Споделена история от Секс и интимност

Най-яката мацка, която се превърна в Шрек
Здравейте. Пиша, защото ми писна все мъжете да са виновни, че изневеряват. Съвсем отговорно споделям моите причина да търся съвсем съзнателно изневяра и ако някой от женската аудитория може да ме вини - да заповяда. Интересно ми е какви ще са доводите.
Аз съм на 28 години. Преди 4 години се влюбих в най-яката мацка за мен. Тя беше миньонче. Малко изпъкнало и здраво дупе, 160 см, 46 кг, с перфектни гърди, плоско коремче с малък ханш, супер форми - абе с две думи порно чернокоса мацка. Виждаш я и го вдигаш... Постоянно се грижеше за това да изглежда добре. Тренирахме често заедно - тя полагаше грижи за себе си постоянно. Живеем заедно от 3 години. Полека лека тя започна да се превръща в Шрек. Първо прическата - по цял ден независимо дали сме вкъщи или излезем главата и е все едно и е гръмнала възглавницата. Преди винаги се оправяше преди да излизаме. Поне си изправяше косата (не съм фен на грима и тя също - достатъчно е красива и без грим). Нямало е случай в началото, в който са усетя наболи крака върху мен, а от скоро я усещам все едно е*а някой нъж с наболи крака и подмишници. Спря да тренира, започна да яде само простотии и за 3 години наддаде с 18 кг. Паласки, стрии, целулит даже леки бузи на лицето. Не мога да повярвам как от момиче с което като тръгна по центъра на разходка всеки мъж, ВСЕКИ я заглеждаше и аз се гордеех с това, се превърна в момиче, което дори самия мен не ме привлича. От известно време не ме възбужда. Личи ми. 160 см и 65 кг не изглеждат никак в синхрон... Преди постояно я натисках за секс, защото нямаше как да се събудя да видя това малко стегнато дупе и да не искам да вляза в него, докато сега е два пъти по голямо и се налага да разтварям бузки широко, за да вляза...

Преди дни съвсем несъзнателно докато шофирам загледах едно момиче и тя ми вдигна луд скандал. Седнах и поговорих с нея за проблема. Обясних и че аз се влюбих в друго, не в това срещу мен. ДА външния вид не е най-важен, но е важен мамка му. Обичам душата и но нея не я виждам, виждам обвивката всеки ден... Тя ми каза че тя би била с мен ако съм бил надебелял, но не вярвам. Ако аз пусна 3 ката корем, цици и бузи, а тя беше онова секси парче нямаше да ме иска на 100%.

Обичам я и искам да съм с нея, но как? В момента изглежда като всичко друго, но не и като мой тип жена. Почти не правим секс - липсва ми. Тя няма воля да се стегне, а аз искам до мен и под мен да виждам жена от моя тип... Съвети?

Коментари

1-50 от 108

1.   Идиот :)

3.   Ти си си го написал - за смяна е!

4.   Ох, много кофти е това, което описваш. Аз съм жена 1 и 72 и съм 70 килограма и също не съм от най-слабите. Имам си приятел - ако така ме опише, доста гадно ще ми стане. Не знам какво да ти кажа освен да поговориш с нея, което ти вече си направил.

5.   Аз съм 1,64 и съм 66 кг , родила съм две деца . Като съм качила килограми мъжа трябва да си тръгне ли ? Изчислих си Итм - в норма . Жена ти е малко по - тежка и малко по - ниска . Може би теглото и е в норма . Аз не изглеждам дебела . Може би и жена ти не е .
Защо не я стимулираш да отслабне ?
А може би е щастлива и е напълняла .
А ако беше родила и е едра ?
Звучиш доста зле .
Определено само външността те е привлякла .
Тя е същата жена .

6.   46кг са били поднормено тегло , харесваш кокали и анорексички .

7.   Имам един приятел харесва слаби , в момента приятелката му е пълничка . Но той си я харесва . Не всичко може да е както искаш , тя и жена ти може някой друг да хареса .

8.   Вероятно няма нужда да ти казвам, че гледаш много повърхностно на връзката си - това трябва сам да си го осъзнал. Явно си се хванал с момичето, защото е била секси миньонче, а не заради личността й. Да, душата не се вижда, но се усеща в отношението и любовта на другия към теб. Ти не я обичаш истински, щом я наричаш "Шрек".
Нека да обсъдим проблемите ти. Първо - не си изправяла косата. За какво да си гори косата всеки път след къпане? Преди явно е имала мерак да го прави и с времето е осъзнала, че така си вреди или просто няма време да се занимава. Второ - не се епилирала. Ами естествено, че косъмчетата трябва да набодат и да се изчака няколко дни преди следващата епилация. Ти всеки ден ли си скубеш космите, за да си идеално гладък? Трето - напълняла е с времето. Ако не знаеш, дори хората, които са предразположени към напълняване могат да запазят добра фигура до към 25, после вече метаболизмът все повече се забавя и неправилното хранене и липса на движение си казват думата. А ти какво направи по въпроса да й помогнеш? Готви за двама ви здравословна храна и я взимай да тренирате заедно, щом преди е обичала.
За да не съм голословна, ще ти кажа и за мен. Аз съм жена на 30, с мъжа ми се запознахме като бях на 25. Тогава, въпреки нездравословното ми хранене, имах почти иеална фигура, която поддържах с леки домашни упражнения. С времето обаче започнах да напълнявам и сега разликата за тези 5 години е около 15 кг отгоре. Въпреки това все още не изглеждам толкова зле. (Това обаче може да се промени след като имам деца.) Сега пак си правя упражненията, но нямам желание да се занимавам с ходене по фитнеси или бягане. Мъжът ми ме обичаше тогава, обича ме и сега и не забелязвам разлика в привличането му към мен. Той също не е идеален и двамата знаем, че телата се променят с времето и възрастта, но се приемаме такива, каквито сме.
Дори жените с хубави тела са такива до време, поне повечето. След като забременеят и родят, повечето не изглеждат като модели от корица на списание, но мъжете им пак си ги обичат. Стриите и паласките могат да се преглътнат, когато обичаш наистина партньора си. Ако пък жената е с такъв ген да е слаба, обикновено с годините започва да прилича на анорексичка. Има разбира се и такива с хубави тела до 40-50, но това изисква много време, усилия и лишения, които в повечето случаи не си заслужават.
Все пак никой не може да те накара насила да бъдеш с човек, който не те привлича. Но защо мислиш за изневяра? В такъв случай просто се разделете като зрели хора и остави момичето да си намери човек, който ще цени повече други качества в нея. Явно за теб на пъвро място е външният вид и ти трябва някоя фитнес мацка, която да смениш, ако случайно погрознее. Само не забравяй, че красотата е преходна и накрая това, което ти остава, е точно душата на човека.

