Споделена история от Секс и интимност

Бременна или внушение?
Здравейте,
Преди точно 1 седмица с приятеля ми правихме секс за изключително малко време без презерватив и то в началото, не е свършвал в мен. Беше около овулацията. Сега усещам подут корем, болки в яйчниците и леко подути гърди. Възможно ли е да съм бременна и да усещам симптоми толкова рано? Очаквам цикъла си след 1 седмица, но не мисля, че описаните неща са породени от това. Обикновено 2-3 дни преди цикъла усещам болки и също така е сравнително редовен.

Коментари

1.   Не си бременна. Внушаваш си. Няма как да имаш симптоми още преди да имаш някакво закъснение. Изчакай си цикъла и ако ти закъснее със 7-8 дни тогава си купи тест. Много е възможно симптомите, които имаш-болки, подут корем и гърди, да са симптоми на наближаващия цикъл. Спокойно и другия път използвай предпазни средства. С презерватив не се предпазваме само от нежелана бременност, а и от инфекции и болести. Грижи се за себе си и здравето си.

2.   Имаш всички симптоми на бременна и да напълно нормално е да имаш тези симптоми още преди деня на цикъла.

3.   Направи си тест за бременност

4.   Е, вземете да прочетете малко учебника по биология преди да правите секс. За 2-3 вкарвания без презерватив и без свършване няма как да забременеете! Иначе знаеш кво е овулация, ама нищо не знаеш за бременност кога става! Истинските симптоми на бременност няма как да ги има веднага на момента и от 2 вкарвания. По - скоро след 2-3 месеца...евентуално и организмите са различни. Ебете се после ходите и пишете по форумите и сайтовете....аре малко почетете книжки, няма да Ви навреди!

5.   Не вярвам да си бременна. Симптомите на бременност и тези преди цикъл са много сходни, сигурно просто ще ти подрани. Няма как да разбереш, че си бременна седмица след сексуалния акт, то тогава и тестовете няма да отчетат, пък и от няколко вкарвания без презерватив ще е цяло чудо да си забременяла. Изчакай да ти дойде менструацията и ако закъснее, направи тест за бременност. Занапред гледай да не практикуваш секс, след който после ще изпадаш в паника, че очакваш бебе. Ако си плашлива, не рискувай дори малко, за да си запазиш спокойствието.

6.   На колко години сте ти и приятелят ти? Не се ли поинтересувахте какво може да стане преди да правите секс?

7.   Със сигурност си бременна. При мен симптомите бяха същите. Честито!

8.   Може ли да пускаш тема тук за такова нещо. Направи си тест и следващия път използвай презерватив.

9.   Имай предвид, че много жени буквално са "раждали" от самовнушение (е, разбира се, само топла вода, без бебе...). Развиват всички симптоми на бременоста, тръгват да раждат, контракции, и... накрая им изтичат водите и до там!
Имаш много богато въображене! Понякога хората работят усилено година или две, и бебето все не става и не става. А ти от първия половин път и си готова! Е, понякога и така става, но толкова рядко, че не си заслужава дори да се мисли колко...