Споделена история от Секс и интимност

Сексът не ми харесва и той не ме задоволява
От 6 месеца сме заедно. Той постоянно се притеснява и не може да се отпусне и сексът винаги (ако се получи) е много кратък - 3-4 мин. Не можем да правим нещата, които на мен ми харесват, защото по-трудно му става. Опитвали сме с разговори, всичко и не става
Какво да правя ?

Коментари

1.   Ами, щом се притеснява, значи е най-важното - човек и има чувства. Заеби го секса. Той няма значение. Без секс се живее, но не и без любов. Ако пък толкова не ти харесва - дай го на мен. Аз много искам свестен приятел, ама около мен само курволяци.

2.   Намери си мъж.

Братан.

3.   Не го кефиш, или винаги си е имал такива проблеми.

4.   Братан, ти с Black Sabbath сте пенкилер на всяка тема. Направо си се вземете и си създайте сайт BratanBSabat.com Тя и без това е влюбена в теб.

5.   4, не аз, а ти, тролче, си влюбено в Братан. Аз имам прекрасен мъж до себе си и не ми пука за други. И без това пишеш глупости от мое име. Кой знае колко злобно и невзрачно си, целият ти живот е сив. :)

Black Sabbath

6.   Опааа бъсъто пак започна да си показва същността като едно време.

7.   Ех, Братьо, откакто си в сайта само смут и размирици.... Какво да се прави.

8.   BS, като имаш прекрасен мъж до себе си, какво правиш във всяка тема? А и Съботе, отучи се да обиждаш, не е на предполагаемото ти ниво.

9.   6, за каква същност говориш, когато някой не напада и говори глупости за мен. По- скоро същността на човекът, който се представя за мен е злобна и гнусна.

Black Sabbath

10.   Исинската същност проличава точно в такива моменти и когато си пиян. Иначе всеки може да е любезен.

11.   8, моето бледо копие, не съм във всяка тема, научи се да броиш вече. И това, че имам прекрасен мъж до мен какво общо има с това, че влизам тук? Интересно ми е да чета различни мнения и коментари. Не те обиждам, ти ме обиждаш, като пишеш глупости от мое име и по мой адрес. Всеки нормален човек на мое място ще реагира.

Black Sabbath

12.   10, точно така, и аз какво лошо направих на някого, че 4 и 8 да пише глупости за мен? От много време не съм обиждала никого. Повечето хора на мое място биха се защитили, както аз правя. Така, че човекът с гнусна същност е 8, който дори пише коментари от мое име.

Black Sabbath

14.   Black Sabbath, нещо слънчаса ли? Престани да спамиш, никой не се представя за теб. Ако имаш проблем го отнеси към модераторите.

15.   До #1

Ето ме!
Всичко им давам, на ръце ги нося и накрая ми разбиват сърцето.
А кажи?

М. 30г.

16.   14, точно ти се представяш за мен. Ти пишеш от мое име, че съм влюбена в Братан. Не се прави на ударен и престани да се представяш за мен.

Black Sabbath

17.   Модераторите са тъпи и няма да ми обърнат внимание. Вече им писах даже и на фейсбук страницата.

Black Sabbath

18.   БС, вече се оля, успокой се малко, защото вече откровено се излгаш. Това е просто един ник, не е запазена марка, не е патентован. Не си само ти фен на Блек Сабат.

19.   Някой от модераторите се преструва на black sabbath ама не й е чел коментарите достатъчно внимателно.

Кити

20.   18, тук не става на въпрос за фенство, а че онзи трол се представя за мен и пише от мое име. Не се излагам, а защитавам себе си. Надали ти би си мълчал, ако някой се представя за теб, сигурно и ти би почнал да се "оливаш". Да не говорим, че 14 започна всичко.

