Споделена история от Секс и интимност

Нали уж такива се търсят и харесват?
Здравейте посетители на сподели. Който иска може да си даде мнението по темата, но конкретно е насочена към жените. И тъй като в нея става въпрос за привличане от пръв поглед, ще помоля модераторите да я пуснат в секс и нтимност. Много пъти съм чувал женски мнения и предпочитания за мъже - висок над 1.80м., мъжествен, широки рамене, здрав гръб, стегнати гърди, симпатичен.. Почти съм сигурен, че малък процент жени си падат по бабаити тип Дуейн Джонсън, но все пак държат мъжа да е в някаква форма и вид, с който да подсказва, че има енергия и воля. Хубаво е всичко, ама нещо не виждам да ходят с такива мъже. По някакъв начин се респектирате от тях или какво? Може би си мислите, че не сте толкова перфектни за да сте с такъв мъж? Или просто се опасявате, че ще го харесват и заглеждат и други? Веднъж съм си говорил с момиче на около 23 по този въпрос. Нейното мнение беше, че такива мъже не са само за една жена. Интересно ми е вашето мнение. И направете една разлика, че тук не говорим за характери. Защото някой може да напиша " може да е готин , ама да е кофти характер" да. Ние не говорим обаче за това! Просто не стигате и до първата стъпка. Дори не се забивате с такива масово. Иначе им хвърляте погледи. Защо хвърляте тези погледи на такива мъже?

Коментари

51-55 от 55

55.   Няколко писаха за нацепени батки, това само доказва, че никой не чете и разсъждава по темата. Ясно се споменава, че не става въпрос за мъже тип Дуейн Джонсън, наистина сте като някакви кокошки дето само си кудкудякат.

56.   Авторе не слагай всички жени под общ знаменател, защото всяка жена си има различни предпочитания. Аз например не харесвам много високи мъже, не харесвам мустаци, бради. Предпочитам да е с естествено телосложение, а не да се помпа.

57.   Братан и 47 са прави, масово жените искат атлетични мъже, но имат ниско самочувствие и са предубедени. Смятат, че някой мъж щом изглежда добре е женкар и се пазят от него и бягат и затова се хващат с мъже, които не харесват наистина. Проблема е в тях, за да получат това, което наистина искат трябва самите те да се стараят да изглеждат добре, да са уверени в себе си и да действат, но вместо това са несигурни и изпълнени със съмнения.

58.   Жените обичат парата, ама парата не привлича на сексуално ниво.. Иначе ДА, това се гледа, но те и тия с пара носят рога. Нагледал съм се на примери и знам, че наистина много жени търсят мъже тип уличен злодей, с татуси и гръб тип - V.. Майки с деца зяпат такива, и ше се чукат с такива на секундата, ако изкочи възможност и няма да ги разкрият мъжете. Тези изпълненият с ясни и нямаше да се правим на олигофрени. Всички жени дето ходят с мухльовци се чукат с играчи и после се целуват с мухльовците. Спокойно мога да ги генерализирам.

59.   Жените искат всичко в едно у един мъж - красота, мускули, хумор, любовник, успехи и добри доходи, но това е имагинерна представа. Като си грозен и богат, знаеш ли колко баджанаци ще се наредят? В тоя филм съм играл една от главните три роли. Звездичките и контра мненията по темата, няма как да ме убедят в обратното. Все едно да си призная, че жените в сайта знаят какво съм ял преди един час. Няма да стане, съжалявам.
И сега едно обръщение към пичовете. Пичове, ако си мислите, че нещата са само статус и заведения, жестоко се лъжете. Ще го разберете в карантината. Защото сте толкова големи охлюви повечето, че разни чичаци на 50 години са с десет пъти повече шансове да задоволят мацките ви.

51-55 от 55