Споделена история от Секс и интимност

Въпрос към всички - какво казвате по време на секс?
Въпросът е към всички интересувам се как наричате вагината и пениса на партньорите си?

Наскоро ми се случи приятелят ми да ми каже "путенцето" еди какво си и незнайно защо ме напуши много на смях и убих момента.
Какво мислите ? Какви неща кзвате по време на секс? Или по скоро мълчите и се наслаждавате? Какво ви възбужда да ви казват?

Благодаря предварително

Коментари

1.   Я я вундаба шнеле шпиц ми я я

2.   Възбужда ме да ми шепнат на ушенце разни еротични заплахи. Ушите са супер чувствително местенце. Пробвай.

3.   Нищо не казвам, мълча си. Най- много да кажа да сменим позата, а жена ми вика всички богове.

4.   Викам си от кеф, говоря, дали мърсотийки, дали инструкции, дали общи приказки, смея се, кикотя се. .. Сега като го пиша, осъзнавам, че съм голяма латерна... лол

Иначе като каза за путенцето, и се сетих един случай, но при мен беше малката путчица. Много яко ми стана, и до сега си го помня с кеф.

7.   Като закъсам се сещам за ББ и викам за помощ, а той ме подкрепя мислено

8.   Да ни стане смешно ида развалиш момента може не само от казана дума при секс. Мойта й става смешно само като спомена "да правим секс". И естествено на мига убива всякакво желание в мен.
"Мига" по време на секс може да бъде убит от много различни неща. Включително и от по-силни стонове на удоволствие (ако има голяма вероятност да се чуват от други). В същото време усещането може да бъде усилено, допълнено с различни приказки, звуци ... неща. Разбира се при различните хора "нещата" са различни. Важно е като се усети проблем, той да бъде обсъден "на трезво". Така наречените "мръсотийки" са възприети за такива в публичните разговори. Иначе са си обикновени думи, синоними, български, на едни други. Просто първите като по-стари са обременени ... Да речем като "циганин". Защо вече не е прилична тази дума? Ами щото малко буди едни специфични асоциации ... "Ром" като по-нова като да не е това ... Не, че и "цигани", "циганка", "циганче" нямат своето приятно звучене при употреба за ... хубави неща (в песни, приказки, любов ...).
Във всички случаи става дума за лична нагласа на възприемането в специфична обстановка. Това, че една в леглото обича/не обича говоренето на мръсотийки, няма нищо общо със следващата ...

12.   Не говоря много. Казвам на птиятеля ми че ми е много хубаво и че много го обичам

14.   Мен много ме възбужда приятеля ми докато ме чука да ме дърпа за косата и да ми шепне в ухото “викай мършо, искам да те чувам” или да ми казва името и “... виж се каква си кучка”. Когато свършвам ме хваща за шията и ме пита “ш свършиш ли, а? ” все едно ако не свърша всеки момент ще ме набие. :D не знам защо, но в леглото ми харесва да се чувствам като най - голямата уличница. Иначе попринцип съм си много добро и скромно момиче. :D

15.   До номер 14: Леле, същата съм. Образована съм, интелигентна, никога не говоря цинизми, обаче.... с бившия ми си говорехме всякакви мръсотии в глеглото и това ме побъркваше.
Минаха години от тогава, но още като свършвам с някой мълчалив чувам в главата си: "Харесва ли ти как ти го набивам в мократа путка, а? Курва такава, искам да я разтъркаш много здраво и да усеря как ми стискаш кура докато свършваш"
Дори сега малко ме е срам като го пиша, но мноооого ме възбужда това и мога да свърша за няколко секунди.

Ж27

17.   До уважаемите модератори които ми изтриха поста
темата е за това какво казвате или говорите по времето на секса щом е публикувана значи можем да казваме какво говорим с половинките си откровено.
Ако мислите че, някои мои думи са били вулгарни то нали е темата е да разкажем за това, и нали не мислите че сме простаци или нещо подобно, и двамата сме вишисти и имаме добра работа, но такива думи дето ми изтрихте са бензина дето запалва огъна в нашия секс, и не виждам нещо срамно в това защото след секса и в реалността сме възпитани и културни хора помежду ни и с хората.
И както виждам последният пост не кой знае по различен от мой.
С уважение.

18.   До номер 15: то и аз като те чета ще свърша :) А ти какво говореше или обичаше само на теб да ти говорят?

19.   До 17
Само фактът, че сте "вишисти" означава, че не трябва да пишете коментари никога и никъде :)