Споделена история от Секс и интимност

Пенис с лоша миризма
Здравейте, искам да ви попитам, имайки предвид вашият опит, според вас нормално ли е мъжкият полов орган леко да намирисва, понеже този на гаджето ми излъчва лека миризма, която малко ме отблъсква. Има я дори след баня, съвсем слаба, сякаш е пропит с нея и нищо не може да я измие. Казвал ми е, че му няма нищо и че си е правил изследвания, но ме притеснява миризмата, понеже първото ми гадже беше супер чисто и дори да не си вземе душ цял ден пак не миришеше. Моля дайте съвет?

Коментари

1.   всеки човек си има специфична миризма. Доказано е, че миризмата на някои храни, чесън например, се излъчва и през порите на кожата.
Лято е...
можеш да му сложиш в банята „случайно“ много хубав душ-гел на нивеа например, те имат трайна миризма. Виждала ли си го, дали се мие със сапун долу?

2.   Значи, за целта има интимни шампоани!! Измиват идеално, без да оставят собствен арамат. Ноо, имах случай със доста страстна мадама, готова и на анален секс.. Тя имаше особенна собствена натрапчива миризма, която с нищо не можеше да се отмие... (Нещо подобно на козите-на едни млякото мирише на гадно, на други не... ) Така че ако се измие пред теб и продължава да ти е неприятна миризмата му-няма изход освен раздялата...

3.   не е редно при добра хигиена да има неприятна миризма независимо от храните... имам предвид неприятна за каквато пишеш и ти, а не специфична както пиш 1, но 1 е напълно прав, че интимния на нивеа душ гел върши чудеса...

4.   Може би трябва по-старателно да си го измива... знам ли. Вярно е, че всеки си има специфична миризма, но не е нормално веднага след баня да се усеща.

5.   Кой има гъбички а? :П твоя приател

6.   Номер 5 ме разби :Д Но да напълно възможно е :)

7.   Авторката казва, че са правени изследвания и няма нищо... значи остава да е както пише номер 1, просто всеки си има миризма... ;)

8.   Гъбички са, хахаха, ама сега ги имате и двамата. Отидете на лекар и се лекувайте едновременно. Иначе има да си ги предавате един на друг, докато свят светува. :)

9.   Това, че има миризма, не значи че са гъбички? Тая кандидоза май взехте да я лепвате навсякъде.
Нормално е да има лека миризма и при всеки е различно. Още повече в тези жеги като носи стегнато белъо се изпотява повече и това е определящо. Кофти е. Да се къпе по-често или намалете оралните изживявания.
А и не е само при мъжете, да не мислиш, че и с теб не е така, просто момчето не ти е казало.

Мег*

10.   Да и аз съм попадъла на такива кадето им мирише, даже на един многоо силно и даже ми се пригади и приповраща доста силно и отбласкващо ужас направо пфуууу

11.   Виж сега, това че ти казва, че се бил изследвал не означава, че е така. Нормално е да има лека миризма, но не и натрапчива, която да усещаш ти, не и веднага след душ. Заради това го накарай да отиде наистина да се изследва.

12.   предполагам, че всеки пише от собствения си опит, та от моя 11 не е нормално да има и лек мирис при правилна хигиена... усещала съм такава при един, но не и при други.... та затова си мисля, че не е нито нормално, нито редно.... номер 3

13.   Hе е нормално да има мирис при правилна хигиена. Според мен нещо не се мие като хората.

15.   Aко не си забелва главата как няма да мирише

16.   Може да имаш хламидии иди на доктор най вероятно ще ти препише ВИБРАМИЦИН

18.   Вариантите са два. Лоша хигиена или заболяване. И за двете има лек. Интимен шампоан или лекарства. Въпросът е да се открие какво е. Изследването на натривка от половия орган струва около25лв и 30лв преглед, без направление.

20.   По принцип такива миризми веднага след баня са признак за хормонален проблем. Ако е ходил на лекар и всичко му е ОК, значи трябва да изконтролираш дали наистина си го мие старателно. Както беше писал някой, ако по време на душ не го забели и да го измие хубаво под главичката, ще мирише.

21.   Вярно е всяка пишка намирисва, кажи на твоя след всяко пикане да я мие със сапун, като забелва и главичката, тогава ще мирише по-малко. Също когато не е ебал няколко дена да си удари чекия, лъскането спомага за изчистването на смегмата (която предизвиква миризмата). Аз лично такъв проблем нямам, но ако не си измия главичката след всяко пикане, почве да мирише!

22.   мацее смени го

23.   За риба и путка знам, че колкото и да ги миеш пак ще си миришат. Аз лично обожавам вкуса и миризмата на жените там. Всяка жена си има различен вкус и мирис но чак толкова да мирише една пишка, доста съм изненадан)))

24.   Няма да се плашиш моето момиче:-)))! Щом патката на приятеля ти смърди на гадно дори и след къпане, смятай как ще мирише ако е цялата сиренясала... :-)))))))Ха-ха-ха-ха... Направо ще имаш датско синьо сирене с плесен:-)))))

26.   здравейте, това с миризмата е заболяване от бялото течение на жената. Има гел и хапчета, но не им знам името....

27.   Лошата миризма се получава от това, че се измиват половите органи с обикновенен сапун,който убива естествената микро флора, и предизвиква тази неприятна миризма. За това измивайте се само с интимни гелове или ако нямате такива за момента, измивайте се само с вода. Всекидневното измиване дори само с вода, премахва неприятната миризма.

31.   27, откъде могат да се купуват тези гелове? И аз имам този проблем, с който скаран, и не мога да го премахна.. Колко време трае едно измиване с този гел?

32.   Интимен гел/сапун - в аптека, санитарен магазин... Имах такъв проблем. То не бяха изследвания, всякакви измислени лечения, включително и от хламидия, луда хигиена... накрая (на 45 год. ) се обрязах и проблема се реши! Е, ти не бързай. Пробвай другите начини, но ако не се получава, да си знаеш, че има принципно решение. Всеки е различен. Има столетници не влизали в болница, къпали се по голими празници...

37.   Здравейте. Аз искам да попитам как да се отърва от лошата миризма между краката... Измивам се всеки ден и не просто така, а старателно и не прекалявам с триенето, но след като се изкъпя, някъде 1 час... почва пак да се появява лошата миризма. От какво може да е?

38.   Споделих в аптеката и ми казаха гъбички. Сутрин и вечер с гел Octenisan се измиват слабините. Много добре подсушено /много е важно / се намазва с Travocort.

40.   Не е хубаво пениса ти/му да мирише.

41.   После сподели ефекта.