да унищожи света. Той може да се превръща в дракон. Представете си дракона deadwing от играта world of Warcraft. Той искаше да бъде дракон за винаги, но не можеше да остане така за дълго, а за малко време. Когато успее да си намери жена и да има деца от нея тогава трансформацията му в дракон ще бъде истинска и за постоянно.
В пещерата имаше малки дракони, но не бяха много силни. Бяха по малки от него. Сигурно бяха негови деца... Не знам. Опитваха се да отлетят на някъде.
Аз бях в тази пещера, в нещо като на високо до една скала. Беше като легло. И тогава изведнъж дойде той. Сега ще ви го опиша. Беше висок, с руса и дълга коса почти до кръста, имаше светли очи, имаше крила, които бяха златни, беше полугол, имаше много мускули и усмивката му беше толкова бяла и сияйна. Той беше точно над мен, а аз бях легнала в леглото.
Тогава всичко започна да става много замаяно и не помня много какво се случи. Всичко ми се губи от този момент на татък.
Не знам сигурно ще ме помислите за луда и сигурно съм луда, но просто не помня как успях да се измъкна от там. Сега съм си обратно в къщи и ме е страх да излизам много на вън.
Помогнете ми със мнение и какво мислите за това което ми се е случило?

Коментари

1.   Спри наркотиците.

2.   Следващият път, когато ходиш в зона 51, да ме викнеш и мен! ;)

3.   Тревицата ти е дошла в повече моето момиче. Зарежи сериалите и филмите, спри наркотиците и излез да поживееш в реалния свят да видиш как е. Ако ти е чак толкова скучно, вземи се хвани да работиш нещо, за да не си измисляш такива фантасмагории и да се опитваш са убеждаваш хората с тъпотията си!

4.   Е тва е тревица... да откършиш от нея...

5.   Шизофрения.

6.   Ако не си кръстена в църква се кръсти и поговори със свещенник за случилото се.

7.   От Авторката: Шегувам се! Това не е истина! Просто си разказах съня!

8.   Мисля, че са те дрогирали. Имам познат, който след "специален" шот в дискотеката твърдеше, че го гони дракона от LoL, че някаква висша сила го преследва, че е избран и тн. В началото беше забавно, защото не му вярвахме и мислехме, че се лигави, докато не му стана лошо и не пропадна, а повярвай ми беше много стресиран. Няма да навлизам в подробности как го водихме до изтрезвителното, как баба му щеше да се поболее и пр. Факт е, че му бяха сипали нещо. На другият ден си спомняше само дракона, но това как се е озовал в болницата - не.
Твоята история си я обяснявам с нещо подобно, само че преди да те дрогират са те набелязали и са те следяли. Тази пчела може да е някакъв вид камера, което само по себе си е доста зловещо. Помъчи се да си спомниш колкото се може повече подробности от вечерта преди да излезеш - какво си пила, яла, какво си правила през деня. Тези хора виждала ли си ги преди това? Има ли вероятност да си била изнасилена онази нощ?
Освен да те посъветвам да внимаваш да не пиеш нищо, което е оставало без надзор - отворена вече бутилка вода, чаша с безалкохолно, която е останала на масата докато си била в друга стая и тн. и при най-малкото съмнение, че някой те наблюдава да записваш всичко на видео, не знам какво друго да ти кажа. Ако нямах приятел с подобни втълпени дракони щях да съм сигурна, че е измислена история, но с тези наркотици в наше време и всички тези болно мозъци... вече не знам...

9.   Прекалила с филмите или си много нарушена/напушен

10.   Върви си лягай и се събуди от филма, че мен вчера ме преследва Пикачу и искаше да ме улови, явно си на 9 максимум 10 години и си вихриш фантазията на макс

11.   Сънищата не са реалност ;)

12.   Ти в ред ли си?
Мислех, че разправяш някакъв сън

14.   Гъби? Lsd? Сори, не употребявам нищо, но ти можеш да кажеш какви точно субстанции те докараха до тук... nice try

15.   Нямам представа какво означава, но за втори път чувам такова нещо. Пак беше някаква невероятна история като бълнуване на напълно луд човек. Самата история беше друга, но започваше по подобен начин. Жената просто си стояла вкъщи, когато на терасата се появили големи златни пчели. Знам, че сега се опитва да забрави какво е видяла, и тя е много уплашена, пие някакви хапчета. Надявам се да получиш отговори по същество какво означава това. И аз искам да знам.

16.   Такива неща нямаше по Бай Тошово време!

17.   Одобрихте тази малоумнщина, а не одобрявате истории на хора в нужда? Съсипаха я тая държава!

18.   Кой малоумен модератор одобри за публикуване тази простотия?

19.   Аа, аман от простотии и тъпизми в тая държава!

21.   От авторката- Да дрогирах се с нещо и аз не знам с какво. Хаха. Много забавни коментари. Щях да умра от смях.

22.   Номер 16 имало е но не си знаел за тях. И по лоши неща е имало.

23.   Това не е смешно! Сигурно си на 10-12. Ако си правиш такива шеги пред когото трябва и не трябва ще се озовеш някой ден в лудницата. Иначе си има раздел измислени истории, където можеш да пишеш такива неща. Не е лошо, че имаш богата фантазия, ама не я използвай по този начин, защото накрая ти ще си изпатиш от това.