Споделена история от Секс и интимност

Вагинопластика
Живея в малък крайморски град. Както знаете през лятото морето привлича много хора от цяла Европа и разбира се много българи. Винаги през лятото ходя редовно на плажовете. На 19 години съм. Не искам да се хваля но момчетата на плажовете ме харесват. Правят ми комплименти и искат да се запознаем. Аз откликвам на някои от тях, но когато ми предложат среща аз се чувствам много неудобно и измислям причини защо не мога да приема тяхната покана. Проблема е от интимна гледна точка. Още съм девствена и от 2,3 години много ми се иска да започна да правя секс с някои от тези момчета които ме харесват, но имам един голям проблем. Не си харесвам вагината, по-точно срамните устни на вагината ми. Колкото и пъти да си погледна вагината виждам едни големи несиметрични и накъдрени срамни устни. Тези срамни устни ми създават голям комплекс. Представям си ако имам приятел и той поиска да ми прави орална любов и като ме погледне там долу със сигурност ще се отврати и ще се откаже от всякаква орална любов, а това ще ме унищожи психически. Затова съм още девствена, а не че се правя на много скромна. Не мога да се отпусна психически и това ми е големия проблем. Мастурбирам от доста години и с това се задоволявам. А толкова много вече искам да правя секс.

Наскоро прочетох в Гугъл, че в някои държави и по-специално в Австралия правят пластична хирургия за разкрасяване на вагината. Операцията била намаляване на размера на срамните устни като прави женските гениталии по-малки и по-симетрични. Точно от такава операция и аз имам нужда. В статията се казваше, че само през миналата година в Австралия са направени 1,150 такива операции на момичета от 18 до 24 годишна възраст. Значи не съм само аз която има комплекс с вагината си. Бих искала да имам приятна на глед вагина и момчето с което бих имала интимна връзка като ме погледне там долу да се възхищава и наслаждава когато ми прави орална любов, както и аз на него да правя орална. Ако знаете колко много си фантазирам за такъв секс. Но къде да намеря такъв Доктор, който да е някъде по-близо до морето. За цената дори няма да го правя на въпрос, ще се заробя финансово ако трябва, но искам да имам нормална приятна за гледане вагина. Млада съм още и страшно много ми липсва секс с момче.
Ако някоя от вас знае къде има такива доктори за такава операция много ви моля да споделите.
Надявам се модераторите да проявят разбиране за моя проблем и да публикуват историята ми.

Коментари

1.   Споко, ако си красива и готина с чувство за хумор не ти трябват никакви операции.Те са скъпи и опасни. Сигурен съм че от 10 момчета, само 1 или 2 ще забележи за твоя проблем, даже може и да им хареса.Ние момчетата си падаме по по-екзотични вагини :D

2.   Ама ти нормална ли си ? Аз мисла че си насаждаш комплекс какъвто всъщност нямаш. Казва се лабиопластика и не мисля че иваш нужда от това. Просто като се влюбиш и спиш с някого и те харесва такава каквато си ще се откажеш от тия тъпотии. Не прави глупости момиче.

3.   Увиснали ли са малките срамни устни като репички, ако да то това се нарича лабиопластика.

4.   Защо се занимаваш с глупости и си набиваш комплекси? Аз не знам да има идеал за вагина още. Всеки харесва различни неща, може пък някой да те хареса повече, заради това. Замисляла ли си се, че подобни операции могат да ти намалят чувствителността или да имат някакви други брутални странични ефекти? Дали си струва да рискуваш за такава глупост?

5.   Хахаха и после нямало такова нещо като лека жена. Буквално искаш да станеш курва само дето няма да ти плащат...За какво мислиш идват рускини и т.н. по плажовете а ко не за кур ? Ти си същата , само дето си българка и това е супер отвратително и гнусно....Дано мъжете стоят далеч от теб.

6.   Това, което възбужда мъжа, моето момиче не е самата вагина, а фактът, че му я показваш. Когато видя срамни устни и орез ум не ми минава да изследвам формата и симетричността им, единственото, което искам е да ги разтворя.

7.   О , те мъжете няма да мислят като теб , на тях им харесват женските части , не мисля че един мъж би реагирал по описания начин . Няма перфектна вагина , а любима жена .

8.   Не ги слушай. Следвай мечтите си, не оставяй някой да ти казва какво не може да правиш.

