Споделена история от Секс и интимност

Приятел на баща ми
Аз сам на 27години бисексуален преди две години се запознах с И на 52години и с него си прекарвахме супер секса идялен. Спряхме да се виждаме защото му се налагаше да замине за чужбина. Преди две седмици се прибирам от работа и го виждам в нас в кухнята седи и пие с баща ми, направо замръзнах незнаех какво да правя а баща ми ми вика ела да те запозная с чичоти И, оказа се че се познават от много време. Пинаха си порядачно и баща ми ме помоли да го закарам до тях аз се сагласих разбира се, отидохме до тях и правихме страхотен секс. И тук е проблема мисля че се влюбвам в него и не знам какво да правя да продалжа ли да се виждам с него но не искам баща ми да разбира, даите савет

Коментари

1.   Продължавайте да се виждате, какво като ти е чичо, нали е само секс

2.   Не му е кръвен чичо бе... чичо, че е по-голям от него...

3.   Нещо не схванах. Написал си " и баща ми ме помоли да го закарам до тях аз се съгласих разбира се, отидохме до тях и правихме страхотен секс". Кои правихте " страхотния секс "? Ти и баща ти ли или и тримцата заедно? Не става ясно, бе брато.

4.   Номер 3, май си малко на черешата по това време :))) Чичото е бил на гости на бащата и като си е затръгвал (чичото) от тях, бащата е помолил сина си да го закара, т. е. да закара чичото до жилището му... Баща му през цялото време е бил у дома си. :) Ама мен тази история много измислена ми се струва, де, затова и не коментирам по същество. Хайде, със здраве.

6.   Номер 3 съм
Прав си номер 4 - историята е нетипична, доста неграмотно написана, откъдето ме навява на мисълта, че някой тук е решил да си " направи веселото ". Аз и затова се пошегувах, но ти явно се върза и реши да ми разясниш по- подробно, за което благодаря. Успех!

8.   Ами ти на какъв съвет се надяваш? Да те поощрим, да те успокоим, че това което вършиш е правилно? Все пак си на 27 г, пълнолетен си и г... си е твой и ти му решаваш съдбата - дали ще го радваш или не. Айде и наслука.

10.   Първо сори за късното изказване. Виждам, че историята е от преди една година, обаче това твърдение, че е бисексуален много ме съмнява. Тука на чиста гейщина си понамирисва.
Грег

11.   И какво като се чукаш с приятел на баща си? Не правиш нищо лошо или нередно. Аз също съм биссексуален и доста време бях любовник с първи бротовчед. Бяхме неразделни, правех е секс кажи речи всеки ден и си прекараме добре. Така че си гледай кефа и си живей живота! Отделен е въпроса дали ще споделиш с баща си за... гаджето си.

12.   FAKE - поредната тъпня измишльотина.
Хора защо му се връзвате та чак пък и му отговаряте?