Споделена история от Секс и интимност

Фетиш към хапане
Мъж на 21г. съм и имам фетиш към хапане. По време на секс изпитвам голямо желание и удоволствие от хапанепо в областта на шията и раменете най-вече, гърба, краката. Има нещо първично и животинско в това и много ми харесва. Обичам да имам чувство за доминация и контрол. Наскоро ми се случи при оргазъм да захапя момичето по-силно и естествено нея за заболя. Вие, дами, как бихте възприели подобен фетиш? По-скоро бихте се уплашили или би ви допаднало, ако харесвате по-грубия секс? Разбира се говоря все пак в рамките на нормалното нали, не някъв канибализъм :D

Коментари

1.   Автора, дефинирай какво разбираш в израза "нормално хапане".

2.   На мен лично много би ми харесало ,не знам,но ми звучи възбуждащо.:D Стига захапката да не е много силна

4.   Бих те захапала и аз, колкото силно мога. Ако след това посмееш-пак и пак и т.н.

5.   Ако е наистина в рамките на нормалното, няма проблем. На мен лично би ми харесало, защото смятам, че мъжът е този, който трябва да доминира в сексуалните отношения.

6.   Обожавам! И да хапя, и да ме хапят. Следващия път я захапи лееекичко по меката част на ухото, шепни и разни възбуждащи неща, дишай също на ухото ѝ и ще я побъркаш. Всичко това, разбира се, на голо, ти върху нея, че да те усеща още по-близо, а и топлината на тялото на човека, който обичаш, върху твоето топло тяло е ммм... Може също и да я стискаш за китките, да не може да шава. Това също много възбужда. Успех!

ж, 22 г.

7.   Аз пък много обичам.
Заради адреналина и удоволствието не се усеща болката и ми става яко.

8.   На мен ми харесва лизане и хапане, следи от смучене на кожа, яки плесници по дупето. Грубият секс определено е по-възбуждащ за мен. Жена съм.

9.   И на мен хапането много ми допада, било то по врата, рамото, ръката и т. н. (без крака, гръб- за гръб не съм мн сигурна :Д)
Доставя някакво странно удоволствие и чувство, каквото описа ти, и не само по време на секс :D Нямам против и аз да бъда захапана обратно, без много стискане на зъби, разбира се :д Е, явно имало и други хора като мен, не съм единствена със странните си "фетиши"

The Little Donut

10.   Следи от зъби и синки остават ли...я по-дискретно,моля.И по дупето да ме захапеш,нали ще ме питат после ,,какво е това?,,.А ти следи от нокти по гърба обичаш ли?

11.   И аз обичам да хапя мацките по време на секс, особено по време на любовната игра... НО... повечето мацки отначало се кефят, после започват да ми казват да не ги хапя по врата (защото оставя следи). После ми казват да не ги хапя по гърдите (защото им било неприятно). После да не ги хапя еди къде си.. и накрая само минавам на целувки и смукане... Хапането съм го оставил съвсем леко само в началото и основно по дупето.

12.   На мен това много ми допада, възбуждащо е и приятно. Моя приятел го прави отвреме навреме, но ми се ще да е по -честичко! :Ддд
Момиче, 18

13.   Номер 3, човека си е казал в рамките на нормалното, ти веднага заяждащ се коментар, аман от недоволни лелки

15.   И аз обичам да хапя. Приятелката ми обаче не знаеше, веднъж я захапах, тя ми разби носа, аз и насиних окото и се разделихме...

16.   На 21, "доминирал, контролирал, хапел"... Хлапенце, мечтай си - фантазиите са без пари.

18.   Тези неща се договарят между партньорите. Ненавиждам всичко, което ми причинява болка по време на секса и мъжът ми е изключително внимателен. Единственото, което си позволява, е само да ме плесне по дупето, докато върша някаква домакинска работа, но това е шега помежду ни. Предполагам, че има хора, които изпитват удоволствие от лека болка, но това трябва предварително да е ясно, а не да накараш партньора ти да се вцепени от болезненото усещане, понеже на теб ти е "фетиш".

19.   Хубо, аз ще питам.

С майонеза или чубрица я хапеш?

20.   Аз обичам да ме хапят по врата, раменете и горната част на гърба.
Момиче на 20

21.   И аз обичам да хапя моето гадже, но нежно, не да й оставям синини и да я боли. Обичам да й захавам леко ушите докато я целувам нежно, а после и раменете. Тя обича да я хапя и по дупето нежно и след като я нахапя нежно по дупето, обикновено цялото й коте е мокро и сама се нанизва на инструмента ми. Така че в нашия случай, хапенето помага много.

22.   Наскоро тръгнах с едно момче той е на 22. Аз също. Зодия рак е аз съм скорпион. Всеки път когато сме интимни ме хапе до кръв и следи от зъби по тялото ми. Първите пъти ме захапваше по врата, след това премина към рамената, сега сме до гърба. Когато ми е ядосан ме чука толкова здраво, че вадя белтъка в окото, след това ме захапва зверски все едно оставя печат, на който пише моя е. Става ми толкова приятно, че не зависимо от това колко ме е заболяло оставям опиянена от неговият огън.

23.   Обожавам да хапя ходилата на жената отдолу. Особено ако са загрубели леко с мазоли. Хапя и използвам зъби, леко разбира се, и стенем и двамата. Подлудява ме това! После почвам да смуча и накисвам със слюнка! Нереално е!