Споделена история от Секс и интимност

В мен ли е проблема
Нещо не мога да разбера.. с приятеля ми сме от 4 г заедно и бих казала че в секса нещата не вървят. Няма абсолютно никакво разнообразие. Позите са 3, които практикуваме и то винаги. Говорила съм му много пъти и това, което той казва е не ме занимавай с глупости. Преди мен е спал с доста жени за които ми е говорил, че е чукал с часове в най различни пози и т. н. Навън само заглежда задниците на всякакви жени и той най вече на жени около 30 - 35 г такива по запазени и готини мацки. Прави и коментар леле тая как ще я шибам - примерно. Един път като го правихме и аз започнах повече да викам от удоволствие, да му казвам мръснишки неща, а той ми каза спри вече не ми харесва така, какво се правиш на интересна. Е обидих се жестоко. А точно той е от хората, които обичат тези неща и обичат секса. Мисля си че не съм достатъчно добра, сексапилна и нямам достатъчен опит (той също ми го показва с изражения ). А и за него е важно винаги той да е свършил, пък аз дали.. не му дреме. Какво да правя?
На по 25години сме

Коментари

1.   Този не те заслужава и не те уважава

2.   Не те харесва, сексуално.
Което няма нищо общо със съвместния ви живот.
Но има нещо, което не му се нрави. Най-вероятно обаче няма нищо, което да можеш да направиш по въпроса.

Що седите в такива изтормозени връзки не разбирам... пъъъъъълно е тука с хора, които само се оплакват и не правят НИЩО по въпроса да се развият.
Ако поне не искате да ставате по-добри версии на себе си, намерете някой, който да ви цени такива, каквито сте. Който ще ви харесва и ще ви иска. Ако не - ставате и се махате.

Ама не става нали? Страх ви е от самотата и започвате да си измисляте милион лъжливи причини, заради които "обичате" тоя човек и си го искате. Той може да не може да ви чука, да не ви харесва, да ви обичжа, да ви бие дори... ама вие си го обичате, бе...

Братан.

3.   Според мен, съдейки по начина ти на изразяване, ти просто си някой загорял мъж, който пише и бленува, или си някоя жалка изпаднала и невъзпитана жена. Когато правиш секс не броиш позите, отдаваш се на любимия и ти е добре с него. Дори една да е, ти харесва! А ти или си чичага или си утайка, която върви и псува наред и се държи цинично и по-добре да няма интимни контакти, че ако вземе да забременее и роди не знам какво дете ще отгледа... Явно това е мнозинството в БГ вече... такива като теб.

4.   Фалшива тема отвсякъде, ха-ха.

5.   Да, в теб е проблемът, че стоиш с такъв простак. Спри да му пускаш, дръж се по същия начин, както той прави и набързо ще му дойде акълът в главата. Ако ли не, прекрати отношенията си с него.

6.   Пълен боклук е този...
Съжалявам за думата, авторке.

7.   М-57

"...Навън само заглежда задниците на всякакви жени и той най вече на жени около 30 - 35 г такива по запазени и готини мацки. Прави и коментар леле тая как ще я шибам - примерно..."

"...А и за него е важно винаги той да е свършил, пък аз дали.. не му дреме..."

Бягай. Колкото можеш по-бързо и по-далече. Току виж си забременяла, омъжила за него и... скоро пак на spodeli... нова тема - "Той ми изневерява, какво да правя?"

8.   Напусни го.

9.   Този човек се държи изключително гадно и странно и не е за теб , заслужаваш нещо по-добро!!! Има нещо гнило

10.   Хаха,той ,че не струва ясно,ама и ти не падаш по-далеко от дървото,пасвате си

11.   Нарича се егоист в леглото.
Не ти трябва, сигурна съм, че и в битовите неща е такъв, т.е. гледа си кефа.
Всячески го показва, въпрос на време е да се усетиш и да продължиш напред!

Lisa

12.   Авторке на теб любимата ти тема е СЕКС. Докато беше млада не се ли задоволи сексуално. Ами минало ти е времето, вече си стара, а мъжете гледат на нещо по-младо. 30 годишните мацки са ОК, а ти си двойно по-стара от тях. Защо се вреш там където не ти е мястото. Гледай си внуците вече, остави секса за младите. Брей, че нямаш задоволяване.

13.   Пича не те заслужава и не се държи както трябва с теб. Ако те харесва, щеше да се държи мило с теб и да не те обижда. Изхвърли го и си намери ново гадже и го остави да си прави квото иска.

14.   Щом заглежда по-възрастни жени, явно към такива са му мераците. Остави го да си потърси леля, да го видим дали ще надкара в живота. Извън майтапа - не бива да търпиш подобно отношение. Дори да не му харесва сексът, първо - има по-нормални начини да ти го каже и покаже и второ - предполагам, никой не го е карал насила да е с теб, той те е избрал за своя партньорка и трябва да те уважава. Поговори с него, кажи му всичко това и ако не го приеме насериозно предприемай по-драстични мерки.

