Споделена история от Секс и интимност

Бойкот на проститутките в България.
До всички които ходят на проститутки в България. Абе вие луди ли сте какви сте. Излизали ли сте от България през живота си? В чужбина за същите пари има 1000 пъти по-яки мацки, хем по-красиви, хем с по-добро отношение, хем с отлична хигиена. Нашите просто не стават, всяка стотинка похарчена за българска курва е по-зле от пари на вятъра. Да си хвърлиш парите на вятъра - губиш ги, ама да ги дадеш на БГ курва - не само ги губиш, ами храниш един боклук и сводника й. Оставете ги да умрат от глад и да осъзнаят къде се намират. Сега всеки балък отива и киха 150-200 лева за пача която в чужбина и 10 евро не струва. Заради такива мижитурки курвите вдигат цените и намалят качеството на услугата. Дори пияните англичани на Слънчев бряг идват само заради алкохола и го карат на чекии, щото знаят - бг курвите не стават!

Коментари

1.   Жал ми е за такива като теб. Ако същата мисъл и усилия беше впрегнал в нещо полезно може би щеше да става човек от теб.

2.   Аз не съм ползвал проститутки, но съм чувал, че ходят в Букурещ и там за същите пари получавали доста по-високо качество.

8.   Тука вярно не стават за чеп за зеле, но няма откъде да се вземат по-добри. Освен ако не те кефят мургави брюнетки, българките общо взето не са красавици и хигиената им куца. Да се вдигне човек до Букурещ за едно ебане не е далавера. Да не говорим, че нашите рядко се издържат само от проституция, това им е повече допълнителен доход и затова не са професионалистки в добрия смисъл на думата.

9.   Не ми се вярва да стане бойкот. Но си напълно прав. Платените български жени са надути, не се стараят и взимат космически суми. Цените растат страшно. Аз спрях, не мога да повярвам, че някой дава 150-200 за час.

10.   8, Букурещ не ни е далеч, защото живея в Русе. Букурещ ни е по-близо от Разград дори. И понеже околността ни супер е замряла, за щяло и не щяло ходим там. Аквапаркове, публични домове, големи магазини като Икеа, които ги няма наблизо на българска територия и т.н. и т.н. Румънците пък идват да купуват коли и да ги регистрират в бг заради ниския данък. Също и фирмите си ги регистрират тук. Абе има далавера и за двете страни.

То затова и няма добри проститутки, защото така или иначе не могат да са конкуренция на букурещките. А и малкото добри работят на запад. И тук само циганята въртят тоя бизнес и само с най-долнопробните и за най-мизерните клиенти. Там са ми разправяли, че е чисто, спретнато, предразполагат те, не си гледат часовника и определено са по-красиви от бълкарките и хигиенични от българите. И всичките са били доста цицорести. Имаш си като хората помещения, всичко е много културно, направено както трябва, предразполагащо и въобще няма общо с българските проститутки.

Сега да не ми се обиждат българките, ама и проститутките в България са българска работа.

13.   От 10 коментара, половината са изтрити. Защо? И да псуват, голям праз, тамън ще им гледаме сеира.

14.   В Германия, Белгия и Холандия са масово български и румънски циганки, там цената е към 100 Евро на час. Тук е 100 лева, като в повечето случаи са българки, циганките се котират само при тираджиите на магистралата.
Но е факт, че масово са грозни. Елитните мацки официално не са проститутки, а моделки, певици, актриси и пр. Те също могат да се поръчват, стига да знаеш къде и как и да си готов да се бръкнеш дълбоко.

Ако искаш да чукаш евтини и красиви жени, отиваш в Украйна или балтийските републики, там грозна жена почти няма.

15.   Аз пък напоследък забелязвам голяма злоба спрямо българките тук. Добре, намерете си чужденки, оженете се за тях или пък ходете по чуждестранни проститутки като родните не ви харесват, никой не ви е спрял. Все ще е по- добре, отколкото да седите тук и да пишете злобни коментари.

Black Sabbath

16.   до 13

И аз не мога да разбера защо винаги жените псуват мъжете, че ходели на проститутки. Да изразиш мнение, е едно, ама не разбирам на тях какво им пречат такива мъже. Те като не харесват такива мъже, никой не ги кара да спят с тях, ама защо трябва да ги псуват.

