Споделена история от Секс и интимност

Възможно ли е да съм бременна?
Здравейте!
Момиче на 17 и половина тук съм да чуя и да потърся различни мнения по този въпрос..
Имам приятел от известно време и с него за пръв път започнах да водя полов живот.
Винаги използваме презерватив. Попринцип никога не си позволявам да правя секс без предпазни мерки, но преди няколко дена когато още бях в цикъл ( 5-6 ден, все още имаше кръв) му позволих да сложи пениса си вътре в мен за около 30 секунди, максимално 1 минута без кондом. Веднага след това го извади и продължихме с презерватив. Както винаги накрая на акта проверих презерватива и всичко беше ОК.
Но ми се въртят мисли в главата дали може да съм бременна, макар и да не е свършвал в мен.
Ще се радвам да чуя ако има хора тук които го правят без кондом и имат ли подобни притеснения.
Знам секс винаги се прави с презерватия освен, ако не си готов за дете. Безопасният секс е най-добрият. Но тъй като приятелят ми настоя да опитаме нещо ново дори и за кратко в момента имам такива мисли в главата.
Благодаря за разбирането!

Коментари

1.   Не си бременна, шанса да си в овулация веднага след цикъл е минимален, а и той дори не е свършвал. Не се филмирай напразно.

2.   Напълно е възможно!
Направо му мислете име...

3.   Според мене е невъзможно

4.   Няма как да си бременна. Обикновенно момичета на които им закъснява или на които момчето им е казало, че е свършило в тях се страхуват. Ти няма от какво. Пък и не е било 2 седмици след цикъл, когато е най-вероятно да може да се забременява.

5.   Няма от какво да се притесняваш. Тези мисли в главата по-добре веднага ги разкарай от главата си, защото в такива филми можеш да се вкараш. За 1 мин няма абсолютно никаква опасност да се случи, каквото и да е било.

6.   С такава сексуална култура нищо чудно, че сме номер едно по аборти.

7.   Стига сте се филмирали, не става така, сложил си го в мене за 1 минута и хоп бременна съм. Не става така.

11.   Те хората като решат да имат бебе, в повечето от случаите се опитват пъти и пъти, за да се получи.

Да, понякога стават непланирани, но реално шансът не е толкова голям.
Да не говорим, около цикъл, когато принципно не би трябвало изобщо да си около овулация.

Живуркай си спокойно.

Братан.