Споделена история от Секс и интимност

Аз ли не зная, кое е естествяено и нормално?
Жена на 35 съм. Заедно с приятелката ми бяхме за десет дни на санаториум. И двете сме семейни, тя има две, аз едно дете. По време на лечението в свободното време една група от 7-8 човека заедно ходехме на кафе, на разходки, на вечери и постепенно се оформиха двойки мъж с жена, които се отделиха от групата. Приятелката ми също още от третия ден тръгна с един човек и ми разказа, че просто правят секс, нищо повече. От доста години се познаваме, но не вярвах, че го може това. Аз също бях атакувана през цялото време, но не не се реших. и преди съм имала навиване за връзка, но не е ставало. Не защото съм толкова луда по съпруга си с който всичко си е нормално. Винаги ми е било на ум, как с това ужасно чувство на вина ще се прибираш после вкъщи. Преди да се омъжа съм имала връзки, но след това не. Как можеш да бъдеш интимна с повече от един човек. Зная, че това се случва и то не рядко по света, но, като го видях толкова отблизо с близката ми приятелка, която го приема за нормално се ошашавих. Аз ли съм ненормална???? Смеете ли ми се?

Коментари

1.   Постъпила си правилно като не си се поддала на изкушението. Ако това, което казваш е истина, то ти си достойна жена! Благодаря че още ви има такива.

2.   Ми то е обществена тайна, че санаториумите в България от десетилетия са терени за секс туризъм.

3.   Кой ти е казал, че те са интимни и със съпрузите си? Много от браковете са и без секс... Според модерното мислене, това даже се води "спасяване на връзката", тъй като хората поне си седят заедно, иначе трябва да се разведат.

4.   Сега може би очакваш да ти кажем, че приятелката ти е уличница, а ти си много достойна и морална. Обаче някак си не ми приличаш на такава. Начинът, по който я обсъждаш публично, говори, че лекичко й завиждаш, защото на теб просто не ти е стигнало смелост. Е, така е-едни си живеят живота, а другите ги гледат отстрани, и злобеят, под благовидната маска на морала.

5.   2 - Това не е вярно.

7.   Така е положението със санаториумите. Лекуват успешно и безплодие, пък и напълно безплатно за разлика от инвитрото... Какво лошо има?

9.   Нормалното има различни гледни точки. Ти си си нормална за себе си, но не приемай, че само твоята гледна точка е нормалната. Животът не е само черно бял, за да възприемаш и само твоята гледна точка. За мен са нормални и двете ситуации. Някой хора искат разнообразие, други са традиционалисти... едни учени, други хомеопати и спиритуалисти... нормалното има много измерения, но нито забежките на приятелката ти са ненормални, нито твоята позиция.

10.   :) беше преди доста време. На почивка в балкана, не лечение, най сладкият ми секс в живота. Бях на 21 неомъжена, той близо 20 г по голям, женен. Нито съм го виждала повече, нито ще го видя. Не съжалявам грам.

11.   И аз смятам, че е за уважение начина, по който избираш да мислиш и да живееш живота си. Не мисля, че ти си в грешка или, че от двете позиции, ти си тази, която трябва да се промени.

12.   Постъпила си правилно и да не прозвучи прекалено, но ти се възхищавам за постъпката. Не съм някакъв супер моралист или религиозен човек, но и аз не ги удобрявам тези неща.
Работя от години в чужбина и съм се нагледал на много такива жени като приятелката ти.
Жени с деца и мъже отиват в чужбина и веднага си хващат някой любовник. Веднага като освободени от синджира хукват да се е... ът където си поискат. Някои жени дори са с мъже на възрастта на синовете им. Много се гнуся от такива изруди.

13.   А защо изобщо тряба да класфицираш нещата на "нормални" и "ненормални"?
Ти самата само заради чувството за вина ли не би го направила?
Има хора, за които е ОК и го правят. Има други, за които не е и не го правят... Какъв е пролемът?

14.   Много е страшно т'ва.
Санаториуми, командировки с преспиване... прикрити паравани за сексуални активности, които да си останат там.

Сега ще ти огтоворя много честно и искрено - НЕ, не си нормална.
Което от своя страна не означава, че не си права...
Проблемът е, че нормата се определя от болшинството, а то, изневерява, за жалост.

Хората са твърде подвластни на първичните си усещания и емоции.
Трябва един определен вид хора, които да ги подтиснат умишлено и съзнателно.

Също това е предателство, на доверието, което ти е поверено от някой. Показва много за качествата на един човек.
Бекъм, в едно си интервю, попитан въпроса "Изневеряваш ли? " (на жена си), той отговори "Тя е най-добрият ми приятел? Ти би ли искал да нараниш най-добрия си приятел? ".
Ето така трябва да се третират хората, с които сме във връзка и ДА НЕ СМЕ в такава, ако не чувстваме точно това.

Та, поздравления, че не си поредния парцал, който няма ценности и личностна идеология.

Братан.