9.   И при мен малките срамни устни са големи и несиметрични. На твоята възраст не можех да си представя да се съблека пред някой мъж и като теб мислех за пластични операции. После започнах да чета по форуми, че много жени имат подобен "проблем", но не ги е срам и са го приели. Започнах да разглеждам и снимки. Дори имаше мнения на доста мъже, които харесват такива срамни устни. С времето реших, че няма да се занимавам с глупости и спрях да се вторачвам в този дефект. Била съм с няколко мъже преди да се омъжа и никой никога не е споменавал нещо по въпроса. Първият ми беше и той комплекар като мен и веднъж му споменах, че това ми е проблем, а той каза: "На теб срамните ти устни са големи, на мен пък пишката ми е малка". В интерес на истината си беше така, но интересното е, че аз не я намирах за малка, преди той да го каже. Така че ако се приемеш такава, каквато си, и не натъртваш на проблема, никой дори няма да забележи. Всяко тяло е различно, несиметрично и не е перфектно. В това се крие чарът на всеки човек.

10.   Ти сериозно ли искаш да си направиш сефтето с гларус, когото не познаваш? Според мен мозъкопластика ще ти е по-полезна.

12.   за вагинопластика само д-р Джунков от Пирогов. Лично съм се убедила в това. Много е добър.

13.   Правилн. Никой не иска висяща слива, не слушай какво старите чанти тук ръсят.

15.   Аз лично не харесвам такива устни като твоите предпочитам вагини които са затворени, малки и прибрани. Наскоро една жена писа по темата и даде много ценна информация намери поста и и прочети успех.

16.   И аз не харесвам вагини с висящи кожи. Ако ще я предлагаш, я поукраси малко, че да не станеш за резил. Оправи си и циците, ако са малки, несиметрични и с недобър овал. Също и джуките трябва да са напомпани, че да могат да лапат хубаво. Не се излагай с тия смешни путка, цици и джуки.

17.   Ееее, последните 3 коментара са отвратителни - ало, модове, спазвайте собствените си правила!

18.   17, всеки си има вкус и никое правило не е нарушено. Това, че твоята вагина е със стърчащи кожи, не означава, че не можем да изразим мнение.

19.   Всяка вагина има стърчащи кожи. И, да, не са красиви, но какво да се прави... Не всички имаме по 1000 лв, за да си ги махнем. И, да, поне 90% от жените са с такива вагини. Така ни е създала природата.

Големите цици пък принадлежат на дебелите. Аз съм слаба, с малки и си ми харесват страшно много. На слаба фигура, не подхождат вимета. Имам, обаче, големи джуки (естествени) и не са създадени, за да духам с тях, така че не го правя. Не съм и длъжна. Устата ми е девствена. :)
Обичам се такава, каквато съм и правя с тялото си това, което ми харесва. Не съм почитателка на извращенията.
Хайде, оплюйте ме.

20.   17 до 16/18
Първо: не нужно да имам като описаните лабии и вагина изобщо, за да се възмутя от грозните ти изказвания, и че модераторите ги толерират.
Второ: коментарите ти са вулгарни, просташки и изключително обидни за авторката и всички жени, а и за мъжете - излагаш пола си с липсата си на възпитание. Трето: нарушаваш правилата не само на този сайт, а и не знаеш как да се държиш във интернет пространството - за нетикет явно не си чувал. 17 до 16/18
Първо: не нужно да имам като описаните лабии и вагина изобщо, за да се възмутя от грозните ти изказвания, и че модераторите ги толерират.
Второ: коментарите ти са вулгарни, просташки и изключително обидни за авторката и всички жени, а и за мъжете - излагаш пола си с липсата си на възпитание. Трето: нарушаваш правилата не само на този сайт, а и не знаеш как да се държиш във интернет пространството - за нетикет явно не си чувал.

21.   Първо: ти изобщо не разбра какво исках да кажа. Ако малко вникнеш в коментара ми, ще разбереш истинския му смисъл, който е предназначен за авторката. Съвсем целенасочено използвах този подход.

Второ: за Нетикет наистина не съм чувал и ще съм благодарен да ми обясниш какво е нетикет, защото такава дума в речника не открих.

Трето: нямаше нужда да пишеш два пъти едно и също.

Четвърто: човек, когато реагира така, обикновено е, защото се е припознал.