9.   Нормално е след такава физическа промяна да спреш да я желаеш. Но това не оправдава изневяра. Раздели се с нея и си намери някоя по твой вкус. А и какво значи мъжете все да са виновни за изневярата? Като не е изневеряващият виновен, а партньорът, значи има обстоятелства, в които би оправдал женска изневяра?

Но както и да е. Не те виня, че вече не я желаеш, и аз не бих желала мъжа до мен, ако заприлича на нищо. Но изневярата не е решение, а или промяна или раздяла.

10.   Хах мой познат се хвана с една-селянче, ама сексапилно 2016 на 24 години. И тя ниска някъде 160см. За три години успокои ли се, че го е гепила, какво стана - се наля по-лесно да я прескочиш отколкото да я заобиколиш. Последния път когато говорихме, ми спомена за една изневяра.
Гледай майката за да имаш посока на какво може да се развие (разчовечи:D) дъщерята.
Съвети? Организирай физически активности през Вашето свободното време да го прекарвате забавлявайки се (каране на колело, планини, танци, фитнес и тн). Ако приятелите ви на бирички и пържени картофи в местната кръчма разпускат през уикенда не е ок.
Храненето ако живеете заедно е идея по-важно от всеки спорт. Предполагам знаеш и да не обяснявам дълго.
Ако не става - решавай си.

11.   Ще отнасям минусите сигурно, но и аз съм в подобна ситуация, пич. Даже сме един набор. Иначе не бих изневерил на приятелката си, защото това не е решението, по- добре раздяла.
И аз като тръгнах с моята, беше доста секси, поддържано момиче, дори се запознахме във фитнеса. Красива, поддържана, психически уравновесена, имаше стимул да се развива и да учи.
Първите 1-2 години всичко беше наред, но тя постепенно започна да се занемарява. Спря с фитнеса, започна да яде безразборно и наддаде килограми. По принцип това не ми е било проблем, но тя съвсем започна да се отпуска, имам предвид психически.
Мързи я да си оправя косата, през почивните дни спи до следобед, никакво движение, понякога дори я мързи да се изкъпе и стои два дена некъпана, пълна апатия за всичко. Започна да я мързи да се бръсне в интимната област. Аз по принцип съм доста сексуален, както и тя в началото, но през последната година почти никакъв секс не правим. Буквално я мързи за всичко.
Купих й велоаргометър и някои други фитнес принадлежности. Деликатно й втълпявах, че трябва да се грижи за себе си... Качи се два пъти на колелото и край.
Иначе подмятанията и леките сценки за това как съм гледал чужди жени са непрестанни.
Честно казано можеше и аз да се отпусна и да се занемаря, но все още се поддържам, спортувам, ходя на фитнес, образовам се и тн.
Разбирам приятелката ми да е родила и заради това да се е занемарила, но не е. Дори няма 30 години.
Ежедневно се мъча да я стимулирам по някакъв начин, но тя изобщо не ме слуша, пълна апатия. Явно ме приема за даденост.
Както й да е, казах по- горе, че изневярата не е начин. Ако все така не върви, направо се разделям с моята.
Пожелавам ти поне в твоя случай нещата да се оправят.
До женската аудитория. Както вие не искате дебели увиснали естрогенени некъпани чичковци, така и ние не искаме жени изглеждащи на лелки пазачки пред обществени тоалетни.

12.   Айде, поредния мислещ с долната глава. Скъсан с нея и си чукай на воля която искаш, но недей да й изневеряваш - най-малкото е подло. Как може да си 4 години с някого и единственото, което има значение да са килограмите и липсата на "малкото стегнато дупенце"? Искал си я само за секса, да си се фукаш по центъра какво яко гадже си забърсал и това е, няма никаква любов от твоя страна, никакво уважение, нищо - само и единствено нагон да си задоволяваш сексуалните желания. Защо изобщо си й губил времето до сега? Оставяй я, няма смисъл... И всъщност не, не я оправдавам, че се е разплула, никоя жена не трябва да го допуска, но пък и никоя жена не трябва да допуска да се държат с нея като със секс кукла, да не я уважават и да не я ценят!

13.   Говори с нея и просто я мотивирай да започне да тренира така хем ще сте заедно хем и тя ще се стегне. А ако тя се харесва така няма какво да направиш. Но помисли след като роди ще стане още по пълничка тогава какво ще правиш. Може и да не е жената за теб просто

14.   Както казва най-умният бг рапър, Явката - "С жените, авери, бъдете нащрек, щото раждат и после замязват на Шрек".

