Споделена история от Секс и интимност

Сърди се за глупави неща
Здравейте, не ми се беше случвало досега и ми е доста странно, но, мъжа ми ревнува, ако мастурбирам и поради тази причина не го правя никога, защото той го счита за изневяра. Напоследък го правим малко по – рядко, средно по 1(2) път(и) на седмица две, а на мен ми дойде и цикъла. Тогава бликам от хормони и снощи докато спях сънувах как с мъжа ми правим секс и се събудих, понеже свърших…
Днес му споделих какво е станало и той се нацупи. Един вид пак съм свършила, и това е изневяра… как можело той като ме пипа и по 15 мин да ми трябват да свърша, а докато спя, хоп и свършвам…
Тъпо ми е да ми се цупи така, като малко дете. Аз с какво съм му виновна…

Коментари

1.   Щом си сънувала него, а не някой бивш... той би трябвало да е щастлив мъж, а не нацупен.

2.   И моя е същия и аз затова спрях да му казвам и нещата са наред :)

3.   Хахаха моят пък ревнува от тампони. Всеки луд с номера си.

4.   Номер 3, умолявам те.. кажи, че се шегуваш :D

5.   Аз съм мъж и ще ти кажа, че твоят съпруг, нещо не наред!!! ...
Трябва да отиде да се прегледа! Направо му хлопа дъската! Ей, ... доживях и това нещо да чуя! Просто му се чудя на глупавия акъл! Как може такова нещо бе?
Абсолютно си права, миличка!!! Сърдити се за абсолютно глупави и човешки неща!!! Абе, направо не знам вече, да се смея ли, ... да плача ли!? Нямам думи! Как може бе, как може да има такива "мъже" по света изобщо, които да излагат мъжкото съсловие? Резил!!!
Това, направо не е за вярване!!!
Виж какво, вземи го заведи този човек на психолог, сексолог и на там каквото се сетиш още! Малко да му поприказват, да му изяснят някой работи и да го вкарат малко в пътя!
Да го попросветят, че той по този начин, както е тръгнал, направо ще те стопи!
Намери му малко повече информация из Интернет, или пък му покажи коментарите тук, да попрочете малко и да не се излага повече!
Или пък, виж някой негов приятел, малко той да му разясни нещата и да го очовечи!

6.   5 е прав, прави като 2

7.   Знаеш ли, вече започвам да си мисля, че щом напоследък правите секс по-рядко, значи явно има някакъв проблем. Както казваш: "Напоследък го правим малко по – рядко, средно по 1(2) път(и) на седмица две, а на мен ми дойде и цикъла. "
Вероятно съпругът ти чувства, че при него нещо не е наред в потентността му и е подтиснат от този факт, депресира се, създава си комплекси, и си търси оправдание като набеждава теб, за проблемите си. Дано не съм прав!!!
В никакъв случай обаче, той не постъпва коректно към партньора си! Наистина, ти с какво си му виновна?
Ако има такова нещо, по-добре е да поговориш деликатно с него и от там нататък, да се търси решение на проблема. Ако трябва и е нужно, може да проведе някоя консултация с лекар - уролог, личен лекар или нещо такова.
Може да го срещнеш и с твоя гинеколог ако трябва, за да му разясни и той някой неща.
Кажи му, че ако наистина чувства, че има някакъв сексуален проблем, по-добре е открито да го сподели с теб, а не да те обвинява безпричинно. Кажи му, че заедно по-бързо ще успеете да решите проблема, че ти ще се отнесеш с разбиране, и ще се опиташ да му помогнеш в това.
Пак казвам, дано не съм прав!