Пето: кое точно правило на сайта нарушавам? Ако беше така нямаше да бъда публикуван.

22.   За мен всяка вагина е красива и ме възбужда сурер яко,както и всякакъв тип гърди,като харесвам жената не я деля на части,защото обичам всичко в нея,така че да не ти пука,няма смисъл да се оперираш за глупости, всеки нармален мъж ще се изкефи на вагината ти точно каквато е!

23.   Е и аз реших, че коментара няма за цел да усмее несъвършенствата на жените, просто иска да каже че няма съвършенни неща и да не се вглежда толкова. И аз бих казала, да прави каквото и се иска и да не се вглежда в детайли.

25.   Авторке, извинявай, ама пълни глупости говориш! Вагината е привлекатена за мъжете със съвсем други неща, и сигурно на последно място с изгледа си... Сигурно ако я пробваш и на вкус също няма да ти хареса... Абе я изобщо не се вкарвай в подобни филми!
Да не говорим, че секс обикновено се прави на тъмно, или човек инстринктивно си затваря очите, за да се съсредоточи върху сексуалното преживяване, а не да го разсейва ненужна информация като това как изглежда таблата на леглото, кракът на нощното шкафче или нещо такова.
Да ти кажа почти нямам никакъв визуален спомен от вулвите на повечето ми партньорки, но затова пък езикът и устните ми отлично знаят къде да шарят, къде да се концентрират, за да дадат "газ" на ситуацията и т. н.
Това е... как да ти кажа, все едно да се чудиш как изглежда дървото или растението, от което пиеш страхотен чай. Нито е нужно да знеш, нито това би ти помогнало във вкусовото въприятие и аромата на чая.
Да не говорим, че когато правя секс, мислите ми (доколкото изобщо има такива в главата ми) са насочени главно към това как по-пълно и всеобхватно да доставя удоволствие на партньорката си, и абсолютно никога дори и нем и минава през ум да оценявам "красотата" на вагината ѝ (а то и като че ли нямам база за сравнение някаква... ).
Харесал съм жената, усмивката ѝ, излъчването ѝ, общуването с нея, ласките ѝ, и изобщо не ме интересува как изглежда и какви кожички има вулвата ѝ, както примерно не ме интересува как изглежда стомахът ѝ отвътре или пък белите ѝ дробове. При това, както и да изглежда, мъжът го възприемам като интерсно и привлекателно по други причини, не непременно визуални.

Въздухарчета, които се фиксират върху някакви външни изгледи, а всъщност карат на чекии и/или ходят на платено, понеже са супер-комплексирани и некадърни, поради което и "претенциозни" - въобще не ги отразявай!

Истинският мъж гледа на жената като на ЖЕНА, като на партньор и на сродна душа, оценява отдадеността и старанието ѝ в секса, чувствата, подхода, отношението, всичко.. Но не и да се вторачва в това къде каква бенка има, дали средният ѝ пръст на крака е по-дълъг от показалеца или е по-къс, и въобще някакви такива тотално незначителни и безсмислени подробности. И какво като кичурите на косата ти вървят наляво, а не надясно? Какво като гърдите ти са леко несиметрични - това дори е симпатично и сладко от определена гледна точка, прави те уникална и т. н.

Въобще, въобще не се връзвай на глупости! Откажи се изобщо да мислиш, че някой ще те оценява по подобни гледки. както виждаш подобни мисли ВЕЧЕ смущават половия ти живот, пречейки му да започне.

26.   Лабиопластика се казва бившата ми жена си направи операцията при Енчев довола беше и на мен не ми харесваше преди да я оправи стърчеше и висеше просто не беше моето

27.   И аз съм на мнение, че по-добре да я оправиш. На мен не ми допадът такива с по-големи устни, предпочитам малки устнички които не висят.
Мъж на 24години

28.   Тримата вагинални естети- ако някоя/и не ви хареса/т пенисите, защото не са ХХL на дебелина и дължина, или нещо ташаците не са ви симетрични, кожите ви са много увиснали, задниците ви не са като на манекени, какво ще правите? Ще търчите при хирурга ли?

29.   28, моята дебелина е 5, 5 см, така че нямам нужда от хирург, но пък насреща мога да изисквам красива вагина. Дори и да ми беше малък, аз нямам комплекс и нямаше да подскачам, че жените искат голям. Тяхно право си е. Ако нямах самочувствие, вече е друг проблем.