15.   Нормална, за жалост, история. Българките са парцали. Пак по-добре от някоя немкиня или англичанка, ама това не е кой знае какво постижение. Стой с нея засега, но си търси активно. Не те съветвам да я зарязваш, защото няма много свестни.

16.   Офф, ти само заради външния вид ли си я взе ?? Да се фукаш с нея, това е ясно.
Казваш, че ако ти си пуснал корем и "цици" ще те напусне, да ама не. Тя не мисли толкова повърхностно.
Моят приятел има "цици" и според него "коремче". Не съм си и помислила да го напусна. Винаги ме е привличал. Тялото не е единственото нещо, което гледам.
Помисли малко дали това твоето е страст или любов и обич. Според мен е страст. Влече те само тялото и, а това "шрек" си е доста долно и вулгарно, даже неуважително.

17.   Разбирам те и няма да те съдя, макар че съм жена...
Ще подразниш жените от сайта, защото наблягаш на външния вид на приятелката си, но... споменаваш и нея като човек, затова ти вярвам, че я обичаш, че ти пука.

Прав си за това ”Обясних и че аз се влюбих в друго, не в това срещу мен.”
Предателство е. Чувстваш се излъган когато се влюбиш в прекрасен човек, а след време видиш, че е бил лицемер, който показва ужасни качества. Същото е и за визията, защо да не е? Ние сме душа, но във физическо тяло, а и повечето не обръщате внимание на душата, а само я изтъквате ако сте грозни визуално. Всичко е важно, да. Не може да лъжете партньора си, че сте спортна натура, след като и той е, и се храни здравословно, а след време, да си покажете мързеливата и лакома натура. Лъжа е.

Авторе, ти я познаваш, аз не, така че, ти знаеш - тя повърхностно момиче ли е, което е имало хубава визия, за да си хване гадже, или е човек, който държи на визията и здравето си, заради себе си. Ако е от първите - разделете се, защото с такива качества, ще показва и по-лошо от себе си. Примири се, че те е заблудила. Ако е от вторите, поговорете сериозно - какво ѝ е станало, проблем ли има, в депресия ли е? Защото, такива резки промени към лошо, се случват при наличието на емоционални проблеми.

18.   Разкарай я докато е време,сега е немърлив към себе си плондер пък като родииии....Явно не държи толкова на теб,защото,ако държеше щеше да полага грижи за себе си, за да не те излага поне. В къщи поставих ултиматум преди няколко години,или с мен слаба и поддържана /пичка :)/ или у вас с детето! :)

19.   До 11
Остави я или я води на терапевт. Тази апатия не е на хубаво. Живот не се живее така. Тва момиче има проблем с килограмите, но и със себе си, емоционално. Не мога да си представя такъв мързел, по-скоро е някаква депресия.

20.   Много помия изляхте по момчето. Аз съм мъж, който е имал проблеми с теглото. Разбирам те и те подкрепям.
Нека бъдем честни. Тези неща имат голямо значение. И аз мога да разбера много добре, понеже знам как се чуватвам, когато съм 100 кг мазнини, знам и когато съм 80 кг. с добре оформено тяло. Ами в единия случай не мога да се качвам по стълбите, в другия спокойно върша физическа работа. В единия не мога да се погледна в огледалото, жените не ми обръщат внимание и почвам да се оправдавам как били златотърсачки. А когато съм в добра форма, добре облечен, избръснат, подстриган, получавам женско внимание. Когато човек напълнее, се комплексира често. И това се отразява на характера - невереност, критичност, ревност. Много по-приятно е да си около хора със самочувствие.
Дори да кажем, че визията не е важна за нас, наднорменото тегло има голямо влияние над здравето ни. Дебел човек е много по-изложен на риск от сърдечно-съдови заболявания. Ако съм 120 кила, е много вероятно на 50 да оставя децата си без баща. Или да се превърна в едва дишащ, неработспособен и трудно подвижен чичко.
Грижата за здравето ни е израз на любов и грижа към себе си. Човек за да обича пълноценно околните, първо трябва да култивираме обич към нас самите. А какво по-ценно от здравето.
Пич, не можеш да я промениш. Имаш два избора - да я обичаш, каквато е и да я подкрепиш, ако тя сама реши да се промени за себе си. Или да приемеш, че не сте един за друг, че тя не е каквото искаш и всеки по пътя си. Аз лично едва ли бих се чувствал добре с жена, която се занемарява. Изневярата не е решение - ще наебеш нещо друго и какво? Пак вкъщи при нея. Замисли се искаш ли да обвържеш живота си с такава жена.
Успех и дано момичето се осъзнае.

21.   Че не я обичаш-факт. Ако я обичаше както твърдиш, мислите ти щяха да текат в съвсем друга посока.Като например- каква е причината за занемаряването й, добре ли се чувства психически и физически и на първо място-как да й помогнеш да изглежда и да се чувства добре отново.
Но не- акцентът е главно върху външността и секса,а ти веднага намираш най-лесното решение-изневяра.
Като мъж си търсил редовен секс, с момичето на мечтите ти, намерил си го и си бил щастлив докато го е имало. Сега щом го няма- отдръпваш се, негодуваш, бягаш. Не приемаш промяната.А в една връзка такава винаги ще има. Ако обичаш безкористно човекът до себе си, ще те привлича дори да е погрознял, остарял, надебелял и т. н.,просто защото е ТОЙ. Ако чувствата се променят към лошо под влиянието на някакви фактори-просто НЕ обичаш истински.
В този ред на мисли спри да търсиш причините за нейната промяна и да я обвиняваш, че се е занемарила, ами просто признай пред себе си, че приоритетите ти са други и това не е любов.
Оставяш впечатление, че си доста груб и повърхностен.След като така разбираш нещата и не можеш да й помогнеш, поне спри да я унижаваш лично и анонимно, остави Шрек да си живее живота и си намери друга кукла, с която да се фукаш... докато не напълнее и тя.

