Споделена история от Секс и интимност

Личен въпрос.
Здравейте! Следя сайтът от доста време и реших да пусна една тема за нещо, което много ме гложди. Не съм правил секс, а съм на 23, по простата причина, че не съм доволен от дължината на пениса си и започва да ми става голям комплекс. На дължина ми е 14 сантиметра и ме интересуват мнения на мъже и жени. Какви са вашите размери и какво е мнението на жените за този размер? Благодаря!

Коментари

1.   Нямаш никаква причина да се комплексираш. Размерът ти е съвсем нормален. Освен това, лично при мен като жена, размерът никога досега не е оказвал съществено влияние върху удоволствието. Било е хубаво с мъже с по-малък и зле с мъже с по-голям. Доколкото знам, средностатистически повечето мъже в света са с размер около 13-14 см., така че наистина нямаш повод да се комплексираш. Ако това е единствената причина да избягваш все още секса, значи действай.

2.   Моя е също толкова. Направих го за пръв път на твоите години и си мислех, че ми е малък. Какво се оказа обаче? Всичките ни връзки до тоя момент, са се крепили на добрият секс. Бил съм с жени, които имат голяма бройка, а се оказва че съм им бил един от най добрите любовници. Това са глупости пич. Взаимността , това да си пасвате са важните неща. Размерите са за жени с по нестандартни желания.

3.   Ако е за статистиката, моя е 17, но това какво знчение има за теб? Важното е да се чувстваш добре.

4.   Искрено ли? Никога досега не съм вадила линийка преди секс, за да измеря мъжкия атрибут. Това е в кръга на шегата, разбира се.
Размерът ти е нормален и определено е достатъчен, за да задоволи една жена. Нито някоя ще си помисли, че ти е много малък, нито ще го обяви за осмото чудо на света. Нормален мъжки полов член, това е. Темата за мъжкия размер е пълна лудница. Да, размерът има значение, разликата е осезаема, но едни 20 сантиметра не те направят с*кс бог. Жените имаме нужда от внимание в леглото, а не от дълга "шпага". Размерът ти е добър, спри да го мислиш и в никакъв случай не се комплексирай. Влагай страст в леглото и никоя няма да се оплаче, но дори да се оплаче, не размерът ти е бил причината. Действай смело, живей си живота, остави линията в чекмеджето и я използвай само за чертежи.

5.   Перфектен ти е размерът, няма от какво да се притесняваш. Познавам един пич, който ми е споделял, че преди няколко години бил в голяма компания с други момчета (около десетина), почерпили се, заговорили за размери и почнали да си ги мерят. На абсолютно всички им били между 13 и 16 см.

Онези митове, че всеки втори има 20-сантиметров, са само митове. А единиците, които наистина притежават такъв, имат проблеми с намирането на партньорка. Големите пениси причиняват болка. За справка, женската G-точка се намира на около 9-10 сантиметра навътре във влагалището, така че и по-малките размери ни задоволяват. :)

Дано съм била полезна. Желая ти много скоро да намериш своето момиче, с което много да се обичате и да сте щастливи!

Цветелина, 22 г.

6.   На моя приятел дори е по-малък. Но това не ми пречи. Повече целувки и прегръдки. На мен нежност ми трябва, не нещо огромно да се чудя какво да правя. Не се притеснявай.
Ж21

7.   На моя мъж му е 14 см и ми е идеално, даже смело мога да кажа, че не си падам мнго много по надарените мъже. Преди време бях с един 21 сантиметров - какво да кажа, куцо ми беше, болеше ме. Със сегашния макар и по-малък ми е идеален тамън ми влиза и не ме боли.

8.   ОТ АВТОРА - Благодаря ви на всички за коментарите. Много ми помогнахте да си вдигна самочувствието , а и се запознах с момиче с което смятам да го направим. Благодаря отново на всички ви и на сайта ! :)

9.   Има жени които обичат голям пенис и други ,които крият това.

10.   Не разбирам от какво се притесняваш. Размерът ти е повече от идеален. Съгласявам се на 100% с мнението на номер 5. Бъдете здрави с момичето ти, щастливи и се обичайте много!

11.   На приятеля ми му е толкова, и сме заедно почти две години. Така, че не мисля, че размера е от значение толкова колкото си мислите вие можете. Спрете да се комплексирате от такива неща, това много повече ни отблъсква.
И така си ме задоволява чудесно, тоест не се притеснявай толкова.
Успех :)

12.   М30 моя е 17 см и жените го харесват

13.   Ще си призная съвсем честно...досега с нормално надарени партньори оргазъм не съм изпитвала...
В момента обаче съм луднала по един адски харизматичен и невероятно надарен мъж...Прималява ми само при мисълта как прониква в мен...В него ми е надеждата за истинско и споделено удоволствие най-накрая и напълно подкрепям н 9 - не мисля, че ще ме боли от огромен пенис...по-скоро бих припаднала от кеф да се чувствам изпълнена докрай! Май цял живот копнея за голям член без да имам смелостта да си го призная...Не знам дали всички жени сме лакоми до такава степен, но явно за всеки влак си има пътници!

15.   Авторе, какво стана, провървя ли ви с момичето?