15.   Този е пълен боклук

16.   аз съм същия и немога сам да се разбера защо така се получава..правим го всеки ден за 10/15мин в 3пози и без никакво желание а всъщност много ми се е*бе нещо чуждо.. а мацката до мен също е много яка на 23г с русичка коса слаба нежна.. а всъщност немога вече да я оценя ..някак си ми е омръзнала и вече незнам какво да я права а пак казвам много ми се е*бе нещо чуждо ама няма как.. аз съм на 27 и имаме връзка от 4г ужас ..това ми е първата сериозна връзка..а колкото до предишните ги скъсвах от секс за по единпът..

17.   За мен този човек нито те обича нито те уважава. Няма какво да разбираш просто го зарежи и си търси човек който не се отнася така с теб.

18.   Този е боклук

Братан

19.   До номер 3 - Утайка ? Как пък така ме определи ?Първо сайта е за споделяне и за получаване на някакъв съвет ! Второ - след като знаеш , че приятеля ти е спал с много жени и ги е чукал по всякакъв начин и къде ли не , а само теб те поставя в определена поза и не иска по никакъв друг начин да се забавлява с теб , ще си зададеш въпроса дали проблема е в теб,дали той си има друга или е друга причината..!? Нали така ?Не ти пожелавам преди полов акт половинката ти да говори с възторг как е опънал няква си в тоалетната..Също не ти пожелавам да го целуваш страстно, а той да казва айде престани вече , дай да ти го вкарам..или да се облечеш секси , а той да гледа на другата страна.. Коментара ти е определено не е за мен !

До Братан - да , същото си мисля и аз , че сексуално не му харесвам.

До 11 - в битовизма да не говорим какъв е ..егоист е меко казано.

Авторката.

20.   18, пичаго, ако ще пишеш като мен, поне малко си направи труда да го направиш да изглежда достоверно.

Слагам много препинателни знаци и НИКОГА не бих си позволил да завърша изречение без точка.

Също така завършвам и името си по този начин, защото псевдонимът ми е заявление, а не наименование.

Слагай нов параграф на всяка нова мисъл и ще си близко до това да се докоснеш до Братаня, все пак.... нали това ти е целта?

Пък ако си много мераклия ще ти го подам веднъж, да се порадваш истински.

Братан.

21.   Драги посетители защо сте толкова невежи. В коментар Н. 18 ви го казах, че явторката обича да пише теми най-вече за секс. Как никой от вас не може да вникне в стила й и да видите колко много подобни теми тя е публикувала. В 18 ви казах, че авторката е двойно по-стара от мацките по които "мъжа" й се заглежда. По-точно тя е на 63 г. и никога до сега не си е казала тази вярна възраст. Обърнете внимание, че във всичките й сексуални истории тя упреква мъжете. Вие четете историите без да се замисляте защо толкова много истории си приличат. Тя мрази и майка си и баща си и всички мъже затова пише такива истории пълни с омраза. Ами историята: "Sugar Daddy" е също нейна. Колко още нейни истории да ви посоча за да разберете, че тя е авторката на всички измислици. Прочетете друга нейна история: "Правите ли го пред детето" в Любов и изневяра. Вие сте си виновни, че не четете задълбочено, най-вече жените. Не само това, тя е и модераторка в този сайт и си публикува сама историите и коментарите когато на нея и е кеф. На мен няколко теми не ми са публикували макар, че нямаше нищо лошо в тях. И съм сигурен, че тя е причината да не се публикуват. Ние се познаваме от друг сайт с нея, но това тя ще го отрече. Молба към другите модератори, моля публикувайте ми коментара.

22.   Номер 21 - Ти друсан/а ли си ? Мога да ти кажа , че точно тук съм публикувала 2 теми в различна категория.Не знам точно с коя авторка ме бъркаш,но си в грешка.Повече не коментирай.

23.   От мен Н. 21
Извинявам се на Н. 18 Братан.
Направил съм грешка. Исках да кажа, че моя коментар е Н. 12. Там казах, че авторката е стара баба и най-много пише истории за секс. И това което казах в коментар Н. 21, че авторката е на 63 години е самата истина. Всичко останало което съм казал в Н. 21 го потвърждавам отново. И запомнете, че тя е назначена в този сайт като безплатен модератор с всички права като останалите модератори което означава, че тя може да публикува всяка своя история и коментар когато си иска, но също и да изтрива коментари които тя не харесва. Дано сайта най-после се осъзнае и да й отнеме тези големи права, които тя не заслужава. Пак отправям молба към другите модератори ( а не към тази авторка), да публикуват коментара ми. Хайде да видим дали ще го направят.

24.   Номер 23 - нещо си правиш базик ми се струва, ама жив и здрав да си ;) Аз съм си публикувала историята и съм прочела съветите и мненията на хората!

Авторката