22.   Жена съм и подкрепям автора що се отнася до темата с килограмите. Ако една жена е миньонче, то тя трябва да е слаба (не казвам кльощава) за да изглежда добре. Иначе става трътлеста. Ако на момичето не му тежат килограмите, това е друг въпрос. Макар че ... с паласки и нагънат корем на няколко пласта, не е комфортна кожа в която се живее. Всеки може да се отпусне в някакъв етап от живота си или да има здравословен проблем пречещ му да отслабнем. Въпросът е този някой иска ли и прави ли нещо, за да са в норма килограмите. Разбира се, че един мъж ще се възбужда от хубавото тяло на жена си. Душата й ли ще му вдигне...? Разбирам автора и не го смятам за повърхностен. Доколкото разбрах Шрек е "изял" приятелката му и той иска да си я върне : )

Авторе, говори с нея за това. Може би има нещо, което нея пък тормози и е решила, че не й пука как изглежда. Много е важно да не губите комуникация помежду си.

23.   Като гледам мненията на мъжете в тая тема, направо се замислям дали да не стягам багажа и аз, въпреки родолюбие то си.
Всичко се случва в тоя живот... Има много различни причини защо може да се е занемарила. Попита ли я дали се чувства добре? Попита ли я дали няма нещо което да я потиска? По заинтересува ли се от психическото й състояние? Може да е паднала в капана на депресията, може да има здравословно заболяване за което тя не подозира и започва да го развива.
Може да не е добре с хормоните...

Ама неееее, никой не отчита факта, че изправянето уврежда адски косата, после като жената сложи екстеншъни и се почва с плюенето, че е фалшива.
Никой не отчита, че обезкосмяването изисква време и търпение

Пука ви само за крайния резултат и това е...
14, Явката също е казал и "вече писна ни на всички, ще замина по терлички"

25.   "Офф, ти само заради външния вид ли си я взе ?? Да се фукаш с нея, това е ясно.
Казваш, че ако ти си пуснал корем и "цици" ще те напусне, да ама не. Тя не мисли толкова повърхностно. "

А ти па от де разбра, какво мисли тя?

26.   До 16

Не, ама външният вид е водещ фактор.

27.   Номер 6 за височина 160, 46 килограма са съвсем нормлно тегло, не е била анорексичка. Идеята е, че килограмите не са голям фактор, защото има хора с по-тежки и плътни кости, има го фактора и форма и особености на тялото, ръст, за да се прецени идеалното тегло и т.н. За 160 тези 64 килограма наистина не са малко. Иначе казано 90-60-90 са перфектните мерки за Ева Лонгориа, ама на Жизел Бюндхен, която е висока 1.80 ще са нелепи, както и обратното.
Аз бях наддала с тренировки и като спрях фитнеса за няколко месеца и това тегло скочи още след това мина около година време докато сваля натрупаното тегло до стартовата позиция преди тренировките. На ръст 166 бях 58-59 килограма. Някой ще кажат нормално, ама имах лека гуша и коремче като за бременност в 4-тия месец. Макар че останалата част от тялото ми беше добре. Моят кокъл не е тежък или широк, костната ми структура не ми увеличава много теглото. Просто като спрях да спортувам първо там ме удари отпускането. Сега пък съм по-слаба отколкото ми се иска.
Но за тази възраст пък 46 ме съмнява пак да стане. Освен ако не я сложиш на режим, който граничи с тормоз. На 24 е едно на ръба на 30-те е друго. Може би 10-12-тина килограма за 6 до 12 месеца би могла да смъкне, ама няма как пак да стане като на 24. Косата може да не я изправя, ама като виждаш, че не изглежда добре ами бъди деликатен, бръкни се дай й пари за фризьор да се подстриже да си придаде форма и да се боядиса. За бръсненето, ако търпи на болка я прати на кола маска. По-скъпо ще ви излиза, но по-рядко ще се налага да ходи, тъкмо като за по-мързеливи и няма да е остър косъма.Ако ли не, нови бръсначки й подари ей така без повод, ще усети намека. Дали ще благоволи да ги ползва не се знае, ама те поне са евтини. Не знам защо се е занемарила, но си мисля, че и сам можеш да си помогнеш в твоята ситуация. И преди да ме критикуват, че съм казала дай й пари да отиде при козметик и фризьор ще кажа на всички мъже тук, че поддръжката в салони се заплаща. Като живеете с тези жени и сте в сериозни връзки или помагате или ще търпите да ви бучкат, докато не израстнат космите за бръснене и ще си гледате жените рошави. Понякога е въпрос и на средства жените ви да не са като модели, не на нежелание. А в такива случаи пък трябва да сте горди, че тя предпочита вашата душа, която не вижда, пред някой дето ще й купува нова рокля всяка седмица. Аз евала правя на жените дето макар и с насълзени очи в магазините казват не ми трябва толкова скъпа рокля, че трябва да имаме пари за еди какво си. И не защото не са искани от такива мъже, които ще им купуват, а защото те си искат техния човек с много или с малко. Айде пуснете сега тема 1500-ната тема в сайта за жените и парите! Ама към мъжете дето нямат парите да си позволят
изключително поддържаните жени, ама точат лиги, целунете си жените тези занемарените преди да си легнете, защото една от тези които съм виждала в подобни ситуации, знае ли човек, може и да е вашата.
Виж, номер 11 не знам какво да го посъветвам, защото той хем се опитва да помага, но неговата явно изобщо няма намерение да се промени, може да се харесва така жената, да не вижда смисъл в усилията нейна си работа, той от там нататък ще реши иска ли или не да е с нея. Но в случая той това, което зависи от него за желанието му го е покрил. Иска, ама и дава насреща. Знае, че безплатен обяд няма.

