Споделена история от Секс и интимност

Приятелката ми иска да свършвам в нея след секс
Здравейте! Имам няколко въпроса към вас и ще се радвам да ми помогнете с отговорите!
Аз съм мъж на 24 години и с моята приятелка, която е на 20, сме заедно вече от 4 години. Обаче има един проблем, ако мога изобщо да го нарека проблем и той е, че нея я е гнус от сперма и затова не иска да свършвам по тялото, в устата или където и да е, а само вътре в нея. Никога до сега не ми е правила орална любов, защото я е гнус и аз естествено не я насилвам да ми прави. Преди секс аз я задоволявам няколко минути с език и на нея много и харесва. Честно да си кажа не мисля, че на тези години съм готов да ставам баща, а дори и за презерватив не иска да чуе изобщо. Свършвал съм в нея няколко пъти и засега не е забременяла. На нея не и е като фикс идея да забременее, но ако се било случило, нямала нищо против. Искам да ви попитам какво да направя в този случай, тъй както казах не ми се става баща на тези години. Да я оставя ли и да си търся друга, с която да правиме секс с презерватив и да не се притесняваме от евентуално забременяване или да продължа връзката си с нея - просто не знам какво да правя вече! Моля за адекватни отговори по темата и ако някой е изпадал в подобна ситуация, нега сподели какво е направил в случая!

Коментари

1.   E защо се притесняваш от забременяване? Не я ли обичаш? Не искате ли, да създадете дете заедно?

2.   Съзнателно иска да те обвърже и да забременее. Не е нормално момиче, което не цели бременност, да не ползва никакви предпазни средства. Ако продължаваш да свършваш с нея без презерватив рано или късно ще забременее - тогава алтернативите ще са да се ожениш за нея или да я убеждаваш за аборт и да живеете с последствията, или да я зарежеш бременна. Сигурен ли си, че искаш да се вкарваш в такъв филм на 24 години?

3.   Братле, ако ще я оставяш заради един секс- не струваш...сексът ли е важен в една връзка, а? Замисли се

4.   Чакай сега, вие четири години ли го играете на човешки самосвал?
И не е забременяала? То няма да забременее никога, защото някой от вас има проблем...

Като я напълниш, после кой я бърше, щото то си покапва?

Братан.

5.   Бахти лепкавата манипулаторка. Тая да не е от грозниците, които като се докопат до някой и му стягат примка на вратлето и стискат ли стискат с тръшкане и манипулации? Жена съм между другото.

6.   Баламосва те. Иска да има дете от теб. Щом ти не искаш и бий шута преди да сте създали поредното нещастно малко същество.

7.   Кажи й да пие противозачатъчни.

8.   Много голяма грешка е да правиш дете за което не си готов. Всеки може всичко да ти каже, но е важно да си наясно със себе си и да не позволяваш да те използват по този начин. Black Sabbath

9.   Първо тя ти прави намек ама си плосък и не го хващаш :D. Не й било идея да забременее да бе да.
Второ остави момичето да си намери истински мъж, ако заради единия секс ще прежалиш 4г връзка сори ама не я обичаш. За противозачатачни не си ли чувал, не можеш ли да свършваш в нщо друго(ддз пластмасова чашка или нещо от тоя род). Просто, ако обичаш някой има начини.
Ж 22

10.   Ду 22

Виш сяя...

Тъй връзките са любов, секс и доверие. Ако липсва едно, значи не става. Те са си имали 4 години, било си им е префектно, ама ся свърши. Да се радват, че са имали хубави моме ти и толкоз, не да тефтунят тука.

11.   9 - Да свършва в пластмасова чашка? И какво, да кара момичето да пие от нея със сламка ли? Black Sabbath

12.   Аа ще ставаш баща скоро

13.   Абе пич свършвай си в шепата като мен, хем не се цапа миеш се и готово.

14.   Ами нали знаеш, свършваш ли вътре рано или късно ще забременее.... всяко едно свършване е шанс за бременност. Едва ли приятелката ти и се правят аборти просто така за единия кеф вътре.... едва ли.
Иска да те върже 100%, а ти си се хванал на въдицата и то толкова плитко.

16.   И аз имах такава приятелка, но нея не я беше гнус от спермата, ама никак. Първата разлика с твоя случай е, че аз бях на 32, а тя на 30. И двамата имахме не малък опит. И втората разлика е, че тя искаше да свършвам в нея, но не отпред, а в дупето. На края харесваше да влизам за малко отзад и да свършвам.

17.   Номер 5 ти ме разби...
Кратко и ясно си описала приятелката ми.

18.   Според мен, тя иска да забременее и по този начин да те притисне да се ожените.

19.   Ти нормален ли си ? Връзка 4 години и ще зарежеш приятелката си само защото иска да свършваш в нея? За теб цялата връзка само секс ли е?

20.   Според мен си я лепкай. Питай я и за анално и отзад свършвай.

Узун.

21.   "На нея не и е като фикс идея да забременее, но ако се било случило, нямала нищо против. " - Какво по ясно обяснение искаш, тя ти го е казала точно, няма нищо против да забременее!? А жена която иска да забременее, иска всяка капка сперма да си влезе на точното място, това прави и жената до тебе. Ако ти харесва това момиче и му имаш доверие, точно сега е времето да имате дете. Това е най щастливият период за мъжа, може да чука на воля, без да се съобразява с нищо, тъпчи и стреляй.

22.   Ти ако я обичаш, няма да искаш да я оставиш.
А от друга страна приятелката ти е много странна. Дори да си имате едно дете, после проблема ще се повтори и 10 деца ли ще имате с това свършване вътре? Нека си вземе хапчета.

23.   На 24 години да не си готов за баща, това е притеснително. :) На 40 години ще бъдеш готов? Ти просто не обичаш това момиче, кажи и го че си поредния бройкаджия и проблема ще ти се реши.

Усмивката

24.   Да правим, не Да правимЕ!

25.   24, както се говори в София е най-правилно. От провинцията ако говорят мьеко, според софиянци това е знак за селяния и причина за омраза, обаче ако шопите казват масово "нЕкой" или "правимЕ", всичко е точно.

26.   Повечето коментари за нищо не стават.
Момче, поговори с нея, казваш: или презррватив, или кай! И мен ме е гнус от сперма, но и презерватив съм ползвала и противозачатъчни съм пила.
Но те съветвам ти да не й се доверяваш, ако каже, че ще пие противозачатъчни. Тя щом до сега не е предложила, явно наистина иска бебе. По-добре ти си се пази с презерватив и не се доверявай на нея.

27.   Щом като иска да се празниш внея, означава че иска дете от теб и по този начин да те върже да се ожените. Следващия път и направи една приятна изненада. Като усетиш че ти идва, извади го и и го забий в задния двор и се изпразни там.