Започвам да си мисля, че не могат да се примирят с факта, че ако не ти вържат, имаш алтернативата, просто да си платиш. И затова и излизат с номера, че само смотаните мъже ходели. Ами аз лично не съм ходил на проститутка, понеже така се стече, че имам дългогодишен щастлив брак, но смятам, че ходенето по проститутки си има своите предимства и въобще не е казано, че трябва да си Путьо. Най-елемнарния пример е, ако не искаш да се обвързваш за момента и предпочиташ, вместо да лъжеш, че я обичаш, само и само да спиш с нея, направо да си платиш без излизшни драми. Нима някой е длъжен да е обвързан, ако не иска или ако не може да намери правилната жена или е по-достойно да лъже само заради секса? Тогава пък ще кажат, че е гнусен лъжец и използвач.

И в държави, където проститутцията е строго наказауема и на практика липсва, изнасилванията са в пъти повече.

Явно в тая тема по изключение са изтрили всички псувни и резултата е на лице. От 15 коментара преди мен 7 изтрити.

17.   До номер 15:

Ами заслужават си го повечето, като имат такова поведение на кариеристки или ако са меркантилни, така ще е. Освен това като чуят, че някой мъж не е правил секс и веднага го отбягват. Не дават шанс на никого за нищо и е напълно разбираемо някои мъже, включително и аз, да си търсят чужденки. Всеки иска да обича и да бъде обичан ! Като си такава горда българка си стой сама !

19.   Защото хората плащат. Ако хората почнат да не плащат ще паднат цените.

20.   До 14

Елитните мацки може и нищо да не работят и единствено да се водят гаджета на мъжа, но повечето могат да предложат само секс на един мъж.

22.   Да за проститутките коментарите ги трият, не е като за историите колко обичат мъжете си, докато се плющят с любовника, как млади примират за дърти чанти и чичаци и тем подобни, които се въртят непрекъснато.
Че тук са най-гнусните, тъпи и грозни "жрици" е всеизвестно, но пък стига да не си съвсем Квазимодо или вързан в устата и смотан, винаги може да хванеш някоя да ти бута. Кеф ти женена, кеф ти студентка, повози ги на кола, почерпи ги или им вземи някой парцал, същата стока са, проститутки по манталитет.

23.   Цензурата в тази тема е потресаваща. Защо се пускат такива теми, като ще избираме 5 коментара да пуснем?

24.   17, не съм казала, че съм горда българка, просто постоянно чета обидни коментари от български мъже спрямо българските жени. Не знам кой ви излъга, че сте нещо повече от нас, че няма БГ мъже, които не подиграват девствените или по- свитите момичета, че много от мъжете не са с абсурдни критерии за избор на партньор. Каквито мъжете в една държава, такива и жените, с някакви изключиения. А и аз от известно време не съм сама и си ми е добре.

Black Sabbath

26.   Имам чувството, че някой админ-клиент е пуснал темата. Бедничко и грозничко ли си?

28.   #15, за мен лично ходенето по проститутки говори за някакъв сериозен проблем у мъжа. А и ми е жал за момичетата, това да си лягаш с всякакви по задължение няма как да не те увреди тотално.

Иначе жените не ги интересува какво правят мъжете, към които нямат интерес. По-скоро тези мъже доста злоба насочват към нас, но това съвсем отблъсква.

29.   Съсипаха я тая държава значи... По Бай Тошово не беше така, за 5ст духаха.

30.   Да ви имам проблемите.... Голяма тема, голям проблем! Моля ви, не изтривaйте този коментар.
Хората се борят с проблеми, болести, смърт на близки, катастрофи, любовна мъка ако щете, a този пич страда от качеството на проститутките в България! Евaлa, нямаш проблеми тоест.

32.   Каквито мъжете тук, такива и жените, нещата са квит

33.   28, прав/а си, наистина. Но аз имах един познат, който нямаше почти никакъв друг вариант, освен да ходи по проститутки и то точно при тези от цигански произход. А и той си харесваше циганки. Такива мъже просто нямат голям избор.

Black Sabbath

34.   Ами то както всички нормални хора, те и проститутките избягаха "зад граница" за повече пари. В т.ч. и циганките.

