Споделена история от Секс и интимност

Към момчета
Здравейте момиче на 19 години съм имам въпрос към мъжката аудитория и той е чувала съм и знам че когато ви ударят в слабините боли много каква е болката и при какви ситуации сте получавали такива удари.Благодаря

Коментари

1.   Болката е като на счупени мъдьее :D

2.   М18 няколко пъти съм се удрял неволно но леко никога не са ме ритали там и честно казано и аз незнам

3.   Не питай, моме! Тогава бях на 17, но никога няма да забравя! Удари ме момиче! Имах чувството, че светът се срива върху мен! Просто беше ужасно! Сега вече съм на 36, а този случай е само лош спомен!

4.   Болката тръгва от ташаците към диафрагмата по двата края на корема и през цялото време боли по цялото протежение. Ужасно силна и остра болка, придружена с причерняване и имаш чувството, че никога няма да отшуми. Доста време след удара продължава да боли. Дори и при лек удар е адски болезнено. А в първия момент дори почти губиш съзнание.

5.   М17 боли много само веднъж едно момиче ме изрита там и помислих че това е края такава болка никога не бях изпитвал около 20 минути не можах да се изправя.Затова момичета не ритайте момчето в топките те са за да си играете с тях и да ви доставяме удоволствие

6.   Един път като малък, седнах вместо върху седалката на колелото, върху рамката. Няма да го забравя... ужасна болка която е възможно да те повали за секунда. Затова са измислили бандажът.

М16

7.   Добре, че природата не е дала износването и раждането на мъжете.... Тя си знае.