Споделена история от Секс и интимност

Спрях порното и съм доста по-добър
Здравейте. Просто да споделя, може и да помогна на някой.

Динко съм на 20г. От малък гледах порно. С черни, с милфки, анални и тнт. Всеки ден удрях по 1-2 чикии.

На 3-4 пъти стигах до възможност за секс, а пишока ми изобщо не ставаше. А момичетата бяха топ. ГОЛЯМ СРАМ! Целувам ги, пипам ги - НИЩО..

Доста бях чел, че порното вреди и мозъка не е впечатлен като видиш голо на живо. Обаче си мислих, че това са глупости. Реших да го спра и наистина не съм гледал вече 20 дена. Сутришната ерекция се върна, сънувам мокри сънища и ерекцията ми е доста по-стабилна.

Отначало много ме човъркаше да си пусна порно, но съм инат. Първите дни не можех да постигна пълна ерекция, но сега мога да се похваля, че без порно за 20-30 секунди съм камък. Днес дори си ударих 3 чикии, което наистина ме изненада винаги имах 100% ерекция.

Благодаря за отделеното време. И ако някой има проблеми със ерекцията и секса - спри порното и виж дали това е проблема

Коментари

1.   Просто да споделя, аз си гледам порняга, чукам и си имам сутрешна ерекция.

Братан.

2.   Аз съм 20 и съм същия ама не мога да спра пустото му порно ей, жалка работа. Вече не мога да го вдигна дори, а продължавам да жуля. Като вземем предвид, че преди 4,5 години получавах някакви конски ерекции, които стояха по два часа и после пак и пак, а сега нищо. Най-много съм издържал без чикии 16 дена и от тогава не мога да се спра. вече се чувстам слаб от това и не виждам, нямам сили и не мога да се концентрирам.
КАК УСПЯ ДА ДЪРЖИШ 20 ДЕНА БЕ ЧОВЕК??? СПОДЕЛИ МОЛЯ ТЕ!

4.   При теб е така, на мен пък пи помага. От 16 до 27 млатия по няколко пъти всеки ден и ми е ок. Ти имаш малко тестостетон. Те и за това са ти вързали яки мацета. От няколко години насам е модерно жените да не харесват типичните мъжкари. :)

5.   Секса наистина се случва в главата. Но това значи че не гледаш по подходящият начин на момичетата. Когато има химия, привличане, нещата се случват спонтанно. Ти си гледал на тях само като на сексуални обекти. Заради практикуване на порното , си утолил нагона си. Когато живееш с жена, това подхранва нагона ти, а навика да го задоволяваш е придобит заради наличието на половинка.

6.   Пич и при мен се случи същото. Явно порното вреди много, защото от както съм спрял да го гледам, всичко се нормализира - добри ирекци и добър секс. Вече почти от три години съм го спрял и никога повече няма да го гледам, защото преди това бях запчнал да си мисля, че съм станал импотентен. Мисля че извадих късмет и съм спрял порното на време. В противен случай, ако бях продължил да го гледам, предполагм щях да стана импотентен за цял живот. Всеки който си цени хуя и живота си, трябва да напълно да спре да гледа порно.

Тоя селски скъсан капут Братан и тук се появи, да си излива простотията!

- Братанчо, ако нямаш какво смисленно да кажеш, защо просто не нарисуваш един хуй и под него да напишеш; "Това съм аз! "

7.   Аз съм на 33 и си гледам порнак, еба си и за още питам. Не е от порното а от фалшивите постове, с които се стрямят някой хора да станат интересни(както съм убеден, че аврорът и номер 2 е един и същ човек с един и същ стил на писане). При спиране на порно, няма лошо. Но при спиране на самозадоволяване се плучава "синдром на вдовеца" и от там ще ви тръгнат половите проблеми. Самозадоволяването особенно при младите е важно, заради това, че им помага да опознаят тялото си и това какво им харесва и какво не. Подпомага тялото с хормони които влияят на настроението и пр. А това, че на някой не му е станало си е чиста проба психологическа напрегнатост или хормонален проблем. И в двата случая нищо общо с порното и със самозадоволяването.

8.   Гледам порно почти всеки ден от 10 годишен, праскал съм чекии до скъсване в пубертета и в резултат на това когато за първи път бях с момиче, някъде около 20 годишен, бях като машина. Мацката изобщо не предположи, че съм девствен, направо я скъсах от секс и изобщо не можах да свърша цяла вечер. Сега след много години нещата не са се променили много, наистина съм си добър в леглото (понеже умря циганката, която ме хвалеше, та така), така че причината не е в порното. Някои хора прекаляват и се превръща в мания, което наистина е вредно, но това важи за всяко едно друго нещо.

10.   Пич, хич не ми се хвали. До 62 дни без порно и чикии съм издържал. С тая разлика, че бях по 12 часа на работа и нямах време за лъскане.

11.   Не знам дали се дължи на мастурбацията и порното, но когато започнах да правя секс, не можех да свършвам. Тоест можех да свърша само с ръка. Една какичка бая доволна беше от това, защото я лашках по 3 часа, но на мен не ми харесваше.
Намалих порното и мастурбацията и нещата се нормализираха- започнах да свършвам по време на секс.
Чикиите понякога много изтощават. В периоди в които съм лъскал бастуна, почти никаква продуктивност не съм имал. Примерно почивам, и вместо да свърша нещо полезно- учене, четене на книга, трениране, излизане с приятели и подобни, аз се барам, после нищо не ми се прави, а денят си минава.

12.   И на мен гледането ми разви въобръжението, даже първата е питала и какви филми съм гледал за да правя всички тия неща. Останал с впечатление да е доволна от мен. Смисъл тая влага до няма как да я симулираш.

14.   №12
За това ли котката ти е все бременна, защото си гледал всичките тези вълнуващи филми?