Споделена история от Секс и интимност

Първият път с нов партньор :)
Здравейте! Никъде в сайта не успях да намеря подобна тема, за това благодаря предварително на редакторите за одобрението!
Въпросът ми е и към двата пола, как се справяте с притеснението /ако има такова/ с нов партньор? Гледате ли всичко да е изпипано до последния детайл? Къде? Как? Кога? Да не би случайно да съм пропуснала косъмче тук и там? С приятелят ми все още не сме били интимни и макар че и двамата сме имали предишни връзки изпитвам леко неудобство и притеснение дали ще си паснем и тн? Определено има химия.... Споделете ми при вас как са протичали първите пъти с нов партньор? Имате ли си трикчета и тн?

Коментари

1.   В началото е неловко после всичко е ок.
При мен първият път с нов партньор беше преди 6 месеца в нас ,за да ни е по удобно. Преди него съм спала само с един.Беше ми повече странно от колкото притеснено.А колкото до другото - не ,не съм се притеснявала толкова много за външния си вид ,защото винаги преди секс се обезкосмявм и си взимам душ и всичко е в норма. :D Разбира се малко или много ми минават някви негативни мисли в главата ,но е неизбежно предполагам.

2.   Най-вече гледам да съм добре изкъпана, почистена и ароматизирана. За дрехи и грим не се престаравам, нещо съвсем семпло - дрехите бързо се свалят, а размазаният грим е грозна гледка.

Иначе вълнение винаги си има, ново е, непознато, пък чувства ако има да не говорим. Нормално е, аз си го изразявам и си казвам директно, че се вълнувам. Мъжете видимо се кефят, като те гледат такава.

3.   Просто гледам да съм перфектно поддържана и изглеждаща - блестящ лосион, педикюр, маникюр, чиста и спретната коса, хубаво ухаеща и мека кожа.. красиво бельо. И не само при нов, а всеки път!

4.   Въпреки, че съм на 25 години, притеснението си го има. Винаги когато обичаш, има притеснение да ти се подкосят краката, да се притесняваш как ще изглеждаш в другите очи, дали ще хареса нещо в теб което не си харесваш като например малките ти гърди хахха но... Когато има любов, човекът те предразполага да не мислиш, може и да се съблечете бавно, може и да не бързате, за да има време да се отпуснете и после просто да спрете да мислите. При мъжете май има по-лош ефект отколкото при нас жените, те могат от притеснение да не го вдигнат, нищо че предишни пъти при натискане го е вдигал за секунди, но на мен не ми пукаше, можеше дори и да си лежим голи когато стана това. Първи път винаги ще има, притеснение ще има, но при всички положения ще бъде хубаво, различно хубаво. От следващите пъти може и да се напаснете по-добре, но този момент не се забравя, дори и леко нескопосан да е бил, беше един от най-най-прекрасните. Просто бъде нежни и покажете любовта си, не бъдете груби, има време и за бурен секс хахха този момент е за отпускане и показване пред другия колко го желаеш и няма грешни неща!!!

5.   Бия си задължително една чекия преди срещата за да не свърша бързо и да съм по издръжлив. И до сега винаги ми се е получавало.

6.   Хубаво е по време на самият акт да го питаш какво обича и да му покажеш, че можеш всичко!! За да иска пак и пак и пак!
Обичайте се, докато е време, че после... язък и ще съжалявате.
За подготовката преди самият акт е ясно. Къпеш се, приготвяш се... сервираш се сама на леглото и оставят не него да те... ИЗЯДЕ! :)

7.   Интересна тема!!! Когато за първи път бях с момиче, бях вече в годините след казармата и бях студент! Тя беше на 18 години и водеше полов живот от три години! Беше полигамна и поради тази причина е разкарах! За нея нямаше тайни, въпреки, че беше още току що навършила пълнолетие! Минаха три срещи, преди да има сношение, докато при втората такава беше в дамската тоалетна в спортната зала в ректората! Каква ирония, по подобие на друга история. Не правих с нея секс, защото не ми вдъхваше доверие и нямах презервативи! Пипах я само, а тя нямаше търпение да го направим! Само да ти кажа, че беше много мокра. Никога не съм имал полов акт без презерватив! Пазя се, но същевременно е опасно да правиш орален такъв на жена, която не познаваш! Можеш да хванеш мнозина от ППИ, такива каквито се предават и при сношение! Ходил съм на лекар и всичко е наред! Първият полов акт може да е навсякъде, стига разбира се и двамата да го искате и е ВАЖНО да имате презервативи! Ако момичето е девствено и го е страх от това, можете първоначално и само на френска любов! Така хем ще ѝ е приятно, хем ще опознаете взаимно тялото ѝ! Кога, когато се почувства готова! Как... , облечена сексапилно- може клин, къса поличка или рокля, дълги чорапки или чорапогащник, варианти много, хубаво изрязано бельо и т. н. Ако и двамата сте окей за това, той ще чака, ще чака и когато си готова за това да влезе в теб.