Споделена история от Секс и интимност

Сутрин или вечер предпочитате?
Здравейте! Вярно ли е, че мъжете предпочитат сутрин, а жените вечер да правят секс? Понеже го забелязвам и при нас. Приятелят ми все сутрин иска, а на мен ми се спи и не се чувствам комфортно тогава. И малко започва да ми става гадно, сякаш не можем да си съвпаднем. Сутрин е и по-набързо, а аз искам повече прегръдки и целувки.

Коментари

1.   При мен е същото. Вечер съм ненаситна, а той е уморен - похапнал, пийнал биричка и едва мига. Сутрин той е като машина, а на мен ми се спи до смърт и мрънкам. Напасването става така: като се прибере от работа и си вземе душ, преди да си сложила вечерята, му казваш: "Ела да ти покажа как се е напукал таванът в спалнята". Замъкваш то там и го почваш. Няма да се оплаче, вярвай ми.

2.   Зависи. Ако е събота и неделя много ми харесва, докато е топла като бебе да си я награбя, да и извия дупето на една страна и да я почна. Иначе в делничните дни ми харесва вечерта. На тъмно, със затворени очи, така се засилва чувството и емоцията.

3.   Вечер!
Определено!

М42

4.   Както казваше една, сутрин спя и, , тя, , също спи... Ако някоя ми каже това с тавана, веднага си отварям друга биричка!

7.   Мъжете, когато са в цветущо здраве и имат добра циркулация на кръв, сутринта се будят в готовност. Физиология.

Повече от нормално е тогава да те иска. Ако не беше това, нямаше да има мъж на земята, който да не иска да си лежи и да си дреме.

Радвай се, щото обратното е по-шит.

Братан.

8.   Аз съм жена и предпочитам сутрин. Мъжът ми пък си пада по вечерите, затова го правим смесено. :D

9.   В повечето случаи ми се спи сутрин и не ми е до секс, нито съм възбудена, нито имам сили, да не говорим, че в 90% от случаите след като се събудя ми се пишка и трябва да убия гушкането като стана.

Има си сутрини, колкото и редки да са те, когато ми се прави и му се нахвърлям, или ако все още спи направо си го изненадвам като започна да си играя и той е много щастлив след това. Но за тази цел трябва да е почивен ден и да съм се наспала.

Иначе вечер в повечето случаи и на двамата ни се прави, намачкаме чаршафите и след това сме облекчени и готови за сън. Разбира се има случаи, в които някой от двамата е уморен - тогава просто се гушкаме и заспиваме.

Много често през деня ако гледаме филм в даден момент изпускаме половината сюжет и след това го връщаме. Или пък след обяд след тренировка е имало случаи, с които се изкъпе и след това направо си ме награбва. Или пък ако аз се къпя идва, за да провери дали се е напукал тавана.

Като цяло май и двамата сме ненаситни един към друг, стига обстоятелствата да го позволяват, и много си го обичам.

10.   Според сезона- лятото е сутрин, обед и вечер. Зимата е само вечер, а през останалите сезони е на "двойна езда" задължително събота и неделя. Зимата е оскъдица- студено ни е, понаболва ни и глава и женски неразположения. В отпускарския период в ролята на курортисти в състояние на безделие постоянно съм "подострен". През останалото време от годината всеки път когато можем да се откраднем- го правим. Сутрин разликата е в това кой пръв ще стане и от това следва къде ще се случи. Когато жена ми е първа сме в банята- ей, като влезне един час не излиза. Когато съм аз- на спалнята- банално и традиционно! :)

11.   Няма значение. Може по всяко време на деня да ми се прави много.

13.   Първо сутрин, а после и вечер.

14.   Изобщо не смятам да коментирам моя интимен живот. Питащата ако имаше малко акъл също не би оповестявала на всеослушание какви ги върши и кога. Както и да си сверява часовника по сайтовете.
м35

15.   Блазе ви а моята жена не иска и да чуе за секс когато и да е трябва едва ли не да се моля ... М29

16.   14, ами като не искаш да коменираш интимния си живот, защо изобщо се обаждаш? Някой да те кара? Някой да те попита искаш или не искаш? Да ти опря нож в гърлото? И какво изобщо търсиш в този сайт, като ти е верен часовника? Остави ни нас, тъпаците, да си споделяме анонимно неща, които ни тревожат или вълнуват, и просто си чети, ако ти е интересно.

17.   Все тая. И сутрин и вечер. Но е различно. Вечер романтично, сутрин ободряващо.

19.   Сутрин, да е сигурно че съм й първи за деня :-)