30.   Само искам да кажа, че и аз съм така. Black Sabbath

32.   25, добре се изказа, Пенке.

33.   Не, че нещо, ама няма да тръшна маса пари, само защото някой "предпочита малки участнички, които не висят". Да не говорим, че това е мега чувствително местенце и заради подобен мъж трябва да изтърпя кълцане и много болка. А той само ще я гледа там и това е, няма да ми каже "браво, мила, супер е, че си направи тая операция, сега живота ми е по-хубав!!"
Така, както 29 ако му беше малък, нямаше да има комплекс, че жените искат голям чеп, така и аз нямам намерение да слушам как някой има претенции за вагината ми, която не я вижда цял свят, нали, тя си е в гащите ми и я виждаме само той и аз и няма да я излагам на някакво модно ревю, а и функциите й са далеч по-различни от това да бъде красива, стегната, перфектна.

Изобщо, какво ви пука как изглежда, нима ако сте влюбени в дадена жена с такава вагина, няма да й предложите брак, защото "А нене, висят ти срамните устни". Не ви ли звучи малко смехотворно?

35.   Вагината не е най-важното нещо на света, важно е жената да е с хубав харакер и свясна, но ако вагината е такава със стърчащи кожи просто няма да я лижа и няма да мога да се разам напълно, защото аз обичам когато съм с жена да я нацелувам и излижа навсякъде, да я задоволя напълно и ако тя не е задоволена и доволна и аз не се чувствам задоволен.
М27

36.   На мен просто няма да ми стане :D тука някакви тетки се самоуспокоявате взаимно, никой мъж не иска такава не се залъгвайте

37.   И на мен не ми допадът от този тип, хайде линчувайте ме, че си имам мнение хаха

38.   37, аааа не може. Длъжен си да харесваш увиснали сливи. Нямаш право да нараняваш чувствата на тези с цъфналите майски рози.

39.   От Авторката.
Прочетох всички коментари и виждам, че има най-различни мнения по моя проблем. Знам, че всеки си има лично мнение по този въпрос, но аз също си имам мое мнение защото това засяга лично мен. На някои момичета може да не им пука какви са им вагините и сигурно те са си прави за себе си. Специално искам да кажа на Н.2 и Н.4, които ме упрекват в ненормалност и комплекси, да имам комплекси относно вагината си, но съм сигурна, че и вие не сте без комплекси. Със сигурност бих могла да кажа, че вие използвате много грим за да бъдете по-привлекателни когато сте между хората. Защо не ходите без грим? Ще кажете ама това се вижда от всеки, а вагината се вижда само от един мъж. Всички жени искат да изглеждат добре във всяко едно отношение. Едни си пълнят гърдите със силикон за да привличат очите на мъжете, други си боядисват косите със най-шантави цветове и защо е всичко това, ами да бъдат харесвани. Така, че не бързайте да ме упреквате в ненормалност и глупости. Аз си харесвам всичко друго по себе си с изключение на вагината, но искам и там да бъда харесвана. Не си боядисвам косите, нито употребявам грим, само понякога малко червило за устните.
Благодаря на онези момичета и момчета които разбират моята загриженост за най-интимната ми част от тялото. Не е така както някои мъже и жени казаха, че щом е вагина мъжете не ги интересува как тя изглежда, важното било да чукат. Аз не мисля така. Както аз не бих приела един мъж с много лоша полова хигиена, а и като цяло, също така мисля, че един възпитан добре изглеждащ младеж с добро поведение няма да се впечатли въобще от една грозна вагина макар и на добре изглеждащо момиче. Всеки си има критерии и никого не обвинявам ако някой младеж не ми я харесва. Но и този проблем ще бъде разрешен вероятно в най-скоро бъдеще.
Специално искам да поздравя Н.30 Блак Сабат, която ме разбира много добре. Пожелавам й и тя да намери силите да се справи със своя проблем. Още един път благодаря на всички.

40.   Пак от Авторката.
Точно изпратих моя коментар и видях, че още четири 35,36,37,38 коментара са на моя страна относно как трябва да изглежда една вагина. Благодаря ви хора, че имате естетичен вкус. Ако трябва ще отида в Англия за тази операция, но вагината ми ще стане приятна за гледане и за орална любов. Още един път благодаря.