36.   Здравейте! Напълно подкрепям автора! Бил съм около 20 пъти с проститутки, все различни и не мога да кажа добри думи за нито една от тях. Като цяло в България проститутките са прекалено студени, меркантилни, жестоки и груби. Аз съм разговарял с доста хора по темата, включително моряци. В Бразилия например за проститутката е чест и гордост да доведе клиента си до оргазъм, дори да пресрочи времето; подобно било и в други страни.

37.   Авторе, ако отидеш в чужбина, ще видиш че по голямата част от проститутките там са българки и румънки. Нашите майсторки на свирките и тук и там са с едни и същи таланти. Малко им е акъла и освен да надуват мустакати тромпети, за друго не стават.

38.   №34.
Ти казваш;
"Ами то като всички нормални хора, те и проститутките избягаха зад граница".

Чудя се от кога проститутките и циганките, започнаха да ги смятат за нормални хора? !

40.   Напълно подкрепям.
Грозни са, нечистоплътни, мърляви и на всичкото отгоре скъпи.
Имал съм едно-две попадения.
Изобщо не препоръчвам някой да ползва подобни услуги в бг.

41.   До 24
За разлика от българските жени, българските мъже никога не ходят и не се женят за негърки, арабки, афганистанки или някакъв друг род миризливи циганки. Преди няколко години в Германия, един колега немец ми каза; -"Не разбирам, как може българските жени да са толкова различни от българските мъже? До сега никога не съм видял българин да ходи с някоя чернилка. От друга страна, като като видиш някой от боята с бяла жена, в девет случая от десет, е гарантирано да бъде българка." И е точно така!
Как искат българките, нормалните хора да ги уважават?!

42.   41, един веднъж беше обяснил някъде из сайта, че мъжете и жените сме различни по природа. За жените неща като нация, общество, етнос, принадежност са без особено значение. Жената иска здраво поколение, осигуреност, силен мъж и т.н. Прословутите алфа мъже, по които на първосигналните жени им капаят лигите и не се замислят, че такива мъже не могат да ти дадат една истинска и пълна връзка, а само един гол секс и едни голи мускули и най-много да ти направят 1-2 деца и после да я зарежат барабар с децата.

Малко се отклоних, но за жената имат значение не раса, етнос и т.н., а мускули, "мъжкарство". От там нататък дали ще е негър, пакистанец или мъжка горила е без особено значение.

А мъжете - в тяхната природа е да пазят общността, нейната сигурност, безопасност, идентичност. Те от векове са били пазителите, охранителите, лидерите. Човек от друга култура би бил заплаха, защото би предизвикал конфликти, сблъсък на култури, липса на доверие в общността, разединение и т.н.

Българите по начало са с особено запазени инстикти. Ето това, което казваш, е живото доказателство. Други нации са в фругата крайноста и са крайно толератни към всякакви култури. За мен истината е някъде по средата. Българите ми идват прекалено първосигнални, а други нации пък са прекалено толерантни и това им носи прекалено много проблеми, които иначе биха се спестили.

43.   41, това са пълни глупости. Аз съм виждала поне двама българи от моя град с негърки. Подчертавам - българи. Едните са двойка и имат дете даже. Имам и съученик българин с българско име, рус, синеок, който направо припада по циганки, дори ходеше при цигански проститутки. Да не говорим за останалите български мъже, които ползват подобни услуги. Друг съученик открито се възхищаваше на една нвгърка от Медицинския. Виждала съм и българин с азиатка. Не знам защо някои хора тук се опитват да изкарат българските мъже прекрасни и невероятни, а българските жени - гадни и противни. Съжалявам, но не е така, както си го мислиш.

Black Sabbath

44.   Това че българките си падат по цигани е ясно. На никой не му пука, дали ще се чукат с магарета, маймуни или хлебарки. Тяхни са гъзовете и ще ги чешат с който си искат. Това не е проблем. Проблема е, че ги домъкват в България и раждат деца от тях. Само вижте колко маймунчета ще намерите в детските градини. Повечето от тях са жестоки, отмъстителни, хапят, дращят и скубят коси, особенно на русите деца.
Скоро, заради тези малоумнички, България ще заприлича на Мароко и Алжир и диванарска Африка.

