Споделена история от Секс и интимност

Проблем или..
Здравейте.
От много време наблюдавам, че имам един проблем, който може би леко ме смуващва.
А именно изкривяването, което имам..
Пениса ми е с наклон на ляво и го някъде след средата вече започва изкривяването (около 30 градуса).
Проблема ми е, че се чувствам дискомфортно, чувствам го като някакъв комплекс и се притеснявам когато съм с жена как би реагирала.
Отдлено от доста време усещам болка при еуколация и леко напрежение като парене. Като цяло спазвам изключително стриктна интимна хигиена като за момче, така че изключваме варианта да е от нещо свързано с липса на хигиена или нещо такова. Поне аз смятам, че е в следствие на самото изкривяване. (което нямах до 15 годишна възраст, след нея започна промяна). Като цяло проблем ли е най-вече за жените и ако има жени, нека споделят и те мнение.
Има ли някой, който се е преборил с проблема било и оперативно, нека сподели!
Благодаря Ви много хора

Коментари

1.   Първо ще ти кажа да не се комплексираш..момиче съм :))
Все пак не всички жени гледат само и единствено пениса.
Не трябва да го мислиш толкова. Честно да ти кажа хич не ми дреме колко му е голям, каква форма е и т.н, гледам човека :))
А относно паренето, не зная ако носиш тесни боксерки или се миеш с неща, които предизвикват това. Мий се със сапун и хладка вода там долу. Ако продължава да те боли, отиди на уролог.
Успех !

2.   Това не е проблем, повечето банани са криви, включително и моя. :) Относно паренето, не е зле да смениш това, с което се миеш и да видиш дали ще изчезне. И аз го имах по едно време, но откакто спрях да го мия с душ гел изчезна.

3.   Здравей, миналата година правех секс с мъж с доста изкривен пенис. Нещо като формата на банан и даже към кука отиваше. Той ми сподели, че като дете при обрязването в попаднал на некадърен хирург и от там се е получило така. Минуса беше, че като аз бях отгоре и се развихря повече него го болеше доста. И спе не ми беше проблем формата му на пениса. Симпатично и приятно момче е и бях решила да му дам шанс. Но той се отказа не знам дали защото съм по голяма от него или разкрих твърде рано по разкрепостената си страна. А и като жена ти казвам ако си добър с езика и пръсти винаги можеш да компенсираш от размера или формата на пениса. Успех ти желая!

4.   Болест на Пейрони

5.   До номер 1. Ползвам няколко интимни дела и сапуна както казах имам много висока хигиена, използвам предпазни мерки и тн. :) Благодаря ти иначе!

7.   Не се комплексирай. На любовника ми пениса му е накривен също наляво, а пък с него ми е най хубавия секс който съм имала, да нв говорим че го намирам за чаровно.
Ж27

8.   А за проблемът с паренето веднага на уролог, тук никой нищо не може да каже за това.
Ж27

9.   Не е важно накъде гледа долната ти глава, по-важно е на къде си се вторачил с горната. Дано да не е само надолу.

10.   Ако си свестен, морален, честен и поддържаш добър външен вид, уверявам те, че това е абсолютно достатъчно за една стойностна девойка. Колко ти е голям пенисът, дали е крив, колко крив, какъв цвят и т. н. неважни подробности, нямат никакво значение. Ако пък, евентуално, някоя ти спомене нещо по темата, не си струва. Можеш да си повече от сигурен.

Относно паренето и дискомфорта, най-добре посети лекар, и то веднага. Не, че искам да те плаша, просто разни такива неща е хубаво да се лекуват навреме. Често се случва, особено в жегите.

Успех и не се безпокой относно формата.

Ж

12.   Ако ти е такъв проблем и искаш да го махнеш - има оперативна процедура, която може да го оправи да бъде прав. Преди време бях гледал документална поредица, в която казаха че проблема се дължи на натрупване на съединителна тъкан, която държи члена в изкривена позиция. По време на операцията правят разрез на тази тъкан и пениса се изправя в нормална позиция. Самата процедура трае не повече от 10 минути и е напълно безопасна

14.   Аз лично като тръгна да правя секс с нов винаги си нося транспортир... Отклонение до 5 градуса горе долу се търпи, повече и директно го изритвам от леглото...

Сега сериозно. Стига си мислил за глупости. А за паренето отиди на уролог, може да е някоя инфекцийка.

15.   Ми не, няма значение това. Важното е какъв човек си, това другото са някакви дребнавости, които не трябва да те притесняват. За паренето отиди на лекар. Жена съм.