Споделена история от Секс и интимност

Да и простя ли ????
Здравейте искам да ви споделя една история и в същото време да ми дадете качествен съвет! Миналата седмица гаджето ми отиде на рожден ден на нейна приятелка. Оказа се че е прекалила в алкохола и отишла в стаята в която щяла да спи след купона са се оправи и да се върне пак на купона. Обаче докато лежала влязло някакво момче от купона и я заговорило. До колкото ми разказаха е легнал до нея е започнали да се целуват. Това въпросното момче после разказал че само и бъркал в путката с пръсти но според мен не е така. След този купон тя е доста по широка от преди а тя е дребна ниска и много слаба около 40 кг а е на 19г. Когато говорих с нея тя ми доста плахо ми разказа всичко и каза че просто са се целували и е бъркал докато не свършила. Незнам на кой да вярвам но аз лично мисля че са се наебали като животни.

Коментари

1.   Ми то дали са си бъркали или са си го вкарвали какво значение има, след като пак си е изневяра? Ако смяташ, че е редно да простиш, прости и не се интересувай какво са правили точно. АКо не - пътя и кой от къде.

Но личното ми мнение е, че ако веднъж изневери, е по-вероятно да го направи и втори път, отколкото да стане примерна.

2.   Мхм.. и един мармот е започнал да завива шоколада в станиол.

Жената даде ли нещо да и се допре в пичката и да започне да обръща очите... три Бога не могат да я спрат да си го надене целия.

Вече реално... има ли значение дали кур я е ебал или палец?
Едно и също е, тя е седяла, разкрачена и някой си я е изчукал.
Супер приятелка имаш :D

Прости ѝ!

Братан.

3.   Вие, тия, дет прощавате такива курвенски издънки, нямате нито морал, нито ценности. Ако съм аз, бате... Ще ги изкривя от бой.

4.   Прощаваи й. Все пак сте на 19 и това, че някой я е ебал не е най-голямото чудо на света. Съветът ми е, чукайте се на воля и не го мислете. Утре ще се разпърдите и ще си останеш със хубав спомен. А това дали е широка и 10 кура да я оправят няма как да и се отрази на вагината дулгосрочно споко. Имай си момиче което е дашно и палаво, че ако ти се падне някоя моралистка дърво цял живот ще патиш и ще страдаш, а тя ще върти и суче и ще ти се оправдава с ценности, религия иии... боли ме главата.

6.   Дали с пръст, или с хуй, както и да го поледнеш, все си е ебане. А колкото до това че путката и била чувствитлно разширена,има само два варианта. Или този пич има хуй с магарешки размер, или и е правил фистинг(вкарал е юмрука си в пичката и).

А на Братан, кон да му вдигне краката, че дано му дойде къла в главта!

7.   Боже колко тъпотия има по света!? Младите съвсем се побъркаха!

8.   Да простиш, не значи да продължиш да бъдеш с нея. Можеш да скъсаш с нея и да й простиш, т.е. да не мислиш повече за тази случка и да забравиш въпросното момиче.
Мен ако питаш, най-добре потърси сметка на момчето, дето си е „играло с пръстите“. Или поне попитай жена си защо е отишла на парти без теб. Тези неща имат значение.

10.   Прости и, но я остави. Дори и само да я е обарвал е достатъчно. Алкохола не е оправдание. Мисли от къде си хващаш момичета, все по-малко стават за нещо повече от секс. Макар че то винаги е било така, просто преди "системата" е била по-добра и е очертавала линии на поведение даващи шанс на жената да влезне реално в графата достоен човек.

11.   Най-тъпата история,първо,че пишеш като 16-годишен ебач.Не е присъщо на 19-20 годишен да се изразява така грозно.Второ,явно не знаеш кво е секс бъркане и т н,щом питаш тъпи въпроси.Трето твоята приятелка е лека жена и си явно наивен щом и вярваш,че само й е бъркал.Много добра история е съчинила толкова да си мислиш,че е истината!Ясно е на всеки,че е пила и го гледала с желание говорили са си харесали са се и са се изчукали.Ако имаш малко мозък ще я скъсаш ,защото е лъжкиня ,неверница и актриса!Смешна е чак историята!

12.   Загубено доверие знаеш ли кога се връща? Никога! Ако ти обичаш това момиче много, ще ти е много трудно да продължите заедно. И от къде си сигурен,че тази случка няма да се случи пак? Един човек изневери ли веднъж винаги ще го прави. Според мен, не се занимавай с никой от тях, раздели се с това момиче и нека се оправя сама.

Свален ангел

13.   Как ще прощаваш, бе, луд ли си?!

Alpha, ж. 30

14.   Според мен е от огромно значение дали е била честна или не. Също е трудно да преценим като не я познаваме и тя съжалява ли? Честно казано аз клоня към това да не и прощаваш защото колкото и да си пил ако обичаш някого няма да му се дадеш, а и дали само с пръст или с нещо друго той пак я е пипал....

15.   Виж сега. Има 2 варианта:
- тя ти казва истината и му е дала да я чука само с ръка
- лъже те и му е дала да я чука и с пенис.
Между двете някаква съществена разлика да виждаш?!?

Нещо повече. Дори аз, който не пия (казвам го за да прецениш - на "опитен пияч" алкохолът няма да му подейства така), съм имал 2-3 случая да пия повечко. И мога да ти кажа, че дори тогава само ме е боляла глава, залитал съм леко и ми е било лошо. С мисленето ми нищо не се е счупило, съзнанието ми е било напълно ясно. Така че алкохолът НЕ е оправдание по никой начин. Тя е знаела какво прави. Ако държиш да се унижаваш и да я приемаш след този случай - твой проблем, но знай, че вероятно и тя няма да гледа сериозно на теб като мъж. Съветът ми е да я разкараш на секундата. Може да я обичаш, може да ти е гадно, но е като пиене на горчиво лекарство. Необходимо е, за твое добро. Животът продължава.

17.   Супер сексуално неграмотен си. Аз съм над 30 с доста опит и пак не винаги партньорът ми прониква от първия път!

18.   Грешиш Братан :)
Сега съм на 43г .Такава случка имах на 23..
Още бяхме гаджета със съпруга ми,студенти..Връзка от 4-ри години
Аз на студентска бригада,4-ри месеца разделени-флирт,алкохол и в края на вечерта се озовах гола..в леглото .В един момент просто се осъзнах и казах не...Облякох се и си тръгнах.
Добри приятели го информираха...А с разговора,който проведохме аз просто казах,че той е мъжа..И беше...През всичките 19г.

19.   Продължавай да я чукаш, до като намериш някоя друга да ти смуче хуя и тогава я разкарай, защото тя изглежда няма нищо против това, да дава на всеки да и бърка в путката. Веднъж пръста му да влезе, тя няма да се двоуми да му се метне на хуя. Не знаеш къде е ходила и какво е правила и за това ползвай презерватив. Така си играеш на руска рулетка и такива болести може да ти натресе, че ще се чудиш какво да правиш след това.

21.   Пич, просто я зарежи! Щом не можеш да й вярваш, най-добре да скъсате.

22.   Представи си, че си ма купин, пил си две-три питиета и си отишъл да се опънеш малко. Както си лежиш идва някоя мацка и започва да ти духа. И какво? !? Ще я върнеш ли, ще се дърпаш ли, ще мислиш ли, че някои някъде те и ще те ревнува. Бе, нема. Най вероятно ще и ръгнеш палец и ще и свършиш в устата. Нищо лично, просто ситуация. Ако обаче още някой дтигне до онази и работа я разкарай, защото явно ще и е станало навик.