28.   Разкарай я от живота си, дай и шанс да намери някой истински свестен мъж.

29.   На мен пък ми писна от ебачи като теб, които избирате гаджетата си като секс кукла. И видиш ли после ги залъгвате как "ги обичате, обгрижвате, стараете" ... всичко това са глупости и извинения за да и лашкаш миньонското задниче в каквато си поза поискаш. Да, но чувствата и нямат значение нали? Нейното мнение, мислене, желания ... къде са те в случая? Видиш ли "влюбил се" в фасадата, да бе да то и аз се влюбвам в порноактрисите, но не ги наричам свои гаджета. Оплаквал се, че замязала на Шрек, а ти какво направи за нея? Нещо специално или само си я клатил на задна? Защото от темата ти само това става ясно! Големият проблем бил, че надебеляла, космясала, алллоооу жените също имат косми, осведоми се и да, не всяка е длъжна да си ги бръсне перфектно само заради едното клатене. Готино ти е да се празниш без презерватив нали? Да, но пък за това твое удоволствие момичето сигурно е на противозачатъчни, които са хормони, а от тях се пълнее, доста. Направи на момичето услуга и и кажи какъв мръсник си, ама точно както си го написал тук в темата. Тя има право и заслужава да знае истината и да си намери някой, който да я оцени като човек, а не секс играчка!

30.   Номер 10, така съм публикуван по хронологичен ред.
Подходих по-насмешливо първоначално. В доста от коментарите има мъдрост според всекиму гледната точка.

Е, нормално Авторът като е на 28 да се замисля за бъдещето. Само нещо бих казал: от малък познавам от моретата жените на вуйчо ми, жените на неговите приятели, наши роднини и всякакви хора. До ден днешен между 45-60г жените, които важеха едно време - и сега важат. От по-стройните са.

Впечатление (с изключения): колкото по-интелигентна една жена, толкова повече съумява как да се грижи за външния си вид. Нямам предвид гримиране:), а винаги като начин на хранене, спорт и лайфстайл.

31.   За да се занемари една жена толкова драстично, сигурно не се чувства добре с теб. Депресираш я и тя яде, за да компенсира. Майка ми е такава, просто животът с баща ми я съсипа. Толкова депресирана и обезверена,че даже не го напусна, когато трябваше. Ако ти напуснеш приятелката си, тя ще си върне външността. Дано да се разделите и да си намери някой по-добър.

33.   На колко сте години ?
С времето се напълнява , след като роди пак ще е пълна ?
Някой се исказа , че ако жена му не станела пичка , да си ходела , ама и дете му е родила .
Мъжете все искат да им е перфектно всичко .
Може да има проблеми със здравето , може да не се чувства щастлива с мъжа си и набляга на шоколада .
Ако искаш , ще успееш да я накараш да тренира , покажи и че тя е жената , която искаш .Ако искаш да си изправи косата , кажи и че много ти харесва така . Ако се влюби в правата коса , а нейната не е права , може би смени жената . Дори още десет години да изглежда добре , ще остарее , ще излизат бръчки , ако сега не можеш да си с нея не си губете взаимно времето . Ти също ще се промениш с времето .

34.   И защо да си изправя косата? Това хем уврежда, хем лично за мен никога не съм го намирала за приятно изглеждаща коса. Жена съм, и най-хубавата коса е тази в естественият и вид, без екстеншъни, изправяния, вафли и прочие. Пък изправяната винаги ми е изглеждала суха и като метла на вид, лично мнение. Може просто момичето да е решило да не си уврежда косата,все пак не е на 18-19. А за килограмите- може да преживява нещо,може стрес, знам ли. Сигурно и ти не си в супер добра форма, но не си казваш. Едно бившо гадже така ме критикуваше, а и той беше наддал и даже олисяваше. Но аз никога не му го изтъкнах като кусур и да му правя намеци за нещо. Но той се чувстваше длъжен да ми напомня как аз не правя нищо, а него го мързеше да тренира. И естетвено, си казахме чао. Никой човек не обича да му мачкат самочувствието. Така че се спри, защото ще те намрази.

35.   23, и мъжа ти нека остане без работа, без пари, да иска от теб да го изхранваш, да ти мрънка как е в дупка, в депресия, как някои неща искали време, колко точно ще го търпиш преди да си стегнеш багажчето?

36.   Ти не се ли притесняваш, че миньончето, за което пишеш ще прочете това? Твърде възможно е. Това е достъпен за всички сайт. Ако аз съм на нейно място и разбера, моментално ще те изхвърля от живота си. Може да си слаб и в супер физическа форма, но си глупак. За мен това е най-страшното за един мъж. С глупак не може да бъде щастлива нито слаба, нито пълна жена. Това е истината, авторе.