41.   39, ох, дано си оправиш вагината, без да я осакатиш. Това наистина е много сериозен проблем в днешно време. Много трогателен коментар, чак се просълзих, че ти е толкова накъдрено най-милото ти. Да се чудиш как преди да се роди д-р Енчев жените не са се самоубивали, понеже не можели да си изправят накъдрените ваджайни, да си помпат джуките и да си правят пастмасови цици. Направо е било ад да си роден преди д-р Енчев.

42.   30, не мога да ти помогна, освен да те посъветвам да си направиш операция, че и мъжете са станали с големи претенции и ще останеш сама. Спасявай се.

Black Sabbath

43.   Интересно, всички комплексари тук, които се мъчите да комплексирате жените, къде сте си намирали гаджета, които да нямат "увиснали сливи"? На почти всяка жена, лявата, малка, срамна устна е по-голяма от дясната и това е абсолютно нормално. Част е от женската природа. Има безброй статии по въпроса, но е по-лесно да плюем анонимно, а?
Таа не разбрах къде е клубът на мацките, с еднакви по големина, малки срамни устни?
Ако пък толкова не ви харесват женските форми, защо не си намерите мъже? Нали вие сте изпипани във всеки един детайл? Силно подозирам, че сте някакви самотни и комплексирани на н-та степен смотаняци, които никой не ги поглежда, озлобили сте се и сипете насъбраната помия тук. Права съм, нали? Вие, разбира се няма да го признаете, но толкова ви прозира цялата комплексарщина, че няма накъде повече. Сигурно сте и от онези типове, които оплюват жените, че ходят с чужденци.
Честно да ви кажа, ама абсолютно честно, чужденците ви превъзхождат във всяко отношение. Няма изключения. Само си прочете темите и коментарите. Как да не сте сами, след като вие си го правите? С всяко влизане в сайта, ставам все по-голяма ганьомразка.

44.   26, 27, 35, 36 и 37, колко коментара ще напишеш? Вместо да висиш тук, купи си един буквар. На авторката нищо няма да кажа - тя не търси съвет, решила е да се оперира. И даже благодари на простаците, дето я обиждат.

46.   Аз съм 37 и нямам нищо общо с другите лелче

47.   Тука сте банда татеки дето се самозалъгват, че някой ще им хареса или ще им лиже грозните сливи, е осъзнайте се. Знам, че истината не ви харесва, но това е тя не може всеки да ви харесва провисналите джуки.
От 36

49.   47, ти в коментари 35 и 36 доста си противоречиш. Хем искаш да задоволиш жената, че да се чувстваш добре, хем не искаш. Ами, не я лижи и тя няма да ти прави свирки и готово. Ама, да не тръгнеш да се сърдиш само. Все едно аз да ти кажа, че никой няма да ти смуче грозния пенис. Модератори, какво ви става, защо допускате толкова грозни коментари??? Нали хейт не се толерираше, какво става?

Black Sabbath

50.   44 до 46
Вярвай си. Аз вярвам на очите си... и на хаша. Ма ти, откъде да се сетиш. На 24, пък на 27 години, ама май на 13.

51.   Наскоро една мацка писа много по темата и даде добри съвети.. Потърси из темите
Поздрави и успех Веси

52.   От авторката
Добре, че съществува този бранш на пластичната хирургия за разкрасяване на вагините. Вече на мода са дизайнерските вагини. Не зная какви опасности може да има от такава операция ако хирурга е опитен и знае какво прави. Макар и късно, но и аз ще бъда една от тяхните клиентки, а след мен сигурно още хиляди други млади жени ще ходят. Кое младо момиче не иска да има красива вагина? Искате мъжете да ви правят орална любов, но някои от вас сте против такива операции. Не случайно в Австралия, както вече споменах, само през миналата година са направили 1150 операции на млади момичета. Тези момичета-жени, които сте против такива операции радвайте се на собствените си вагини, но не ни казвайте, че сме комлексарки и ненормални. Бъдете щастливи.

53.   А, този, дето не му ставало от такива вагини и накарал бившата си да се подкастри, се казвал Веса! D)))))))))))))
Този сайт го направихте вече детска градина.

54.   Почвам да подозирам, че предполагаемата "авторка" е неадекватният трол, оплюващ жените в десетки коментари...