45.   Не те знам дали си;
Black Sabbath, White Sabbath или Pink Sabbath. Предполагам че най-вероятно си Gay Sabbath, защото само някоя пренебрегната и нежелана от мъжете жена, може да има такъв увреден манталитет и да мрази мъжкия пол толкова. От злоба се опитваш да ни изкараш нас българите, бах си и боклуците и че чукаме наред всичко което мърда - черни, мургави, мити, немити, миризливи и очукани, защото сме толкова закъсали. - Няма такова нещо. Ако има някой тук който да е загорял и закъсал, и за секс е готов да се чука с всякакви отрепки, това си ти, а не българските мъже. От начина по който пишеш, се вижда че така си се разгонила, а никой не ти обръща внимание.

46.   ДО 45

не те знам от колко време си в сайта, но ѝ намери старите постове да видиш за каква злоба става въпрос. Сега е добрата си версия. От скоро си е намерила приятел и се укроти малко. Иначе беше девствена и злобата ѝ не се траеше. Имаше цели теми оспамени от нея, водеща глупави спорове с дни с всички колко били зле ВСИЧКИ мъже.

48.   Не съм изчела всички коментари,но никой не ви кара да ползвате услугите на проститутки!
Какъв мъж си,ако използваш услуги на долнопробни жени?!
Да,масово са циганки,защото българките като ги почерпиш един "МОЕТ" и са готови.
В България също не са на почит читавите момичета/жени,сега да тръгнем на бойкот срещу вас ли?
Като ви чета в сайта 4,5-цифрените ви месечни заплати ...да ви съжали човек,че и едни 100-200 лв ви се виждат много. :D
ПОВТАРЯМ: Никой не ви кара да ходите на проститутка,сексът не е жизненоважен ,можете да си ударите една ч...я и до там,секс=удоволствие.
СЕКС :
1 - Не се купува!
2 - Не се прави на сила!
3 - Не се правят договорки/компромиси!

49.   Докато се държите така с Бг жените и те ще са точно такива! За 100 кинта каква търсите, много ясно ще е простачка и долнопробна курва! Като искате добро отношение и класа ами изръсете се за гейша! Супер смешно е да искате класа от някой който се продава за мизерни пари! Аз съм женен за азиатка и такова внимание и чистота в отношенията получавам от нея /също и давам такова/, че не ми трябва нищо друго! За да стигнете дотам да търсите подобни услуги... жалка работа! Имате прекрасни жени в Бг, обаче търсите за 100 кинта циганската или румънската въшла магистралка, която също не е виновна че сте и поискали услугите!

50.   48, ако знаеше колко мъже ходят по проститутки, щеше да останеш с отворена уста, включително твои приятели. Аз и моите приятели, познати, сме с висше образование, грижим се за себе си и всички сме ходили. Почти не съм срещал мъж да не е е ходил. Ние искаме секс всеки ден и ако може с различна. Не казвам, че е правилно, но 90 процента от мъжете ходим. Обаче, повечето няма да си признаят.

53.   45, аз не лея злоба, злобата я лееш ти. И не съм казала, че ВСИЧКИ български мъже са закъсали, казах че просто съм виждала български мъже с негърки и циганки, познавам и такива, които ги харесват, нищо повече. Констатирам факти. И не съм казала, че сте миризливи и очукани. Имаш проблем с четенето с разбиране или ти се привижда? От злобният ти коментар личи, че ти си този който е отчаян и озлобен, защото никоя свястна жена не те иска и познай какво - никоя няма и да те пожелае. Съжалявам, българските мъже не сте цвете за мирисане, колкото и да ти се иска. Не че БГ жените
са, но аз поне признавам, че проблем имат и двата пола. И по- полека със злобата, че и проститутките биха избягали от теб.

46, първо, аз не съм злобна и никога не съм била. Изпълнена съм с омраза, има разлика. Второ, не съм изпълнена с омраза, защото съм девствена, умишлено останах девствена до по- късно, докато намеря мъж, с когото да се почувствам сигурна и с когото да си паснем като характери. Търсех определени качества, които липсват на много мъже. Изпълнена съм с омраза, защото дълго време бях отвхърляна от хората и сочена с пръст и то често незаслужено. Имам и доста сериозни семейни проблеми. Девствеността няма общо, но да приятелят ми ме кара да се чувствам добре, плюс това вече съм изморена от Интернет спорове и не намирам смисъл в тях.

