Споделена история от Секс и интимност

Станах много сексуална
Здравейте, нямам с кого да споделя всичко това, поради което се обърнах към вас. От около месец и нещо се чувствам различно. Принципно съм много сензитивна, но вече и малки докосвания ме възбуждат. Постоянно мисля за секс. За всевъзможни начини, чувствам, че бих пробвала всичко. Когато мастурбирам, изгарям от удоволствие, не издържам без да стена, а приятелките ми все споделят, че не било кой знае какво и изобщо не са звучни.. Изпитвам постоянно желание, бях на почивка с родителите си и по улицата оглеждах и момчета и дори момичета (не ме разбирайте погрешно, аз съм хетеросексуална, но напоследък бих приела ласки дори от някои представителки на своя пол). Искам постоянно да ме докосват, не знам дали това е нормално. Тялото ми твърде лесно откликва и съм постоянно влажна. Какво е вашето мнение?

Момиче на 17

Коментари

1.   Моето мнение е, че просто си сексуално незадоволена млада жена. Нищо ненормално, намери си мъж за секс и ще ти мине. Пази се от полово предавани болести и бременност. Банално, но това разрушава живота на много водени от хормоните си хора. Иначе, лошо няма. Щеше да е ненормално ако нямаше нагон на 17 г.
ж34

2.   Понеже при повечето жени не става по този въздушно-капков път като при повечето мъже,ще го кажа така-авторката всъщност е авторче с развинтена фантазия

3.   Думата "ласки" съм АБСОЛЮТНО сигурен, че не се използва от никой роден след 1980-та...

Братан.

4.   До НОМЕР 3
Що пък да не се ползва ? А с каква друга дума да я замести ? Кратко, точно и ясно - ласка. Много хубава дума е, даже.

5.   Братанчо пак се изпразни на сухо и каза "тежката" си дума.

6.   Братанчо, много си умен бре. То затва в форума на бг мамма те насмотват яко!

8.   Внимавай какво правиш, моето момиче! Намери с някой да правиш секс, но давай отзад толкова рано. Не прави тази грешка! Изчаакай поне до 23-25 за анал. Засърбили те веднъж, няма да спреш. А си още много малка да ти порят дупето.
Ж 46

9.   На всяка тема в този раздел в коментарите виждам поне двама индивида, които винаги се изказват със тезата за "педофила дето си бие докато пише". Кво нередно според вас има тук? Ама така е, като давате съвети за секс пък не правите хахахахаха

10.   Братане, нищо, че си под нов псевдоним, ние те знеме кой си.
Относно темата, напълно нормално е за възраста си, наслаждавай се на моментите.

Драган Вительо

11.   Аз пък да ви кажа, Братан си е много прав. ;) И сляпо куче може да забележи старческия начин на изразяване. ;)

12.   Подкрепям коментарът на Братан,защото никога не съм виждала думите:"бих приела ласки дори от някои представителки на своя пол" да се използват от млади,та камо ли от "деца" по на 17 години. :)
Няма да е лъжа,че повечето коментатори са мъже,защо някой да не напише нещо провокиращо?
Очаква се темата да има много коментари,след като е замесено момиче и то в тийн възраст.

13.   Не знам за Братан, не ме интересува, но като чета темите и на мен ми прави впечатление, че някои звучат фалшиво, уж написани от тийнейджъри, а пък езикът, стилът съвсем не са като на младите. Някъде се повтарят цели фрази, че даже с правописните грешки.Сигурно има хора, които това ги забавлява като не могат да намерят нещо по-смислено.

14.   Просто си намери приятел, дали за сериозна връзка или за секс.
И какъв е проблемът в думата "ласки"? Аз също съм я ползвала, макар и не много, но съм на 21. Има хора на всякаква възраст, които я ползват.

Black Sabbath

16.   До 12. Е, зависи от средата, в която се движеш. На мен 22 годишно момиче ми е казвало "умирам за твойте ласки и милувки", но тя е интелигентна с друго възпитание и богата обща и езикова култура.

18.   От авторката: Благодаря ви за коментарите, наистина ме успокоихте.
А до хората с абсурдни коментари искам само да кажа, че не знам с какви общувате, но за ваше сведение сме в публичен форум и пиша по деликатен въпрос, което означава, че не мога да ползвам най-бруталните думи в описанията. Ако си търсите груби порно истории, мястото ви не е тук ;)

19.   Абе ей, простаци. На момичето не му трябват коментари от надървени чичковци, укротете се. Още не разбирам защо модераторите одобряват същества като вас да спамят в хубия сайт и да си избиват личностните извращения по малки момичета и момчета.

Авторке, не се притеснявай за нищо. Просто си по-чувствена трябва да се радваш, изпитваш по-голямо удоволствие ще водиш страхотен сексуален живот, когато ти дойде времето.

21.   Твърденията за фалшивата история се потвърдиха, а именно в коментар 19, в който се представя за страничен коментатор, а пък в 18 е "авторката".
Хашовете не лъжат, за разликата от развинтените фантазии на разни "мъже". ;)

Щях да си направя труда да коментирам изказът на "авторката", но вече е безсмислено, след като си пише коментарите сам.

В сподели. нет има раздел - Измислени истории, само да дам информация за авторчето на темата, както и на останалите като него.

22.   Авторката е с шизофрения - пише и си отговаря сама. Мила авторке, пий си хапчетата.

23.   Ами като си станала толкова сексуална, карай на ред и хич да не ти пука. Не ги слушай другите - завиждат ти.

Winterfire

24.   Авторче, , не знам дали си много сексуално, но не си много в ред, щом започна и само да си пишеш коментари по темата. Явно си се разсеяло с мастурбациите и мисли за надървените чичовци, че забрави за хаш тага. Пусни си порно, иди на плаж, въобще, намери си занимание и спри да спамиш хубавия сайт с глупости.