Споделена история от Секс и интимност

Дилема.. Един от двамата?.. Или пък и двамата?
Здравейте.. Да оставим годините и подробностите на страна и направо към проблема.. Имам си приятел от г/д 2 месеца. Неговият най-добър приятел е и мой добър приятел, но проблема е, че напоследък започна да ме привлича супер много... Приятелят ми ме ревнува от него доста, но наистина не мисля, че съм показала за какво всъщност си фантазирам, а и само най-добрата ми приятелка знае и до някаква степен ме съди за това, но всички знаем, че е трудно да устоиш на желанията си, колкото и да се опитваш. Не искам да има скарани, не искам да има и наранени. Алчен човек съм явно... искам повече от това, което имам. Искам да имам единия, но не искам да губя другия. Егоистична от моя страна, но факт. Посъветвайте ме, малко различни мнения в момента ще ми дойдат много добре.. :/

Благодаря ви, предварително!

Коментари

1.   Преспи с неговия приятел и му го кажете, че да се отърве горкия човек от вас.

2.   Ще кажа само едно... да ме пази Бог от к*рви, че като гледам последните 30-40 теми доста се навъдихте. Хахахаха имаш си приятел какво искаш толкова друго? По - добре остави сегашния си приятел и ходи се *би където искаш. Защо трябва да нараняваш момчето, че и с най - добрия му приятел? Я си помисли ако твоят приятел иска да и**ука приятелката ти как ще се почувстваш? Не ми се мисли, че такива момичета/жени после ще създават семейства и как ще обесняват на децата си кое е хубаво и кое не... УЖАС пълно е с парцали.

3.   ами много глупаво поведение. Не вярвам, че приятелят му ще спи с теб. Фантазията е едно, реалността е друго - предлагам ти за теб този човек да остане само фантазия и спри да споделяш такива неща на „приятелки“ - само това чакат и в един момент ще ти забие нож в гърба, твоето момче ще го обере тогава

4.   Не забравяй, че мъжете са по-солидарни от нас жените. След като му е най-добър приятел най-вероятно няма да преспи с теб. Нищо чудно и да му разкаже за мераците ти и после от много алчност да останеш сама ;)

5.   Обмисли какво точно искаш, какви могат да бъдат последиците и какво си готова да загубиш. Не съм моралистка като по-горните, нищо човешко не ми е чуждо, но все пак внимавай. Не за друго а за да не съжаляваш после. Ако връзката с приятеля ти дава всичко, преглътни изкушението с другия. Все пак той му е приятел. А дори и връзката ти да куца.. има толкова много други мъже.

6.   Има и трети вариант. Предложи им да направите тройка. За теб ще е превъзходно, а и те не биха ти отказали.. Има страстни семейни жени, които убеждават съпруга си да правят групов секс с чужд мъж.. Животът е кратък-стига с тези селски предразсъдъци и разни морални задръжки..

7.   Хаха номер 1, това беше много готино изказване :P И аз така мисля... И аман от не знаещи какво искат жени (аз също съм жена, но слава Богу не такава и се гордея с това)!

8.   story girl... :)

Е не съм твърдяла, че съм светица, нали? Имам си своите черти в характера си, които не обичам особено, но някои просто не мога да променя. Не знаех, че всяка втора жена, която се чувства привлечена от някой е к**ва, просто мисля, че вие почнахте прекалено често да използвате тази дума, дори когато няма нищо общо със случая, нито пък с жената! Нима ние или някой друг може да реши кой какви чувства да предизвиква у нас? ЕДВА ЛИ.. Има кой да ме съди, а и сама го правя, не харесвам, че се получават така нещата, но уви, няма да се променят скоро. Преживявала съм изневери.. прощавала съм, забравяла съм, приемала съм ги гневно, отмъщавала съм със същото, не съм прощавала, прекратявала съм връзки заради това. Сега пак ми кажете, че не мога и аз да си го позволя поне веднъж? Да помисля веднъж за себе си.. На всичките ограничени, които още търсят значението на думите к**ва, лека жена и други от сорта не изявявам желание да чета вашите мнения, след като не разбирате явно не сте били в подобна ситуация, така че хората, които нямат опит в областта най-учтиво ще ги помоля да не изказват мнение, то пък е адски интересно да си светец през целия си живот щото.. :) На другите благодаря ви за съветите.. Знам, че е грешка, но може би е от онези грешки, които просто трябва да се направят, за да се изяснят и чувства и всичко..

9.   Да, подкрепям мнението за тройка, а ако се появи и още някой може четворка, петица и т.н.т.А да имаш симпатична приятелка? Щото и с нея става - изобщо я си спретнете летен секс-купон.

10.   Ако толкова ти се иска, просто го направи. Предварително обаче трябва да обмислиш всичко до най-малките подробности, защото вероятността приятеля ти да разбере е доста голяма. Ако си готова да приемеш последиците от разкриването на действията ти, не виждам какво може да те спре. В противен случай по-добре си кротувай.
Предложената по-горе тройка също е възможност, която може да се обмисли, но тук терена е доста хлъзгав и като нищо може да се озовеш на място, на което не искаш да бъдеш.
И накрая, не се впечатлявай много от нападките. Свят различен и хора - разни. Живота си е твой и мисля, че е редно да го живееш както ти харесва на теб, а не на някой друг. Желая ти късмет.

11.   Номер 7, радвам се че те развеселих :Р. Но все пак, аз не искам дори и да виждам човек като авторката. Пък тука разни хора ще ми говорят за остарели селски идеали и какво ли не. Всичко знаем каква гейска оргия е било в Рим по време на империята, както и други антични градове като Содом. Вижда се, че и сега живеем в болно общество... уви ние си мислим, че човечеството е велико.

12.   Не съм моралистка (поне не в голяма степен), но това би било МНОГО подло...
И още нещо - гледай от два стола да не паднеш на земята :)

13.   Изходът на твоя проблем е изключително лесен. Според мен трябва да признаеш на гаджето си, че си шаврантия по душа и този пожар между кълките ти, не можа да го загаси само един маркуч. Директно го оферирай за тройка с неговия най-добър приятел. Ще се изкефят максимално, ще заздряват мъжкото приятелство между тях посредством ашладисването на една и съща слива, а ти ще си запълниш качествено дупките. Е, някои ще започнат да викат, че си миндил, ама то си е така, та не виждам, защо да се тревожиш...

14.   От №2

Аз много добре знам значението да думите които използвах по - горе. И също са ми изневерявали и все още се опитвам да простя, но е много болезнено и трудно. За това казвам, че е подло от твоя страна и аз мислех да си го върна, но за какво? Да ми излезе име, че съм лесна и т. н не си струва. А и щом имаш желания към друг едвали чувствата ти са толкова искрени към приятеля ти. Това ще го нарани ужасно много и дори после да съжаляваш едва ли ще получиш прошка. Напълно съм съгласна с №13 той го каза най - точно. Не се сърди на такива коментари искаш мнение получаваш го :)

15.   Не, не ми пречат нападките, просто търся мнения относно как да постъпя, а не какво впечатление си вадят хората за мен. Не съм изневерила, все още и не съм направила нищо, което да ме оприличава дори на лека жена.. Всеки се изкушава от околното, но в подобни ситуации трябва да избираш дали да си угодиш поне веднъж или отново да мислиш за другите....

16.   Аз съм номер 7 и съм напълно съгласна с номер 11. Подкрепям напълно изказването ти:)