Споделена история от Секс и интимност

Мъжете по време на секс
Здравейте. Наскоро имах разговор с една моя приятелка. Сподели ми, че момче и е казало, че се кефи на това как на момичетата ни е приятно през цялото време, а на тях им е приятно само докато свършват.
Наистина ли чувствате удоволствие само когато свършвате?

Коментари

1.   Отговорът е във въпроса ти. Говориш за момче. От доста години не съм момче и при мен не е така. Изпитвам удоволствие при пред играта,по време на секса,когато доставям на жената удоволствие,без значение от играта,при свършването и на двама ни,и отново когато я подновим. Мъж и момче е доста далечно разбиране.

2.   Не. Това с а глупости и това, че ти вместо да прочетеш и се заинтересуваш малко, най-малкото с помоща на гугъл, питаш тук, не говори добре за твоята сексуалноа култура.

3.   Към н2. Сексуалната култура съвсем не е най-важното нещо, че да "разучавам". На моите години тия " разучаващите" вече са с по 20 момчета зад гърба си и аборти.

4.   Странно, и на мен са ми го казвали, конкретно мъж на 30 години. Помня, че бях доста учудена, защото при мен определено не е така. Не ми звъчи съвсем логично, все пак ерекцията сама по себе си трябва да е удоволствие. Но не съм разпитвала повече, защото малко тъпо, ако наистина е вярно. (Става дума за чисто физическото усещане на удоволствие / възбуда, не просто да ти е приятно и да се кефиш на случващото се.

5.   И аз съм го чувала от един 20-годишен.

6.   До номер 3 от номер 2. Сексуалната култура е достатъчно важна за да си заслужава разучаването. То си е вид грамотност. Не бъркай грамотността със бройките. И какво лошо има да знаеш какво ти харесва и какво не и да приемеш, че както за теб е нормално (предполагам) да си с един партниор, то е нормално и за другите да са с 3, 5, 9...20. Все пак човекът не е моногамен по природа, а е моногамен по принуда. А сексуалната грамотност не зависи от бройките(проститутките ги ограмотяват, а не обратното, нали). Та аргументацията ти не струва по отношение на бройкте, като моят призив пак си остава същия: Не питай по форумите сулю и пулю, а отдели време и чети. И без друго нищо не губиш ако четеш, дори напротив.

7.   Ако жената им харесва ще харесват секса по цялото време. Ако е само за нагона-едва ли.

8.   Нещо не си разбрала. Не "само когато", а докато. Хем ти го е казала и ти пак си го преиначаваш. От началото до свършването - това е докато. А твоето разбиране само когато как си го обясняваш? Напрягаш се без да ти е хубаво (странно защо ли е възбуден) и изведнъж му става хубаво за малко.

11.   Зависи от визията на жената. Ако е много секси и свършиш ще искаш пак да го вдигнеш и да продължиш. Възбудата се диктува от мозъка

12.   Авторке от твоя сексуален опит с мъжете още ли не си разбрала кога мъжете изпитват удоволствие. Ти много добре знаеш, но тук се правиш на невинна. Хайде стига с твоите номера. Сега да не кажеш, че си още девствена. Омръзна ми да чета за твоята девственост на 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21 и дори и на 24 години.

13.   Удоволствието при мъжа е от възбудата, през ерекцията до изпразването. Всичко е силно и невероятно като възприятие и усещане. Сексуалния мотив- възбудата, колкото е по- дълбока, толкова по- силна е ерекцията. Следва поддържането на ерекцията, стимулирането, същинския акт и в последствие завършек- кулминация при мъжа. Най- силния момент, освобождаването и блаженството в остатъчна конвулсия затихваща до отпадналост.

14.   При мен е така, по време на секс не изпитвам нищо, само при свършване. Мен ми доставя удоволствие да гледам момичето как й е кеф.

15.   8, Стига писа. Пий си хапчетата. Black Sabbath

16.   Същото както и при вас жените, ерекцията на пениса е еквивалентна на тази на клитора и усещането е същото.

17.   До 16

Не е същото. Клиторът е многократно по-чувствителен спрямо главичката на пениса. Не помня точните числа на нервните окончания, но на клитора, мисля, че са 8000.

18.   №8 ви го е написал, има разлика от - докато и от - само. Естествено, че след като се изпразни желанието за секс изчезва, не е ли същото и при жените, след оргазъма нима ви е гот да се пипа клиторът ви?

19.   #18, като свърша, ако продължи да ми се пипа клиторът, получавам още няколко вълни удоволствие. И може да продължи да се стимулира, докато пак получа оргазъм. А вагината пък е още по-чувствителна след оргазъм, тоест ако мъжът продължава да действа, удоволствието е дори по-силно.

Момчето е казало, че само докато свършва (демек, по време на оргазма) изпитва удоволствие. И е отбелязало, че му се иска да е през цялото време на акта. Може би неговият случай не е при всички, но явно го има и това.

20.   Моят приятел ми е казвал, че свършването е пика на удоволствието, но иначе през цвлото време е приятно. Обяснявал ми е, че свършването е като десерта най-хубавото което идва накрая. :D
Веси 19