37.   Има доста добри попадения сред коментарите.
Аз ще разкажа моята ситуация, която е обратна на тази на автора. В положението на приятелката ти съм. Когато се запознахме с половинката ми бях 55кг, на 165см стегната и закачлива. След близо 3 години тежа 74кг и съм сериозно разочарована. Имах периоди на апатия, стрес, проблеми с хормоните. Осъзнавах, че нещата не вървят добре, но продължавах да се затварям и утешавам с храна, много храна. Приятелят ми е страхотен и през цялото време ме обича и желае. Послеено време си позволи коментари и по-скоро закачки за теглото и визията ми. Давам си реална сметка, че външността е важна, колкото и да е неприятно да си го признаем. Аз сама убедих себе си да си дам ново начало. От две седмици съм на режим и спортувам активно с клипчета на Руми Илиева вкъщи. Резултата ми е минус 4 килограма и усмивка на лицето. Приятелят ми също се раадва и ме подкрепя.
В този смисъл мога само да те посъветвам да поговориш с нея за емоционалното и състояние и причините довели до апатията и. Нека посети психолог ило прочете книги за психическото здраве и равновесие. Предложи и лек режим н хранене и тренировки, ако иска вкъщи или навън.
Мисля, че я обичаш и ти пука за нея. Просто и помогни, защото дори и да се разделите и продължите напред при нея проблема може да се задълбочи. Успех и не се отказвай, търси алтернативата. Всичко е възможно.

38.   Ох, моралистите пак налазиха, ама едва ли пропускат да се загледат по някоя яка мадама или стегнат мъж. ;)

Жена съм и ще ти кажа, че си напълно прав. В една стандартна любовна връзка трябва да има И физическо привличане. За съжаление много хора се запускат, когато си хванат сериозно гадже и вече няма нужда да се пънат и стараят. Важи и за двата пола.
Като човек, който все пак предполагам, че обича половинката си, единият вариант е да я хванеш да тренирате заедно. Другият е просто да я оставиш. Колкото и повърхностно да го наричат някои, приятелката ти не е по-добре от теб - вдигнала е ръце от себе си, смята, че си ѝ вързан и повече не е нужно да се грижи за фигурата си. Като мъжете, чийто жени се счупват да ги обгрижват, а те почват да ги смятат за безинтересни и слугини. Не е по-различно.

39.   Авторе, ами има мъже, с които просто губиш всякакво желание да се поддържаш. Я малко се вгледай в себе си! Как се държиш ти с това момиче? Наричаш го Шрек!
Със сигурност съм по-възрастна от теб. С първия ми съпруг бяхме връстници. Бяхме млади, аз хубава, пълна с ентусиазъм. Той обаче буквално две години след сватбата започна да се държи грубо и пренебрежително. В началото плувах всеки ден, обличах се добре, стараех се да му се харесам. Но то нищо не ставаше. Както и да изглеждам - все съм най-некадърната, най-смотаната, най-тъпата. След доста години се разведохме. Мина време и се влюбихме до уши с един мъж с 9 години по-млад от мен. Оженихме се. Я ела сега да видиш поддържам ли се аз или ходя като дропла из къщи? Обаче той ми вдъхна самочувието на истински желана жена. Когато виждам колко много ме обича и желае, аз просто се старая да доставя удоволствие на сетивата му и никога не си позволявам да се занемаря. Да не говорим, че ако го направя, рискувам моментално да ми го отмъкнат.
Та, какво искам да кажа? Първият ми мъж директно Шрек не ме е нарекъл, но правеше нещо още по-лошо - просто не ме забелязваше. Вторият - лично ми избира роклите, когато излизаме, защото му е приятно да е с хубава жена и непрекъснато ми прави комплименти. Е, как да го разочаровам? През зимата качвам по някой и друг килограм, той ме успокоява, че това е още по-секси (не зная дали го мисли, но го казва!). В момента съм пипнала някакъв вирус и съм в болнични. Вчера ми беше толкова зле, че дори нямах сили да се среша. Завари ме болна, рошава, с червен нос и изобщо като нещо излязло от филм на ужасите. Усети притеснението ми. И знаеш ли какво каза? Каза: "О, рошава те обичам най-много, защото никой друг няма да те открадне и ще си останеш само моя завинаги". Пошегува се, разбира се, но ми помогна да се почувствам по-добре. Защото е мъж. А ти, защото си момче, мога да допусна, че в такава ситуация ще изгледаш с такова презрение жената, че не стига, че я мъчи грип, ще се почувства и грозна, и ненужна.
С една дума, подозирам, че за този срив у твоята приятелка, ти също носиш отговорност. Мислиш ли, че тя в момента не усеща как я гледаш? Жените по погледа на един мъж разчитаме желанията му. Тя знае, че мразиш вида й, а това я обезсърчава още повече.

40.   Абе симпатяго , как може така бе .. Външния вид ли за тебе е фактор ? Ами , ако недай си Боже , някой ден се разболее от нещо и наддаде килограми или пък и се отрази неблагоприятно върху тялото или лицето , ще я оставиш така ли ? Не може само шибаните ви хормонии да играят в тоя живот бе..То за това някои от вас се женят и след това , въпреки че имат 2-3 рожби,изневеряват и ходят при любовниците си , без грам срам !А всъщност забравят,че са създали , нещо като СЕМЕЙСТВО .. имат нещо , като ДЕЦА.. ??Момичето ти ,може да има психически проблем,здравословен и т.н - поинтересува ли се ? Зарежи я веднага ! Недей да я нараняваш ! Отиди и си намери , някоя мадама с яко дупе и цици и се таковайте..очевидно това ще те успокои .Само да те светна - висока съм също толкова и тежа толкова,колкото вече е и твойта половинка и мога да ти кажа че мъжко внимание и секс не ми е липсвало въобще !!! Оправяй се само не и изневерявай ,щото ще ти се върне !!!