Black Sabbath

54.   53, кофти е да си отхвърлен незаслужено. Но все пак преди си беше злобна или поне крайно негативна и нападателна (ако така ти харесва повече, точната формулировка не е от значение), което е разбираемо при тия условия, но не и оправдано да налиташ на злоба на невинни хора из форумите. Но важното е, че поне се укроти напоследък и дано да продължава така.

Но преди на няколко пъти толкова си ме ядосвала и нападала без причина, че ако тогава можех да те докопам на живо, сега нямаше да водим този разговор. както и да е, минало-заминало.

55.   Black Sabbath, ти като девствена къде си тръгнала да коментираш теми свързани със секс? Как разбра, че мъжете не ставали, като никога не си била с мъж??? Няма нищо лошо да си девствена, ама направи сефтето и тогава ела да коментираш. Най-смешни са ми хора които хабер си нямат от темата, ама се бутат да се правят на големи разбирачи и много знаещи. Нищо чудно, че отнасяш подигравки. И си събери мислите, па тогава пиши. Хем си пълна с омраза, хем не бълваш злоба??? Омразата трови мразещия, а не мразения, знаеш ли??? Пълна била с омраза и после се чуди защо хората не я искали, айде де, що ли може да е така???

48, абе ти ли ще ми кажеш секса дали е необходимост или не, теб като те кефи мастурбирай си, прави си скречове, гледай си порно или недей гледа, ако искаш и краставица си купи и си я вкарвай където трябва, ама не ни давай акъл на нас какво да правим, ти мъжката сексуалност не я познаваш и няма как да я познаваш, както аз женската, затова и не съм тръгнал да ви давам акъл какво да правите и с кого, ако искаш си го слагай с 10 мъже, ако искаш стани монахиня и си присади нова ципа, твоя работа, и си гледай твоята работа, а не хорската.

Абе в интернет всеки от всичко разбира и дава акъл кое как да се прави, все едно е някакъв фактор.

56.   До "професионалистите" тук :-), може ли някой да даде дефиниция на "качественно обслужване от проститутка", да стигнем до съгласие първо какво е качество, и тогава да говорим за съотношението качество/цена.

57.   54, и какво като ме докопаш на живо? Нима си мислиш, че ще ти се оставя или че действията ти ще останат безнаказани? И мен са ме обиждали без причина, особено във Vbox7. Била съм к*рва, наркоманка, отпадък и не знам си какво, което не е вярно. Да, прав си, че не е редно да нападам невинни хора, знам че съм виновна, даже преди време се извиних, но и аз съм била невинна и мен са ме нападали, защото бях много свита, защото имах акне и други причини и на такъв човек като мен му отнема време да разбере, че агресията води до агресия.

П. П. някой се представя за мен от известно време, да знаете, че не всички коментари писани под псевдоним Black Sabbath , са мои (този е).

Black Sabbath

58.   57, аз говоря за тогава. Не си мисля, че ще ми се оставиш, а че "неоставянето" щеше да е безрезултатно. Има разлика. Но в крайна какво значение има, то е било тогава. Важното е, че сега си си осъзнала грешката. Всеки греши.

59.   55, първо ти откъде знаеш дали сега съм девствена или не? Гледа ми ципата с лупа ли? Второ, къде писах, че мъжете не стават? Привижда ли ти се, в психоза ли си? Казах, че българските мъже не са цвете за мирисане, както и българските жени. Казах и че има БГ мъже които си падат по негърки и циганки, защото лично познавам такива. Трето, аз съм изпълнена с омраза, а много от хората - със злоба, което е по- лошо и го виждам всеки ден. Как реши, че никой не ме иска? Лично ли ме познаваш, понеже имам връзка и няколко по- близки приятели и ми стигат. Истинските приятели са малко и донякъде умишлено се ограничавам от към 'приятели', защото не искам излишни главоболия с лицемерие и предателства.
Четвърто, теми за секс скоро не съм коментирала, някакъв трол се представя за мен и пише глупости от мое име.

Black Sabbath