Споделена история от Секс и интимност

НЕспиращо желание за секс
Здравейте,
откакто стана лято и времето се затопли, жените започнаха да излизат по потничета и къси поленца, някои без сутиен.. абе може ли такова нещо значи? !? Много се дразня.. не шегувам се разбира се. Не се дразня, но много ме е яд, чувствам се като вързано куче пред което се разкарват най-вкусните кокалчета и искам да ги изям всичките. Изобщо много ме тресът хормоните и вие сте виновни жени!!
Става ми все по-трудно да се удържам, особено когато видя че и отсреща има интерес! А не трябва, не е морално.
Коментирайте

Коментари

1.   Споко аз съм в същото положение. Засега се задомолявай, апа след няколко години ще има да ги оправаш тия поли и потници...

2.   браво момчета, радвайте се, че не е обратното! Значи сте здрави млади господа и няма за какво да се притеснявате!
И НОСИМ СУТИЕНИ между другото, ама вие си въобразявате, че не носим. Аз така в началото на връзката си носих един без подплънки, явно са ми прозирали зърната и приятелят ми до ден днешен твърди, че съм го била съблазнила, защото не съм била носила сутиен! Не е вярно, просто лятото се носят по-лекички материи.
Сега и без това са ми станали толкова големи гърдите, че не ме оправят леките сутиени (ако не искам да предизвикам скандал)... но тренирам за перфектни бедра и ще се пусна след месец с къси панталонки до под дупето, горе с една тениска и съм аз. Терзайте!

3.   Защо пък да не е морално, да не би да си женен? :D

4.   Удари си една ч*кия. Порасни!

5.   да уе, тея жени нямат милост значи :-)

6.   3 и какво сега, женените хора нямат ли право на фантазии?

7.   Ха, ха - това да се чува. И какъв е проблемът - нямаш приятелка или не ти стига? Но все пак си гледай на воля и се пробвай - тогава ще ти стане още по-топло, но пък и мноооого приятно.

8.   Ами не имам си приятелка, затова ме гони гузна съвест като се загледам по някоя мацка като тази от номер 2. ЗАЩО НИ ИЗМЪЧВАШ 2!! :)) Оценявам женската красота може би повече отколкото трябва, проблемът е че когато видя нещо и го поискам трябва да е мое! Та така измъчвам се
Мъкаааааа
П. С. не познавам мъж на който да му стига секса..
С уважение, от автора

9.   Вижте момчета аз сам момиче и ви разбирам, но за съжаление съм на 12, ако мога някак да ви помогна... Дори и със секс.

10.   аз съм 2. - на моят мъж му стига сексът, вчера се беше скапал от жега и фитнес и не можа да се „разпише“ вечерта, затова пък току що го направихме...
и въпреки това и той се заглежда. Много се разочарова, защото рядко намира хубавко момиче, но като види - падат му зъркелите. Смешна история, нека гледа.
Накрая ми казва - хм, пак ти си най-хубавата и поемаме към вкъщи, където може да ми докаже, че действително мисли така много е горд като на другите мъже им текат лигите по мен, но и ме ревнува де.

Аз не го правя заради мъжете. Обичам да изглеждам добре и според мен, повечето жени не съзнават, че вие ги зяпате като разгонени кучета. Напълно игнорирам зяпащите мъже. Моят мъж поне може да зяпа „легално“, но ми е много смешно, когато хвана някакви мъже, които скришом от жени и приятелки хвърлят по един поглед - жал ми е за тях, горкичките разгонени кученца!

12.   Тук има голяма нотка на гордост от това, че мъжат ти гледа жени и после забързано се прибира да ти го сложи. Знаеш ли на какво ми лъха твоят коментар. На повърхностна жена, най-вероятно мъжът ти е от онзи тип - як с гола глава, с малко сиво вещество в главата. За съжаление времето на тези мъже отмина отдавна, вече не са модерни. Ти също със своите гърди и прекрасно тяло по което кученцата хвърлят по един поглед. Ще си останеш само 3 секунди в погледа ми и после ще съм те забравил, като ще съм преминал към следващата с оголен бюст и голи крака. Никога не бих разговарял с подобна жена нито бих искал да имам общо с такава. Защото възможностите и достигат до там, докъдето и е бюстието. Нека съм разгонено кученце.. а ти ходи да си купуваш дрешки в мола