Black Sabbath

21.   От 1 до 15 :

Ами, не знам какво да ти кажа... По мои наблюдения, винаги свестните хора попадат на боклуци и страдат най-много. Не знам защо е така, нямам никакво обяснение, но има много примери за такива случаи. Ако пък си и от малък град, шансът да си намериш половинка става още по-малък, да не кажа никакъв. Аз съм от такъв. :(

Тежко е да няма на кого да кажеш "Обичам те!" , "Липсваш ми!" , "Чакам те.", "Кога ще си дойдеш?" , но не губи надежда. Най-хубавите неща винаги се случват, когато най-малко ги очакваш. Желая ти много скоро да откриеш любовта и да сте безкрайно щастливи.

(с извинение към авторката за спама)

ж/22

22.   Няма да се получат нещата, смени мъжа. Не казваш на колко години е и пр. важни неща. Щом секса не върви - нищо не върви в една връзка и тя става мъчение. Ако си мазохистка и те кефи да страдаш ок. Да си сам не е краят на света, за Бога.

23.   Ама, люде, вие не разбирате, бе.

Всеки мой съвет е до болка полезен и базиран на житейски опит.

В случая, тази жена има нужда от истински мъж.

Ебах едно момиче, средата на 20-те години, която преди това беше във връзка от 6 години с човек, който я е чукал веднъж в месеца за по 3 минути. То т'ва милото момиченце беше толкова ненаясно със себе си, че беше страшно.
Като разкри пълния потенциал на сексуалността си, едно че започна, като сръбне половин бутилка вино, да вика "свърши ми в устата", друго че стана по-уверена, по в час със себе си. Абе кур си я оправи.

На авторката ѝ трябва същото.

А главата ме боли да се опитвам да следя кой - кой е тука ама шапка свалям на човекът, който краде интернет "самоличности".
Ти, човече, си българският Франк Абигнейл на сподели-то.

Братан.

24.   Що за маймуни сте, бе? Всъщност сте и по-зле. Сексът е до време и въобще няма значение. Кофтито е, ако няма кой да ви обича и да обичате. Ама като ви гледам идиотските коментари, не знаете какво е любов. Тежко ви и горко с този курвенски, идиотски, примитивен манталитет. Ще си патите от него. Благодаря си от сърце, че не съм боклук като вас.

25.   За да не се представят за вас, пишете анонимно, без псевдоними!

26.   С извинение и от мен към авторката.

А сега към теб #1..

Благодаря за хубавите думи, адекватното мнение и красивия изказ.
Да ти се връща!

Жалко, че няма къде да продължа комуникацията си с теб. И аз не съм от кой знае колко голям град.

28.   Гадния секс си остава гаден секс. По една или друга причина, не си пасвате. Няма как да се промени това. Сексът нямал значение, бил до време, да бе да, ами тогава да не правим секс, да не се раждат деца? То ако е само да се държим за ръчичка, да си приказваме и да гледаме залези/изгреви - приятели бол.

29.   28, няма гаден секс (изключение правят извращенията), има гадни хора и такива които не се обичат. Като я няма любовта, всичко отива по дяволите.

Между другото, вземи се ограмоти. Освен, че си безморално и безсърцато същество, си и доста неграмотно... Ама иначе си тръгнал/а да раздаваш акъли, които всъщност нямаш. Трагикомично.

31.   Трагикомичното в случая е, че не знаеш, че има гаден секс. Толкова от мен.
Безморалното. Съществото може би, ако Ваше "височество" разреши да дишам въздуха на планетата?

32.   Братан е кратък, точен и ясен. То и ти сама трябва да си усещаш. Не преценяваш ли един мъж по погледа. Един го целуваше една и седи дърварската онзи ден. Връзки без взаимно привличане са бутани и обречени.

34.   Ако не си пасвате и няма химия е много жалка връзка, наистина. Приключи това.

38.   Да ти имам проблемите. Ако е добър, красив, свестен, разбран, адекватен и верен, еби му майката на секса. Такъв мъж е мечта.

Ж, 23