41.   Мъж съм и ако бях на твое място, най-напред щях да се замисля каква е причината да се занемари. Човек не се занемарява ей така от нищото, това е само симптома на повърхността, а явно става нещо под това. Първо това се опитай да разбереш и се опитай да помогнеш. Ако не можеш и не иска помощ, чак тогава мисли за раздяла. Но ако нямаш желание да разбереш защо и да помогнеш, значи просто връзката ви е изцяло физическа (поне от твоя страна) и единствената причина да сте заедно, вече е отпаднала.

42.   Ужас! Номер 17, чак сега прочетох коментара ти. Ти сероизно ли наричаш "предателство" това, че някой се е променил физически от времето на първата среща до днес? И това било "лъжа"? Баба ми е излъгала дядо ми, който я е взел на 16 години, защото накрая е станала на 89 и се е сбръчкала? Майка ми е излъгала баща ми, понеже след раждането са й поувиснали гърдите, а след още 40 години й е побеляла и косата? Предателки! Лъжкини! На гилотината! И обратното. Какъв подлец е дядо ми, че с някаква машина, докато изкарвал хляба на семейството, си е отрязал два пръста? Че тя го е взела с 10 пръста! Развод! А баща ми като получи инфаркт и се превърна на 45 години в пенсионер по болест? Мошеник! На всичкото отгоре и корем пусна, и очила сложи, и даже зъбите му пожълтяха от лекарствата. Развод! „
Вие луди ли сте, бре? Съпругът ми през последните няколко години започна малко по малко да оплешивява. На мен, честно казано, ми харесва, смятам, че му отива на формата на лицето, но дори да не ми харесваше, пак щях да му внушавам, че това го прави по-мъжествен, за да не се тревожи за външния си вид.
Мъжът на моя приятелка - бивш баскетболен съдия - катастрофира и се превърна в жив труп, напълно парализиран е, без никакви шансове за възстановяване. Естетвено, надебеля, подпухна, косата му окапа от стеса, носът му зарастна накриво, напълно променен е. Хора, които не са го виждали от години, няма и да го познаят. Моята приятелка всеки ден го храни с лъжичка, сменя му памперсите и го изкарва с количката на слънце на двора. За нея това е най-прекрасният, най-красивият и най-желаният мъж на света.
Вие, хора, просто не знаете какво е любов! За съжаление сте!

43.   До 39

Нарича я Шрек, след факта, че в заприличала на Шрек или сега няма право на мнение.

Моят съвет - седни, попитай я какъв и е проблема и решете, дали трябва да сте заедно. Тогава или оставаш с нея или не.

44.   Аз се чудя на повечето женски мнения, които упрекват автора?!? Как смеете да го съдите, лицемерки такива? Да му казвате, че не обичал "истински", защото гледал външния вид и секса? Вие ли ще определяте кое е "истинска" любов и кое не? Не сте ли точно вие невъобразимо придирчиви към мъжете, псевдо-принцеси такива! Такова лицемерие и безочие прелива чашата на търпението! Приятелката му се е разплула като кит и вие му казвате, че не обичал истински и безкористно?!? Лицемерки такива! Когато мъжете искат от вас истинска безкористна любов им казвате, че не може да имат такава освен от майките си, че вашата любов е много условна и несигурна и зависи от това какво те могат правят за вас и ви дават. Направо ми се гади от двойните ви стандарти, лъжи и лицемерие.

46.   35, хихи, бившия ми приятел беше точно такъв. Не уцели какво да ми кажеш. След 6 години си стегнах багажчето, добре, че нямахме брак. Изхранвах го, издържах го и точно все мрънкаше, че е в депресия. Мисля, че му дадох достатъчно време и му дадох всички условия за приличен живот, имаше и време да си намери работа.

47.   Бий й шута, к`во го мислиш толкова? Започни на чисто, така е най-добре.

48.   От Автора:
Благодаря за коментарите. Време е да повдигна малко завесата и да кажа още няколко неща, за тези които не вникнаха в проблема ми и ме нарекоха повърхностен.

1. Не съм фитнес маниак, който не излиза от фитнеса. Ходя по максимум 5-6 пъти в месеца след работа за релакс повече отколкото за форма. Не съм се отпуснал и не съм пуснал и аз корем, че да обвинявам нея. Тежа 80 кг и съм висок 185 см. Гледам да поддържам тази форма, защото така се харесвам и се чувствам комфортно. Някой да иска да бъде дебел и да изглежда зле? Тя също не е била фитнес маниак. Просто тренирахме заедно за кеф и то не заради товс тя беше в супер форма, а защото и пукаше с какво се храни и как изглежда.
2. Работя по 24/7 в месеца, притежавам стабилна фирма и сами се досещате че "да и дам пари за фризьор или козметик" не са сред проблемите ми. Моя роднина има такъв салон и може да ходи всеки ден, но просто я мързи даже да отиде вече... Наболите крака и подмишници може да не са проблем за някой хора, но когато стане редовно е проблем. Забравих какво е женски гладък крак...
3. Никога не съм спирал да обръщам внимание на жената до мен. Всеки ден и показвам по някакъв начин, че ме е грижа за нея. Това че работя нон стоп не ме прави негоден за това, защото през повече време след обяд не съм си в офиса, а у дома. (ако кажете че съм работохолик пък сега...)
4. Приятелката ми е на 24 години за тези, които попитаха. Малко след като започнахме съвместния си живот тя напусна фирмата, в която работеше и вече 3 години и половина е без работа. Казва, че не си харесва работа, но според мен така и е по-изгодно. Не съм я превърнал в домакиня (ако това ще кажете...). В моята фирма няма как да работи (ако кажете че съм егоист пък сега...), защото... просто няма как...
5. От както не работи имам чувството че се успокои, което не е лошо попринцип, но в лошия смисъл и проявява всички симптоми на gold digger, което е за съвсем различна тема. Но и да е така не ми пука, защото я обичам и след като има до някъде стабилен финансово мъж до себе си - защо да не се възползва. Тези пари да не ги печеля за съседа... Нямам против това, но айде някой да ме обори за следващото изречение колкото и грубо да е то - Ако жената до мен ще е gold
digger нека поне след всички останали качества да е жената мой тип... а тя беше такава.
6. Не и се "празня вътре" както някой каза и не съм я "принудил" да пие противозачатъчни, за да си правя кефа. Не пие такива, че затова да наддава.
7. Обичам я повече от всичко. Боря се да си я върна във всички аспекти. Говорих с нея много пъти. Тя просто стои и нищо не прави с живота си - никакво развитие. Пробвал съм стотици начини да и помогна, но самата тя явно не иска да си мръдне пръста за каквото и да било. Не се грижи за себе си по никакъв начин. Не е в депресия, просто имам чувството че си казва "Имам пари, имам някой който ме обича - няма нужда да си мръдна пръста за каквото и да е".
8. Няма проблеми с хормоните.
9. Не съм я "хванал", за да се фукам и само за секс. Ако беше така щях отдавна да искам раздяла. "Хванах" я защото е Човек и защото е мои тип. И си я чуках постоянно и всеки ден - да, да не би да не е нормално?
10. Най-новото е, че иска дете от мен, но съм го оставил на standby именно заради подозренията, че зад всичко това се крие някакъв друг замисъл. Не ми се иска да го вярвам и гледам да не го мисля, но ако погледнете историята и написаното по-горе, то на вас не ви ли светва леко лампата?