13.   определено съм горда, че мъжът ми гледа (и бива заглеждан) и после си идва с мен вкъщи.
Той има много коса, две висши образования в чужбина, докторска титла и много сиво вещество в главата си.
Аз НИКОГА не разголвам едновременно и крак, и бюст. Ще ме видиш в 90% от времето с дънки, блузка горе (с малко деколте) и спортни обувки. Работата ми го налага да съм по-елегантна понякога, но от години не съм разголвала бедър, защото бях напълняла. Да (както писах) цел ми е да отслабна и да се стегна до толкова, че в края на лятото да се пусна по къси панталонки под дупето и не намирам за лошо нещо да събирам мъжките погледи, защото точно сега работя много над тялото си и ми трябва признание и мотивация, а каква по-голяма от тази в очите на господата.
С такива панталонки бих облякла, между другото, затворена тениска и спортни обувки, от 14-годишна си имам принцип да не разголвам твърде много.

и да - ще си накупя нови дрешки в мола, защото заслужавам - работя много, стегнах си тялото с много усилия, остава ми хубав гардероб .

12., слава Богу, че съм си намерила точния мъж и не го намирам за правилно да му обсебя всякаква свобода, нека си гледа човекът, има и други хубави жени на тази планета - апетит се събира навън, яде се обаче вкъщи! Грозно е за мен, когато мъжете зяпат скришом, точно когато приятелката им гледа другаде, сякаш са престъпници някакви - затова пък зяпат натрапчиво! Много е гадно!

14.   Последният ти коментар номер 13 беше доста умерен и наистина доста точен. Но номер 12 е прав, че първият ти звучеше някак си вулгарно за мене. Един вид впечатлението е, че ти нарочно се разголваш, за да те зяпат мъжете и те радва един вид да си обект на техните фантазии и че си хипер горда, че мъжът ти заглежда, но е само с теб. Един вид колко съм специална, за да ме гледат всички и мъжът с мен да е само с мен.
Радвам се, че си намерила точния мъж и че обясни по-подробно какво имаш предвид. Иначе наистина човек оставаше с едно много грешно впечатление.
Що се отнася до автора - наистина много жени не го правят нарочно. Топло е - не можем да се обличаме като монахини или да се забраждаме като жените от изтока. Ние като виждаме мъже нон стоп само по боксерки или къси панталонки и я с тениска, я без - какво да кажем. Всеки гледа да се охлади :)
Ана

15.   14, радвам се, че си разбрала горе-долу, какво имам предвид. И да, хипергорда съм, че мъжът ми има свободата да си гледа на спокойствие и заедно даже обсъждаме някоя хубава жена, но после си е само с мен. Това за мен е нещо специално.
Разбира се, че се обличам и за мъжете, коя жена чеснто може да каже, че не ? дреме, какво мислят хората за нейното облекло и външност? И да, радвам се НЕ на натрапчивите тайни погледи, а на признанието в очите на някои мъже, на комплимент, на добра дума. Едва ли има жена, която харесва грозните подсвирквания, натрапчивите погледи на мъже, когато жените им гледат другъде... Много съм против това да се внушава чувство на вина на господата, защото гледали - ами ще гледат, защо не?
И да - горда съм, защото и мъжът ми го заглеждат, едно момиче в трамвая му пъхнало някаква бележка с телефон, но е чисто изкуство (а и мотивация) да бъдеш просто с една крачка пред конкуренцията.
Аз, признавам, повече гледам жените - първо ми харесва как се грижат за себе си или пък някакъв стил си харесвам, прическа.
Много ми харесва също, когато младо момиче или жена със стегната фигура си облекат късо панталонче и това ме мотивира да работя над своята собствена фигура и да, когато събера мъжките погледи НАРОЧНО ще е бъде! Кой облича къси панталонки до под дупето за да се разхлади? Честна съм да си го призная, харесва ми да бъда харесвана жена, но пък знам, че не съм единствената, дами, нека не щадим мъжете - лято е!