Споделена история от Секс и интимност

Докъде я докарах.
Сега съм на 26, но ще се върна назад когато според мен всичко се обърка, и преди това детството ми беше кофти, но след тези моменти които ще разкажа, просто намразих живота с цялото си сърце и се чудех с какво съм заслужил всичко това, аз бях добро и кротко дете, и на мравката път правех, видях че никой не го оценя и станах точно обратното. Като бях малък баща ми почина, те дотогава с майка бяха пред развод, след като той почина, ние с майка ми се преместихме в по-голям град на квартира, тя си намери работа, започна да се конти, да ходи по дискотеки вечерно време, аз си мълчах защото какво да направи 12-13 годишно момче което е в депресия заради смъртта на баща си и е попаднало в нов град където не познава никого. Няколко пъти ме запозна с мъже, обяснено ми беше, че си търси сериозен приятел и е редно да се познаваме. По едно време, поредния дойде вкъщи и тя съвсем скоро каза, че ще живеем при него и напускаме квартирата. Най-накрая намерила подходящия. Не ме пита искам ли, просто ме натресоха в неговата къща. Чувал съм ги как правят секс, той я е обарвал и пляскал по дупето пред мен, веднъж дори с цялата си наглост, уж на ухо, я пита дали ще му пусне отзад. Аз чух всичко, бях на 2 метра от тях. Бях на 14-15 години когато се случваше всичко това. Други роднини освен майка си нямам. С приятеля й не си говорехме. Аз бях в пубертета тогава, тя никога не е говорила с мен за момичета, никога не ме е питала имам ли си гадже, само ми казваше да съм добър, скромен, възпитан, културен. В училище обаче атмосферата беше точно обратното, всички се държаха като диваци. Напушваха се и влизаха в час смляни. Аз бях зубъра защото си уча уроците, бях удобна мишена защото не познавах никого и бях сам. Учителите знаеха всичко, но не им пукаше въобще, просто чакаха да завършим и да се махнем, беше им дошло до гуша от простотиите на учениците, а и бяха възрастни и чакаха или пенсията или да завършим. И за всяко следващо поколение казваха, че е все по-зле. Бях на 16 години, не помня вече точно кой клас, но беше 10 или 11. Говорихме си със съучениците за секс и като ме питаха правил ли си, казах - не. Избухна един смях. Оказа се, че само аз съм девствен от целия клас. Подиграваха ме дни наред. Голям срам ме хвана. Реших да разреша проблема като отида на проститутка. В интернет е пълно с обяви! Ама пълно! Избрах една, отидох на мястото, платих, тя се съблече, за пръв път видях гола жена, и то хубава, такава никога нямаше да ми върже ако пробвам да я сваля по нормалния начин. Никога! 16-годишен келеш с 25 годишна яка мацка. Бях виждал гола жена само в порното, а сега я виждах пред мен гола и надупена. Много ми хареса и се почувствах доволен. Започнах да искам повече пари от майка си и да ходя на проститутки. Това ми беше одушника. Там изпусках яда си. Като натрупах малко опит започнах да ги чукам бясно. Правех какво ли не. Свършвах им в устата, вкарвах си средни пръсти в устата им докато ги чукам на задна, дърпах ги за косата, натисках им главата докато ми духат. Всичко това проститутките го предлагат като услуга, така че не може да става въпрос за насилие. Все пак не съм изрод, не мога да си представя да направя това с нормално момиче. Знам какво е чувството да се гаврят с теб, не искам да го причинявам на други. Но с проститутките го правех защото те сами го предлагат, чуках ги като парцали и след такъв секс ми беше едно такова спокойно, отпуснато. Нищо чудно, че се зарибих! Приех го като начин да си отмъстя на живота за всички гадости които ми сервира. Обаче това продължи доста дълго. Минаха точно 10 години и сега съм на 26, сега е съвсем друго, отдавна няма училище, не живея с майка си и приятеля й, което ме накара да се замисля, не трябваше ли отдавна да съм приключил? Как да си намеря обаче нормална приятелка като имам такова минало? Аз дори не съм държал момиче за ръката, а съм правил какви ли не порно изпълнения. Сигурно това нямаше да се случи ако просто имах късмета да се родя в нормално семейство с нормални родители които да ми дадат нормален пример. Но от друга страна, човек отговаря сам за действията си след като навърши 18. Какво мислите? Заслужавам ли шанс или да не цапам нормално момиче и да стоя надалеч от нормалните? Тази година не съм ходил, нито ми се ходи при курви. Писна ми. Колко са бройките - нито знам, нито ме интересува, няма как да ги помня всичките. Те си свършиха работата когато трябваше, защо ми е да ги помня, така мисля сега. Ако живота има и друга страна, искам да видя и нея.

Коментари

1.   Щом си се променил, забрави тази част от миналото си и започни отначало. Потърси си свестно момиче за връзка и никога не й разкривай тази част от живота ти (проститутките). Дай си шанс да бъдещ щастлив и създай семейство, в което да не повтаряш грешките на родителите си.

2.   Аз мога да ти кажа, че има и нормални жени, непроститутки на които им харесват нещата, които описваш, че си правил. На мен лично като жена всичко което описваш без натискането на главата ми допада. Защо пък да няма и други на които им харесва това Повярваи ми има жени които правят тези неща и даже им харесват и те не са простититки срещу заплащане. Естествено ако намериш такава мацка трябва да вложиш малко и от теб като усилия. Под усилия има предвид внимание, нещо като връзка, отношение. Аз лично не бих върнала един мъж само защото е ходил при простутутки. Можеш да се разтърсиш по сайтовете за запознаства. И повярваи ми не всички жени които обичаме по извратените неща сме парцали и гледаме как да изневеряваме. Успех ти желая.

3.   Аз пък съм обратното. Цял живот съм ги държал за ръцете и съм подарявал цветя. Така или иначе никоя не ме е уважавала дори. Абсолютно нищо не си изпуснал, повярвай ми.
Я кажи къде са яките проститутки в София, че ми писна?

4.   Не вижда никакъв смисъл в комплексите ти. Нищо лошо не си правил, ебал си проститутки, натрупал си опит. Хвани си нормална жена и толкова. И не съди майка си, една млада жена има нужда от мъж и редовен секс, и не само секс, а мъж като приятел, половинка и т. н. Времената когато вдовиците са се почерняли за цял живот, "щото какво ще кажат хората", отдавна са минали.