Това е което имам да кажа за въпросите ви. Чакам новия хейт, колко съм лош. Ще пиша пак ако възникнат други такива по темата.

А само да кажа за онези жени, които написаха че външния вид на мъжете до тях няма значение, а душата им е най-важна, как той пуснал цици ама тя го обожава и той я възбужда - живота ми показва всеки ден, че в даден момент такива жени свършват (буквално) върху някой строен надървен младеж в поза ездачка, докато техния мъж си стои у тях на дивана с биреното коремче. Огледайте се.

49.   Пак от Автора:
Моля ви престанете с постовете тип "ами ако беше болна, ами не легло, ами с инфаркт..." и тн. Това в този вариант, да чукна на дърво ще бъде коренно различна история. Тук не говорим за болест, а за безхаберие от един здрав и прав човек. Достатъчно съм грамотен, за да разделя нещата в главата си и при онзи много по лош сценарий тази тема изобщо нямаше да съществува... не съм животно.
И за всички онези, които приеха "Шрек" за грубо - именно от песента на Яжо обобщих това заглавие.

50.   Авторе, по гореописаното жена ти е една мързелана, която не само никога няма да реши да работи, а ще те върже с дете. И когато те върже, тя няма да е годна да гледа качествено това дете. Защото живее като паразит, по прочетеното май не се грижи за интелекта си. Сега усеща, че се е занемарила и програма максимум е детето. Не прави тази грешка и се раздели с този човек - паразит.

51.   Еййй т'ва хората умрАт да дават акъл и кое - как трябва да бъде.

Човекът има предпочитания, има изисквания спрямо външен вид. Трябало да се обича човекът, заради душата...

Всеки може сам да избира какво го прави щастлив, бе, тъпоумници такива. Ако е супер сексуален, отделя много внимение на това как изглежда партньора му, защото му е необходима възбуда, а не е някой измислен "сапиосексуален" тип?

Да, сигурно е хубаво някой да те желае при всички обстоятелства, но това не може всеки да го изпълни. Да не говорим, че хората, които могат просто най-вероятно правят компромис със себе си и се жертват в името на любовта, която изпитват към дадения човек.

Ама залагам всичко на света, че ако имат право на избор... биха избрали половинката им да изглежда зашеметяващо.

Братан.

52.   Авторе, като не работи е нормално да я налегне мързела. Все пак работата запълва време, дава смисъл, създава социални контакти. А тя, дали заради теб, дали заради себе си, се е превърнала в стояща си вкъщи жена. Ключовото, е че тя не работи, и то доста дълго време. Това не е полезно за млад човек и е нормално да губи смисъл да се конти. Посъветвай да си намери работа, каквато и да е,за да живне.

53.   Друго, освен да седнеш и директно в очите да ѝ кажеш, че е дебела и те отблъсква, не знам. Част от жените ще ме нападнат, но ѝ покажи че не е невъзможно друга по- поддържана да я замени. Без да ѝ изневеряваш, естествено. Приятелски разговор с красива жена пред приятелката ти може да пробуди нещо в нея. Обикновено жените се конкурират и сравняват една с друга, така че може и да се стегне.

Black Sabbath

54.   Номер 17 съм.

Някой ми извади думите от контекста, затова ще го напиша пак.
Срещат се двама, спортни натури, във форма, говорят си за здравословно хранене, ходят заедно в парка да тичат и след година, единият става 'дробче', което нее спортува, плюска мазно, и не му пука. Има два варианта: или има емоционални проблеми, или изначално е излъгал. Има много 'плоски' типажи и от двата пола, които докарват визия, само и само, за да си намерят приятел/ка, а после 'старото им Аз' се показва. Лъжа е било. Същото е и с личните качества: Ама той не пиеше, ама той не беше агресивен, ама се оказа, че има дългове, че има любовница...
Абе, как не виждате сходство в лъжливите хора? Оставете си комплексите и помислете, че е много вероятно, авторът да е попаднал на лицемерка. Тия хора, лъжат за всичко. Правят се на някакви, но е до време.

1-50 от 108