Споделена история от Секс и интимност

Курва ли съм?
Здравейте, казвам се Елена и съм от Пловдив. Искам съвет как да постъпя от момичета преживяли същото. От близо година си нямах приятел и реших, че най-накрая съм готова за нещо ново. Започнах да си пиша с две момчета. Като цяло на мен ми пишат много момчета и от всички точно тези бяха най-симпатични. Нямах никакви намерения за дълга връзка. Една седмица излизах с едното момче и реших да му пусна. Направихме го, но сексът не беше хубав понеже той беше неопитен. Но все пак продължихме да излизаме защото е много забавен и мил. Реших да пробвам и с другото момче. Той действаше по-бързо и още на първата вечер го направихме. Беше невероятно. За пръв път изпитах такова удоволствие от секса. С течение на времето първото момче се влюби в мен. Обясняваше ми се в любов и аз реших да му дам шанс. Изминаха два хубави месеца с него, но нещо ми липсваше. Уговорих си среща с второто момче и му направих свирка в колата. Не издържах. Исках отново да ме обладае. Направихме го отново. Сега от няколко месеца се виждам и с двамата. С втория внимавам да не се разбере защото не искам да нараня момчето с което ходя. Вторият обаче знае какво да прави. Влиза в роли, правим го навсякъде почти и това ми харесва. Какво да правя? Имам чувсва към първото момче, а без второто не мога...

Коментари

3.   Спри да фантазираш и си потърси гадже!

4.   Измислена история, но ако случайно не е, ДА, КУРВА СИ.

5.   Демек искаш характера на първия и секса с втория? По-добре не прави курвенски номера, да не хванеш някоя болест.

6.   Пряк отговор на въпроса в заглавието - ДА.

7.   Курва си.

8.   По- добре скъсай с първото момче и тръгни с второто. Явно чувствата ти към него не са достатъчно силни, за да те спрат от изневяра, а и вече си изневерила.

Black Sabbath

9.   Курва си.

10.   Като прочета "обладае" и разбирам, че е измислица...

11.   Според мен не си курва просто са ти слаби ангелите както се казва,но си задай въпроса дали заради хубавия секс си заслужава да изпуснеш момче,към което имаш чувства и което те кара да се чивстваш добре!А и този проблем се оправя с малко повече тренировки.

12.   Не си курва изобщо не слушай номер 4

13.   К()рв@ по акъл си, най-лошото....

15.   Ами не си курва,прост Трол си!Не съм чувал никога момиче да говори така,още по маллко да пише за “обладаване".каква е тая древна дума ,това е писано от някой дърт чикиджия,на който никак не му се получава да се прави на мацка!Курва си но дърта и мъжка!

16.   Курва си и то голяма. Недей да лъжеш, че си от Пловдив. В Пловдив курви като теб няма, там всички момичета са свестни, скромни и порядъчни. Учат се и усвояват професии. Самият град е център на културата, а в културен град курви не виреят. Ти сигурно си пристигнала от друг град където името ти е пропаднало вече и бягаш в Пловдив да се спасяваш. Скоро ще те изгонят и от Пловдив.

17.   Нее не си К... Тъпа си с голямо Т!

18.   Абе най-лесните,най-ебливите и най-дашните кифли са си от Филибето !

19.   Блек Сабат... то това добре като идея, ама вторият сигурно ще каже, че не искал сериозни връзки ;-)

20.   16 Кой те излъга, че в Пловдив няма курви? Какво като е уж град на културата!
Аз лично мога да ти кажа( не лично), че дори си има местенце, където се предлага платена любов, а колко неграмотни и тъпи имате в Пловдив, не е истина...
А що се отнася до въпроса в заглавието, напълно си такава и то с главно К.

21.   Пловдив е града на проститутките, травеститите и педалите.
Къде видяхте тая култура, като там в момента е пълно със всякакви простаци, селяни, цигани и турски цигани.
Направо е срамно, че в момента се води и столица на културата.
По-скоро някаква пърформа без покритие и адекватна програма.
Града е много западнал и няма нищо общо с това, което беше преди 15 години. Сигурен съм че много от живущитем там биха се съгласили с мен.
Ти си отражение на първото изречение и по-добре си намери и трети човек. Събери ги да ти направят един gang bang. Така няма да имаш повече съмнения каква си.

22.   19, да, вероятно така ще се случи. Тогава по- добре да скъса с приятелят си и да спи с когото поиска. Според мен е трябвало още след първата изневяра да си тръгне.

Black Sabbath

23.   Ами... дали си курва.. , курва си. Друго какво да ти кажа...
Що не се опиташ да направиш неопитния - опитен. Стани му учителка и ако си добра, може да стане по-добър и от опитния. Пък можеш това учителство да го направиш и бизнес. Срещу заплащане, можеш да направиш всички пичове на града опитни.

24.   21 е прав, къде я видяхте тая култура в Пловдив. Така е не само в този град, но изобщо за каква култура говорите след 1989 година в България?! Демокрацията която тогава ни я набутаха с клизма, донесе на България и българския народ само корупция, простащина, безработица, бездомничество, просия, глад, болки, страдания и всеобщо нещастие и пълен кошмар като цяло. От тогава насам, разни курви и педерасти перат цигански кючеци и пеят ориенталска "музика" ЧАЛГА(нечувана до тогава по българските земи и появила се неизвестно от къде). Това се направи с единствената цел, да извратят и унищожат морала и вкуса младите хора. Това беше най-пошлото и отвратително нещастие което можа да сполети България.
И вие ще ми говорите за култура в Пловдив - столицата на проституцията и педерастчината в България.
А колкото до това, дали си курва - Курва си! Кон да ви оправя и теб и другите като теб!