Споделена история от Секс и интимност

Постоянно съм влажна!
Здравейте, аз съм момиче на 16.. и постоянно съм влажна отдолу.. възбуждам се от най-малкото.. ии малко се притеснявам, защото когато започна да водя полов живот, мъжът ще се отврати.. ;хх.. при вас така ли е, нормално ли е??

Коментари

1.   Аз съм на 18г и имам същия '' проблем ''. Мисля, че е нормално и не мисля, че когато запонеш да водиш полов живот приятелят ти ще се отврати. Даже напротив моят приятел се радва когато съм по - влажна и когато някой път се случва да не съм толкова ме пита '' какво има не ти ли харесва? '', '' не си ли достатъчно възбудена ''. Така, че според мен дори обичат да сме по - влажни все пак това показва, че това което правят те ни харесва, нали така? Няма нужда да се притесняваш.

2.   Съгласен съм с номер 1, не виждам никакъв смисъл да се отвращавам че гаджето ми (примерно, което нямам) се възбужда често, даже го намирам за сладко :)

-Death_Blade ^

3.   Спокойно мила, аз съм на 18, била съм интимна с бившия ми приятел и с едно друго момче, което си остана само за вечерта и при двата винаги бях много влажна. И двамата се"кефеха", питаха ме как се чувствам, добре ли ми е и т. н. Няма нищо срамно. :)

4.   Това че си влажна е супер!!!! Само може да се радваш.

5.   Няма мъж, който да се отврати от това, даже напротив, спокойно. Природата го е измислила като повик за мъжете, нали знаеш, като се разгони някоя женска, тя се овлажнява и така мъжете я усещат и идват, т. е. тя не ги отблъсква, а ги привлича така. :) Хайде, всичко добро от мен и не се шашкай излишно за глупости.

6.   Ама проблемът е там, че и аз и той сме неопитни.. и той може би не знае, че примерно е нормално и ще си каже, боже що за гнусна била тази ;x

7.   Ааааа не така ще настинеш.

8.   Знаех си, че ще има и подигравки.. по-добре като няма какво да кажеш по темата, просто не пиши! ;хх

9.   Няма от какво да се притесняваш. Аз дори обичам повече, когато знам, че приятелката ми се овлажнява :)

10.   И защо да се отврати - нормалните, сексуални мъже харесват страстни жени, които се възбуждат и харесват секса. Така, че нормално е в тази възраст да е така. А като се самозадоволяваш напрежението и възбудата не намаляват ли? Защото това е добър начин преди да узрееш за секс.

11.   Ако се отварти и го е гнус от навлажняването значи е Гей! Няма за какво да съжаляваш, ако го изгубиш. 467

12.   Здравейте, аз пък съм на 23 и също се опитах да побликувам история но не се получи тоест не я пуснаха вероятно защото има подобни... както и да е аз също имам подобен проблем и ми е много кофти защото се овлажнявам още при лек допир от половинката ми дори ми се е случвало да ми казва ооо мило ти свърши ли вече с доволна усмивка а аз дори не съм стигнала до самия оргазъм... а е ужасно така изпитвам неудобство защото ми се е случвало и да съм върху човека с който съм и толкова силно усещам възбудата че овлажняването ми стига и до неговото бельо.... ами ако не правим секс а само се забавляваме така и спрем и се изправим и какво бельото му е намокрено от мен както се е случвало това според ваз отвратително ли е и още повече при силното овлажняване удоволствието по слабо ли е дали човека в мен би ме усещал толкова добре и би изпитвал наслада че е в мен... отговорете ми моля ви защото ми е мн тъпо от този факт... но какво да направя като обоважам допирите и всичко около секса и не мога да владея емоциите си :(

15.   Номер (12) Хайде, моля ви никой ли няма да ми каже нещо и на мен... наистина ми е ужасно притеснено?

16.   принципно моята приятелка също има тази... как да я нарека... активност.. това адски ме възбужда както и нея я влудява още повече.. мисля че това е едно прекрасно нещо. Аз съм на 21 години и съм правил секс със приятелката ми 10сетки пъти от както сме заедно и тя е доволна и аз съм пре-доволен даже.

Не се притеснявай това е нещо адски възбуждащо за мъжете. Както номер 5 каза това е повик за мъжете

17.   аз също съм супер влажна и смело мога да кажа, че приятелят ми умира от кеф :D непрекъснато ми повтаря колко е готино и въобще не иска да свърши.. :D така че споко това е супер :))

18.   аз си мислих, че е нормално да си влажна - нали след менопаузата жените даже хормони взимат, защото се оплакват от сухо влагалище.
Е, аз съм от мноооого влажните, свършвам и доста влажно и обожавам спонтанния секс без особена подготовка. Не ми трябва време никакво, като видя приятеля си, като ме целуне и съм готова. Няма нищо по-хубаво от това да се навлажняваш лесно!

20.   Слагай една превръзка и си готова ;)

21.   На 22 г. съм и също съм така.
Случва ми се отдавна.
Винаги съм влажна и ми се иска, а от както станах жена - двойно.
На гаджето ми адски му харесва.

Обаче има и друг вид влага - нарича се " Бяло течение ", виж в Гугъл.

Аз нямам такъв проблем - дано и ти го нямаш.

Да знаеш, че на мъжете много им харесва да сме влажни -0 така знаят м, че ги искаме...

22.   21, който бърка подморкянето с бяло течение, има съвсем друг проблем.

23.   няма нищо по-хубаво от влажна пичка! казвам го защото съм ценител :) ако на некой не му хареса значи е пендел и не е за тебе :P

24.   Абе я стига глупости гнусно било и т. н едва ли има нормален мъж, на който да не му харесва, че момичето му се възбужда от него и от това, което прави с нея.
На мен ми се случвало с приятелката само да се натискаме и да се прибера с влажни къси гащи, или дънки, но това никога не ми е било гнусно или противно. дори напротив, харесва ми като я пипна да е мокра. Правете си секс и се наслаждавайте на живота. нямате никакви проблеми!
М21

25.   И аз много се овлажнявам но се притеснявам... тъй като приятеля ми ми казва, че му е много яко, но съм била прекалено овлажнена... без спиране... и някои път имам леко бяло течение... не знам какво да правя , а съм само ан 16... водя полов живот от 1 година и след 5-тия път в който правих секс от тогава съм така супер овлажнена и даже някой път се ядосвам, защото свършва първия път за 2-3 мин... макс 10 което за мен не е нормално поне 15 мин да са а то от 2-7... и ми е кофти!!! Моля Ви? Помогнете ми! Кажете ми какво да направя, за да спра това голямо овлажняване!!!!

26.   Добре, че жените не са като котките - да викат неистово винаги, когато имат сърбежи и са влажни!

30.   Колкото е по влажно толкова по добре. Аз съм мъж обожавам влажните жени имам богат сексуален опит предпочитам да ми цапа белиото от колкото суха= болезнен секс както за жената така и за мъжа.

31.   Aз съм мъж с богат сексуален опит авторката би трябвало да се радваш а не да се притесняваш. Колкото е по влажна толкова по-добре. Обожавам влажните жени, предпочитам да ми цапа белиото от колкото суха вагина е=болезнен секс както за жената така и за мъжа

34.   Мойта девойка капе от вазбуда. Обичам да влизам долу в такива моменти. Обожавам соковете и

35.   Много е хубаво, че си постоянно влажна, ако си при мен ще ти изпия сокчето

36.   Не е редно да мислиш за секс на 16. Трябва да станеш поне на 25 да пораснеш малко.

37.   Моита мечта е да излижа такова малко и влажно путе. Семеен мъж на 28г