Споделена история от Секс и интимност

Бисексуална ли съм???
Здравейте. Момиче на 17 години съм... Преди съм имала връзка с момчета, дори до преди година харесвах едно, но от едно известно време често изпитвам огромна привързаност към жени/момичета. Дори понякога, запознавам се с някоя жена(в повечето случай по-големи от мен), известно време поддържаме приятелски отношения и дни след това аз чувствам, че съм привързана към нея, липсва ми, правя всичко възможно да се видим, истински щастлива съм около нея, а дори не сме близки, на едно "Здравей - здрасти" сме, но имам нужда от нейното присъствие... А това се случва често, но с различни жени/момичета! Чувствам, че все по - рядко се заглеждам по момчета, а има моменти, в които буквално си харесвам някоя. И дори мога да кажа, че всяка известна личност, която си харесам е жена! Обожавам и да гледам сериали/филми/видеа, в които има две жени във връзка - лесбийки или бисексуални.
Подкрепям ЛГБТ обществото и винаги съм ги подкрепяла.
Не знам дали това ме определя като лесбийка/бисексуална или поне още не съм разбрала! Някой с подобни ситуации и чувства? Съвети?

Коментари

1.   Може да си бисексуална. Ако попаднеш на живо на момиче, което харесва момичета и то вземе, че тe хареса ще разбереш, каква си

2.   Секс правила ли си?

Ако си правила и ти се повръща от кура или ако просто ти е безразлично, не изпитваш никаква наслада, тогава трябва да се чудиш си ли, не си ли.
Привързаността няма нищо общо със сексуалността, също и харесването на известни личности.
Сексуалността е нещо лично, което трябва да потърсиш сама.

Братан.

3.   Ще си позволя на да напиша този коментар и моето мнение по въпроса. Светът тотално се обърка. Бог не е създал мъж за мъж и жена за жена. Всичките тези обратни хора, които си харесват хора от същия пол са толкова побъркани и са в голям грях пред Бога. Не знам дали си бисексуална или лесбийка, но по-добре се осъзнай и влез в релсите на нормалното. А и искам да добавя, че ако някой ти каже, че е нормално да си харесваш хора от същия пол е нормално - не му вярвай, защото това въобще не е така. Освен, че е ужасно грешно, то е и гнусно. Успех!

4.   Така бях и аз като теб. Помисли си дали искаш да целунеш жена и дали би правила секс с нея. Само така би могла да си отговориш на въпроса. Успех иии не се притесняввай! ЛГБТ обществото сме много повече отколкото хората си мислят! :)

5.   Дали си бисексуална или лесбийка можеш да разбереш единствено по това дали си представяш интимни сексуални отношения с жените които ти харесват. Например харесва ти някое момиче много, но би ли желала да правите секс взаимно като си лижете вагините или пък ползвате вибратори една на друга. Истинската лесбийка, ама истинска лесбийка, дори не иска да чуе за мъж. А бисексуалната жена може да прави секс и с жена и с мъж. Ти не казваш с момчетата с които си имала връзки когато сте правили секс как си се яувствала-приятно ли ти беше, изпиваше ли оргазъм. Ако желаната от теб жена иска да й лижеш клитора защото тя по този начин изпитва оргазъм би ли и го правила с най-голямо удоволствие. Отговори на себе си.

7.   Не си попаднала на мъж мойто момиче! Не говоря за 20-22 годишните зайци, които гледат да си го заврът някъде и да се клатят и викат : "Ох, че кеф"! Обърни внимание на "МЪЖ"! Стабилен и отговорен. Като те остави без дъх да лежиш с часове в леглото, пак кажи, че предпочиташ жени. Силикона с батериите не е заместител. Или искаш с пръсти и зеленчуци? Пак ти казвам; намери мъж да те излиже и обърне, и после пак пробвай да мислиш за жена.
Онзи лудия

8.   От Авторката:
До 2 : не не съм правила
До 4: Искам, и двете ги искам.. Някак си имам адската нужда от това в момента